Poprzedni temat «» Następny temat
last.fm Dzieci Bhaala
Autor Wiadomość
Hélegorn 
Beholder

Podziękowania: 1/1
Wysłany: 2005-09-05, 19:47   last.fm Dzieci Bhaala

http://www.last.fm/

Po zarejestrowaniu się na stronie tworzy się nasz muzyczny profil w miarę słuchania muzyki (np.) w Winampie. Przykładowo mój profil wygląda tak.

Można tworzyć grupy, zatem dałoby się ustalić, jakiej muzyki słuchają forumowicze.

Oprócz tego można słuchać muzyki z tamtejszego "radia". Wpisuje się np. nazwy ulubionych wykonawców i już za chwilę będziemy słuchać utworów tych artystów (lub - zdaniem systemu - podobnych do nich). Oczywiście słuchane piosenki trafiają do naszego profilu (tylko wtedy, gdy wysłuchamy całej :|). Oprócz tego dany utwór można oznaczyć jako ulubiony lub wręcz przeciwnie (ban :D). Jakość dźwięku mnie zadowala, transmisja rzadko jest przerywana (w porównaniu z shoutcastowymi rozgłośniami, których słuchałem).
Ostatnio zmieniony przez Valsharess 2010-04-16, 15:38, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Cespenar

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-09-12, 15:55   

Big Brother, jak w modre... Na co to komu? Slucham niemieckiego viking-speed-metalu i fińskiego ninja-metalu i proszę dwa na wynos, bli bli bli :X

A tak na poważnie, to raczej sami forumowicze sie najlepiej wypowiedza czego lubia sluchac...taka zabawka moglaby ich skompromitowac. Tutaj "apage satan, czarna koza napiera", a na playliście Brodka, Majka Jeżowska i Arka Noego.
Ten, który walczy z potworami winien uważać by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy w ciebie
/F. Nietzsche/

dywyndynyfar

Wysłany: 2005-09-12, 19:05   

Moj muzyczny ekshibicjonizm
Bardzo ciekawe sa te statystyki.

Hélegorn 
Beholder

Wysłany: 2005-09-12, 19:50   

Cespenar napisał/a:
Big Brother, jak w modre...
Przyznam, że nie rozumiem Twoich obiekcji w kontekście korzystania przez Ciebie z PublicAMPa i wstawiania generowanego przezeń obrazka do sygnaturki. :P
Cytat:
Na co to komu?
Ot tak, dla zabawy. :D Fajnie jest wiedzieć, że np. Lorelai słucha utworu pt. Dziewczyna o gruszkowych włosach. ;) No i statystkyki też są ciekawe (chociaż to trzeci rodzaj kłamstwa...).
Cytat:
A tak na poważnie, to raczej sami forumowicze sie najlepiej wypowiedza czego lubia sluchac...taka zabawka moglaby ich skompromitowac. Tutaj "apage satan, czarna koza napiera", a na playliście Brodka, Majka Jeżowska i Arka Noego.
To jest na poważnie? :devil: Jak ktoś ma problemy z wiarygodnością, to chyba nie moja wina? Zresztą system (teoretycznie :P) pozwala ustrzec się przed "kompromitacją" poprzez określenie, które katalogi z muzyką będą brane pod uwagę.

Cespenar

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-09-12, 20:02   

Cytat:
Przyznam, że nie rozumiem Twoich obiekcji w kontekście korzystania przez Ciebie z PublicAMPa i wstawiania generowanego przezeń obrazka do sygnaturki

I tu mnie właśnie masz! Tylko czemu więcej osób nie ćwiczy spostrzegawczości? :mrgreen: A ja tak tylko, żeby rozgrzać atmosferę :->

a publicAMP jest fajny, bo jest trendi i dżezi...a nawet bywa stajli, wiec prosze mi go tu nie oczerniac, bo jeszcze sobie pojdzie do domu :wink:
Ten, który walczy z potworami winien uważać by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy w ciebie
/F. Nietzsche/

Lorelai

Wysłany: 2005-09-12, 20:08   

Hélegorn napisał/a:
Lorelai słucha utworu pt. Dziewczyna o gruszkowych włosach

że what????

fak, masz racje :P ale jaja ;P

a tak BTW - po 200 utworach mam juz sąsiadów, a nie jak mówią na stronie, że po 300..

Hélegorn 
Beholder

Wysłany: 2005-09-12, 20:30   

Ja miałem po 600... Ale to ponoć był jakiś błąd systemu, który ostatnio usunęli...
Cytat:
fak, masz racje :P ale jaja ;P
:P
Cespenar napisał/a:
A ja tak tylko, żeby rozgrzać atmosferę :->
Czyżbym połknął haczyk? :cry:

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2006-02-10, 20:26   

Flaav napisał/a:
w całym necie szukałem, znalazłem dopiero tam

WIDZICIE DZIECIĄTKA? Wchodźcie na OiG. Właśnie tam znajdziecie najwiekszy i najróżnorodiejszy download w polskim necie :]
Nie, nie robię tego za darmo :P

Ja lubię muzykę klasyczną. Nie ma to jak załadować sobie jakiś głośny fortepian i położyć się patrząc w sufit ( mam sufit w chmury więc jest na co patrzeć :> ).

Maximilius 
Zasłużony

Wysłany: 2006-02-10, 20:36   

http://last.fm/user/lukmod - dopiero jakiś tydzień temu się zarejestrowałem... na 1st place ofkoz BG :peace:
What you've promised...

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-03-25, 00:02   

http://www.last.fm/user/jar3k/
Feel free to see ;]
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...

Carmen 

Podziękowała 6 razy
Wysłany: 2006-05-09, 17:48   

nie moge połapac się z tym cackiem. :] jak ustawić, żeby brano pod uwage utwory z jeno mojego dysku? :mrgreen:
Podziękuj autorce tego posta

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-05-09, 18:27   

Erm a z jakiego innego dysku może to-to brać pod uwagę jeszcze utwory? :P Masz na kompie 2 dyski z różną muzyką, huh? :P
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...

Carmen 

Podziękowała 6 razy
Wysłany: 2006-05-10, 14:42   

mam trzy dyski. :] jeden z moim rege, drugie szajsem mojego brata i ojca. :D w ogóle, to mam z tym problem, Geba, mam nadzieje, ze mi wybaczysz, jak pomolestuje Cie na gg? :P
Podziękuj autorce tego posta

Maximilius 
Zasłużony

Wysłany: 2006-05-12, 20:32   

Cytat:
Jest już nowa płyta czadowego, eleganckiego gangsta nyga madafaka zespołu TOOL!!!!!!! Nosi ona nazwę 10 000 Days. Ściągajcie ludzie, bo to w końcu TOOL i chyba nikt nie poddaje w wątpliwość, że warto!!!

Ściągnąłem i po przesłuchaniu - przyznaję, że "dosyć" pobieżnie i tylko kilku utworów - nie powala na kolana... ;) Zobaczy się po dokładnym przesłuchaniu ;)

PS: tak wogle to chyba temat o http://last.fm , a nie o zespołach i muzyce tak właściwie... ;]
What you've promised...

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-05-15, 19:01   

Hm, jak dla mnie to last.fm nie działa właściwie :P W Weekly Top Artists mam od groma przesłuchanych piosenek, a do Top Artists to nie przechodzi - tak chyba nie powinno być? :P
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...

Odpowiedz do tematu