Poprzedni temat «» Następny temat
Tajemnica Toxic Caves
Autor Wiadomość
PIOTROSLAV

Wysłany: 2005-09-24, 23:57   Tajemnica Toxic Caves

Słuchajcie, nie wiem jak was, ale mnei cały czasi interesuje dokąd można zjechać windą w Toxic Caves. Reaktor naprawiony... niby wszytsko działą, ale własnie... Drzwi do windy sa zamkniete i aby je otworzyć potrzebuje 'electric device'... próbowałem strzelania z energygunów róznych, z powerfista waliłem, podkładałęm dynamit, zwykłe lockipcki nie pomagają i w końcu granat elektyczny też na nic się zdał... w sumie nie sprawdzałęm z kartami dostępu z GECKO, ale gdzieś mi się po drodze zagubiły...

Da się tam wogole zjechać, a jeśli tak to jak?
Podziękuj autorowi tego posta

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2005-09-25, 00:18   

wez otwieracz elektroniczny mark II o ile sie nie myle
sporo na otwieranie i sprobuj jeszcze raz
jak zjedziesz to zobaczysz co tam jest

sporo fajnego sprzetu :)

PIOTROSLAV

Wysłany: 2005-09-25, 00:30   

qrde...a gdzie taki otwieracz mozna znaleźć.... bo wychodzę z Navarro i jakoś nie natknąłem się:/

"(...)ma swoje zdanie, którego raczej z tego co pamiętam nie zmienia. Kieruje się swoimi zasadami (i kwasami) . Oczywiście człek ze starej gwardii Cobu :P"
sovellis

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-09-25, 00:48   

nie pamietam
ale na tym etapie powinienes juz go miec
moze w sierra, a moze w bazie wojskowej

nie wiem dokladnie.

Winth

Wysłany: 2005-09-25, 01:12   

A ja pamiętam z jakiejś stronki że właśnie trzeba mieć Elektronic Lockpick Mark I :o

No nic, popróbuj. Leoncoeur dobrze gada.

PIOTROSLAV

Wysłany: 2005-09-25, 01:16   

no nie wiem.... najwyżej przy drugimp podejściu spróbuje...

Wróciłem się do Valaut13, a tam nikogo nie ma :?

cóż, gram pierwszy raz... :P

w sumie San Francisko, przeszukałem, NCR, Navarro też... pozostałych lokacji jakos mi sie nei chce przezszukuwać...

gdyby ktos podpowieział gdzie te lockpicki elektryczne znaleźć można byłbym dźwięczny...

"(...)ma swoje zdanie, którego raczej z tego co pamiętam nie zmienia. Kieruje się swoimi zasadami (i kwasami) . Oczywiście człek ze starej gwardii Cobu :P"
sovellis

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-09-25, 01:29   

@winth
podobno mark 2 tez dziala
jedni mowia ze jeden drudzy, ze drugi...
mark II jest w navarro:

a ten zwykly electronic lockpick, nie wiem, moze w san francisko gdzies?

jednak ten z navarro powinien zadzialac.
ale potrzebna jest duza wartosc umiejetnosci otwierania zamkow.
wysokie szczescie tez mile widziane.

Winth

Wysłany: 2005-09-25, 01:44   

W New Reno w Piwnicy New Reno Arms można znaleźć któryś z tych Lock Picków, poszukaj tam. Wejdź tam w dzień - to taka piwnica skryta za pustą biblioteczką.

PIOTROSLAV

Wysłany: 2005-09-25, 13:02   

w New Reno nie znalazłem :/

Navarro przeszukałem znalazłem mark2. Poszedłęm do toxic caves i przy lockpicks na 82% otrzymałem standardową odpowiedź - you need electric devise - czyli na 95% mark II nie działa:/

sovellis

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-09-25, 13:35   

New Reno-New Reno Arms, wchodzisz tylnym wejsciem(po lewej stronie ekranu), przechodzisz obok tych szczekajacych psow i podchodzisz do biblioteczek-zobaczysz czarny prostokat. To sa schody, zejdz na dol, bedzie pieronska rupieciarnia i facio o imieniu Algernon. Przeszukaj piksel po pikselu-tam jest naprawde CHOLERNIE duzo przedmiotow, ale ciezko je wszystkie znalezc. Przeszukaj wszystkie stoly, lodowke i popatrz na ziemi-tez jest tam pare rzeczy. nie pamietam, gdzie byl lockpick, ale i tak watpie zeby 82% ci wystarczylo(podciagnij przynajmniej do 100).
Aha, do Arms tylnym wejsciem wchodz tylko w dzien-w nocy wlasciciel tam stoi i cie zaatakuje...
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-09-25, 13:52   

Matheous napisał/a:
podciagnij przynajmniej do 100

120 - 150...
mi nawet przy 100 nie chcialo otworzyc

Winth

Wysłany: 2005-09-25, 16:44   

SPOILER!
Jak juz się uda ci tam dostać, to najlepiej przygotuj jakiś arsenał lub granaty soniczne. Winda zabierze cię do dużego robota niełatwego do rozwalenia.

PIOTROSLAV

Wysłany: 2005-09-26, 08:27   

E tam... winde otworzyłem przy lockpicks 70%, zjechałem na dół, mając Sulika i Lennego w powerarmorach,a siebie w power armor mkII wziałem na klate 3 rakiety, strzeliłem w sensory dwa razy z YK42 (czy jakoś tak - broń z Grotherhood of Steel w SF)i się robot złozył... więcej ludków nie było w środku, tylko jakis badziew... z broni tylko pistolet laserowy, który można dostać np. w 3 poziomie military base.

Winth

Wysłany: 2005-09-26, 08:48   

O ile wiem to nie ma Power Armor MKII - chyba chodziło ci o Hardened Power Armor lub Advanced Power Armor MKII.

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 78 razy
Wysłany: 2005-09-26, 12:18   

PIOTRO między angielską a polską wersją jest kilka różnic – w polskiej wersji w jakieś szafce (w jaskini) znajdziemy Bozara, co po New Reno (bo tam jest wytrych elektryczny) jest znacznym dobrodziejstwem. Są też ogniwa i jeszcze coś, chyba Karabin pulsacyjny (a czego nie ma w angielskiej wersji). Wzmocniony pancerz jest w obu wersjach chyba, skoro wykorzystywałem go do podskórnych wzmacniaczy...
Cytat:
120 - 150...
mi nawet przy 100 nie chcialo otworzyc

Przesadzacie, otworzyłem (nawet zepsułem zamek, hehe) raptem przy 50 czy 60% (ale konieczny Wytrych elektryczny), większe trudności miałem naprawieniem generatora.
Cytat:
E tam... winde otworzyłem przy lockpicks 70%, zjechałem na dół, mając Sulika i Lennego w powerarmorach,a siebie w power armor mkII wziałem na klate 3 rakiety, strzeliłem w sensory dwa razy z YK42

:wink:

Odpowiedz do tematu