Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzeżenia
Autor Wiadomość
Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2005-08-15, 19:48   Ostrzeżenia

W tym topicu będą dawane ostrzeżenia.

Jedno ostrzeżenie idzie do usera Mala Mi. Powodem jest NADMIERNY spam, posty bez sensu.
Podziękuj autorowi tego posta

Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2006-02-25, 00:39   

Głuchy na uwagi kierowane na pw, Cyraxx doprosił się (narazie) ostrzeżenia.

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 246/53

Wysłany: 2008-03-07, 22:51   

Hihi jak mogę się pozbyć ostrzeżenia? :P

Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2008-03-07, 23:00   

Jakiego? :->
Już usunięte
Strach pomyśleć co byś wyprawiał mając dostęp do PA :-P

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2008-11-17, 01:59   

Philoos napisał/a:
Strach pomyśleć co byś wyprawiał mając dostęp do PA :-P

Buahahahahaha :devil: xDD

EDIT: No proszę, nie ma to jak zacząć współrządy od SPAMU!!!!!!!!!!! - m

Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać - Vinci ;)

Już zaczynam się bać. Ale uważaj, bo PA to niebezpieczna zabawka :> Phil
Ostatnio zmieniony przez Philoos 2008-11-17, 16:07, w całości zmieniany 3 razy  

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 22/172
Wysłany: 2011-03-16, 23:15   

http://athkatla.cob-bg.pl...tail&userid=942

Cytat:
Niepotrzebne zakładanie nowych tematów.
To nie pierwszy raz, gdy to robisz. Poza tym jesteś już tutaj na tyle długo, że powinieneś się orientować w budowie forum, a szczególnie znać takie wątki jak: "Problemy z modami".

Bości panie, to nie można założyć tematu z specyficznym problemem tylko pchać wszystko do jednej kupy? Później się robią tematy z kilkadziesiąt stronami, które służą jako 'upychacze' bo moderatorom i administratorom się sprzątać nie chce?? Nawet takie coś trudno znaleźć w wyszukiwarce forumowej, bo trzeba zaznaczyć opcję szukania przez post i sprawdzać każdy post jaki nam wyszukiwarka pokazała. Jeśli szukamy przez tematy, to pokazuje się nazwa tematu i bła lam znalazł jak szukał czego chciał.

Dla przykładu zaglądnijcie do podziałów Pomoc, na forum Silent Hill Page Forum. Sam usprzątnąłem działy pomocy Silent Hill 2 (częściowo), Silent Hill 3, Silent Hill 4: The Room i Silent Hill: Homecoming. W Silent Hill: Origins i Silent Hill: Shattered Memories nie grałem. Pozostałe działy posprzątali inni modzi bądź tego nie zrobili, aktualnie nie jestem w składzie obsługi forum Silent Hill Page jak pisałem kiedyś na forum tutaj.

http://www.psxzone.opalne...forum/index.php

Ostrzeżenie pewnie zostanie, bo próbować dogadać się z adminem w sprawie ostrzeżenia to jak walka z wiatrakami, a Vinci po prosu za mną nie przepada, jak raz pytałem się gdzie założyć temat na PW to nie obeszło się bez wyzwiska 'chyba cię popieprzyło Żelazko'.

P.S. Usunęliście posty, mój wcześniejszy - dobra robota w sensie porządnego moderatora, bo spamem ten post był.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Dead
Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2011-03-17, 00:05   

Żelazko napisał/a:
Bości panie, to nie można założyć tematu z specyficznym problemem tylko pchać wszystko do jednej kupy?

Vinci napisał/a:
Poza tym jesteś już tutaj na tyle długo, że powinieneś się orientować w budowie forum

No ciekawe co komu po takim topicu jak, hmm, jak on się zwał, "Megainstalacja - wiele bugów"? :roll: Na forum jest wiele tematów dotyczących pojedynczych modów i problemy ich dotyczące właśnie tam trafiają, gdyż mogą się komuś przydać na przyszłość. Tak specyficzne problemy bez bardzo konkretnej przyczyny i co najważniejsze - jednorazowe, mogą trafić jedynie do topicu zbiorczego.
Cytat:
to nie obeszło się bez wyzwiska 'chyba cię popieprzyło Żelazko'.

Ciekaw jestem czy przed dostaniem warna też Cię to tak uraziło. Raptem trochę bardziej dosadne "to nie jest dobry pomysł Żelazko". Raczej kolokwializm, a nie żadne wyzwisko...

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2011-03-17, 03:54   

Cytat:
Nawet takie coś trudno znaleźć w wyszukiwarce forumowej, bo trzeba zaznaczyć opcję szukania przez post i sprawdzać każdy post jaki nam wyszukiwarka pokazała. Jeśli szukamy przez tematy, to pokazuje się nazwa tematu i bła lam znalazł jak szukał czego chciał.

Hoho, bo Twój temat, ten za którego dostałeś warna: "Wiele modów - bugi" naprawdę wiele mówi i na pewno ktoś pod takimi hasłami by szukał odpowiedzi na podobne pytania jak Twoje. Miej do siebie pretensje, że nie nazwałeś prawidłowo tematu. Pomijając fakt, że i tak umieściłeś go w ZŁEJ kategorii.

Żelazko napisał/a:
Ostrzeżenie pewnie zostanie, bo próbować dogadać się z adminem w sprawie ostrzeżenia to jak walka z wiatrakami

Jak na razie nie widzę powodów, ani Ty żadnych nawet nie przedstawiłeś, żeby je zdjąć, więc... :roll:

Żelazko napisał/a:
Vinci po prosu za mną nie przepada, jak raz pytałem się gdzie założyć temat na PW to nie obeszło się bez wyzwiska 'chyba cię popieprzyło Żelazko'.

No bo jak inaczej nazwać Twoją przypadłość, jeśli chcesz zapytać o usuwanie wpisów w dzienniku w Pracowni Gonda? Poza tym, moje PW było z początku lutego, jaki wrażliwy się nagle zrobiłeś, ech. Jeszcze te głupie podejrzenia, że to jakieś osobiste utarczki. To raczej norma, że używam czasami ostrzejszego języka, nie robię Ci specjalnych przywilejów. Popieprzony, też mi wyzwisko. Chociaż przyznam, że jeżeli chodzi o zakładanie przez Ciebie nowych tematów/pisanie postów w złych miejscach, to jestem cięty, bo już parę musiałem przenosić i żadnych dodatkowych podtekstów w tym nie ma.

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 22/172
Wysłany: 2011-03-17, 04:30   

Vinci napisał/a:
ak na razie nie widzę powodów, ani Ty żadnych nawet nie przedstawiłeś, żeby je zdjąć, więc...

Po co mam przedstawiać, skoro wiem i tak, że nie zdejmiecie tego ostrzeżenia. Wolę nagłośnić sprawę poszkodowania.

Alvarez napisał/a:
Ciekaw jestem czy przed dostaniem warna też Cię to tak uraziło.

To że ludzie dostają ostrzeżenia za byle błahostki. Moderatorem na Silent Hill Page Forum przestałem być gdy sam z niego zrezygnowałem po tym jak niesłusznie zbanowałem usera za multikonto.

http://www.psxzone.opalne...ighlight=#39888

Vinci napisał/a:
Popieprzony, też mi wyzwisko.

Przez takie podejście obwud kloaki rośnie w każdym społeczeństwie.

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2011-03-17, 04:47   

Żelazko napisał/a:
Po co mam przedstawiać, skoro wiem i tak, że nie zdejmiecie tego ostrzeżenia. Wolę nagłośnić sprawę poszkodowania.

Świetne podejście, ale Ty nie jesteś poszkodowany, Ty jesteś winny ;)

Żelazko napisał/a:
To że ludzie dostają ostrzeżenia za byle błahostki.

Bzdura. U nas prawie w ogóle nie daje się ostrzeżeń. Wystarczy zerknąć do panelu ostrzeżeń. Malutko, szczególnie, że z czasem wcale nie znikają.

Żelazko napisał/a:
Moderatorem na Silent Hill Page Forum przestałem być gdy sam z niego zrezygnowałem po tym jak niesłusznie zbanowałem usera za multikonto.

Fajnie. No i co z tego? Kogo to obchodzi i jaki to ma związek z tematem?

Cytat:
Przez takie podejście obwud kloaki rośnie w każdym społeczeństwie.

Ta, ta.

Słuchaj, Żelazko - jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia na temat tego ostrzeżenia, nie chcesz polemizować, nie masz żadnych argumentów, tylko wolisz robić z siebie męczennika, to lepiej już się w tym temacie nie wypowiadaj.

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2011-05-29, 20:35   

W związku z pracami dla Klanu, ww. ostrzeżenie odrobił dziś Żelazko.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Dead, Żelazko
Odpowiedz do tematu