Poprzedni temat «» Następny temat
Film NIEGODNY polecenia
Autor Wiadomość
Aiglon von Lupus 
Zasłużona

Wysłany: 2005-08-12, 13:00   Film NIEGODNY polecenia

Przy cyzm ostatnio zasneliscie ? :P
Co bylo tak zle, ze nie mogliscie na to patrzec ? :P
JA w kinie zasnelam raz. Na Jamesie Bondzie - ostatnim z Brosnanem jaki byl. Cos tragicznego. :P

Lara
Przyjaciel Klanu
Aen Saevherne

Wysłany: 2005-08-12, 13:04   

Najgorszy film jaki widziałam w kinie to 'Liga Niezwykłych Dżentelmenów' (nie licząc 'Wiedźmina'), pierwszy raz miałam zamiar wyjść w połowie seansu. Ale jakoś wytrwałam. Wyjątkowo idiotyczny scenariusz.

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-08-12, 13:07   

Zemsta frajerów 5 - parodia z gatunku tych niezamierzonych ( tzn. twórcy filmu ośmieszają samych siebie ), ale co najgorsze, nie chce się śmiać, tylko płakać :| Dobrze, że twórcy tego filmu nie wzięli się za Wiedźmina, bo mogłby być gorzej :>
Podziękuj autorce tego posta

Aiglon von Lupus 
Zasłużona

Wysłany: 2005-08-12, 13:10   

Cytat:
Najgorszy film jaki widziałam w kinie to 'Liga Niezwykłych Dżentelmenów

ja widzialam na videło i nawet byl ok, ale fakt ze robialm pryz nim 1000 innych rzeczy :) BYl zabawny :P Ale do kina bym nie poszla :P

Ja dzialam w kinie "80 DNI DOOKOLA SWIATA" - jezu co za chala :P Ale jaka :P Makabra :P
A i "Immortal" - cos nie do rpzejscia w ogole...
Wszyscy wydzicli z minami - eeee. o co chdozilo eee?

Bofur Clawhammer

Wysłany: 2005-08-12, 13:13   

Jeśli chodzi o kino to powrót króla strasznie mnie pogrążył :/
A tak ostatnio to raczej nic specjalnie mnie nie zmuliło chociaż "Harold i Kumar..." nie był zbyt specjalny :]
Podziękuj autorowi tego posta

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2005-08-12, 21:33   

Ostatnio "Pan i wladca" nudzilo mnie piekielnie. Rowniez nudzil mnie "Blair Witch Project", nad ktorym sie zachwycacie obok.
Poza tym filmy o slabych recenzjach znajomych staram sie omijac.

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2005-08-12, 21:37   

Maksymalna nuda to film "Wiedźmin". Profanacja książki, kompletna masakra i wstyd...:( Źle dobrani aktorzy, mnóstwo zmian...:(

Cytat:
'Liga Niezwykłych Dżentelmenów'

'Liga' może być. W porownaniu do "Wiedźmina" może być ;] Ale w kinie bylem...ekhm...zajęty czymś innym...a raczej kimś..;P Więc mozliwe ze to dlatego tak dobrze to wspominam ;P

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2005-08-12, 22:26   

Thish napisał/a:
Rowniez nudzil mnie "Blair Witch Project", nad ktorym sie zachwycacie obok.

Hm, ja ten film doceniłam dopiero, kiedy znalazłam się w nocy sama w lesie... Przypomniały się wszystkie te sceny, które w ciepłym domku wcale nie były straszne.. więc wiesz :>
Revan napisał/a:
Maksymalna nuda to film "Wiedźmin". Profanacja książki, kompletna masakra i wstyd..

Si, si! film byl straszny ;_;
Ale moze jestem jedna z nielicznych osob, ktore COS z niego wyniosly, bo w trakcie ogladania bylam pomiedzy czytaniem jednego tomu opowiadan a drugiego i niescislosci fabuly tlumaczylam sobie 'pewnie to bylo w tej drugiej czesci' XD
A co do filmów na których myslalam, ze umre z nudow a wyjsc nie moglam, bo to w kinie bylo...
Harry Potter cz.1 i Kariera Nikosia Dyzmy
Dno i metr mułu:>

Tom_Infernus 
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-08-12, 23:16   

Cytat:
Rowniez nudzil mnie "Blair Witch Project", nad ktorym sie zachwycacie obok.

Tu się nie zgodze Thishen - trzeba pwczuć sie w klimat tego filmu, a i nastrój musi być odpowiedni przy jego oglądaniu. Np.: gdy byłem na nim w kinie, to w ostatnich rzędach siedzieli kolesie, gadali, pili browary, śmiali się, a na koniec było - "eee, a o co chodzi, po co on stoi pod tą ścianą?" Bo nie słyszeli, nie skupiali się na początku filmu.
Film jest rewelacyjnie zrobiony, tyle, że trzeba uważnie śledzić zdarzenia i przede wszystkim wypowiedzi w reportarzach z ludźmi w czasie filmu. Trzeba poznać Historię wiedźmy z Blair, zeby zaczaić film :]

www.fireangels.org

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2005-08-12, 23:33   

Ja ogladalem w domu przy zgaszonym swietle, siostra siedziala obok :> Nastroj raczej nie byl nieodpowiedni, po prostu mnie formula tego fi,mu nudzila. A moze ja wypaczony jestem? ;)

shaggie

Wysłany: 2005-08-13, 00:23   

Lord of the Rings (wszystkie trzy części są do dupy, a każda następna bardziej od poprzedniej)
Matrix 2 i 3. Wyrzucone pieniądze. Lepiej bawiłem się chyba nawet na Harrym Potterze z polskim dubbingiem.

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2005-08-13, 08:49   

"Nietykalni" Nie jest to najgorszy film mjaki ogladałem. Jest nawet całkiem niezły i oglada się go z przyjenością... Gdyby tylk nie to wkurzające uczycue ze zrobili film o oszołomie który prawie nic nie osiągnoł i został pokonany przez księgowego( w filmie księgowy był z w jego drużynie :| ).
Dla niekumatych. Nietykalnymi nazywała siebie specjalna grupa agnetów których głownym celem była walka z prohibicją i zapuszkowanie Ala Capone. W końcu Al trafił do więzienia nie za nieleganlą sprzedaż alkoholu( o co chcili go oskarżyć nietkalni0 ale za niepłacenie podatków ( 11 lat w Alcatraz :P Po kilku latach z tego poteżnego człowieka zostały tylko strzępy :( ).
Czemu nie zrobili filmu o Alu? Jego życie idziałalnośc były znacznie ciekawsze od tego co robiła ta grópa idiotów. No cóż. Zmarnowali taką szansę.

i znowu trafiło na Twój post :/:P oznaczyłam drobne spoilery - Val
Ostatnio zmieniony przez Valsharess 2010-05-14, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2005-08-13, 14:08   

Najgorszy film? Wiedźmin. Nie wiem, jak można było tak zepsuć fajny fabularnie pomysł, ale widać można :P

Ponadto wszystkie te typowe, nisko budżetowe amerykańskie horror :]

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/30
Wysłany: 2005-08-13, 15:26   

ja glosuje na "Aleksandra"
co za shit...
a taka mialem nadzieje na ciekawy film o macedonczyku ;(

Aiglon von Lupus 
Zasłużona

Wysłany: 2005-08-13, 15:29   

Cytat:
Lord of the Rings (wszystkie trzy części są do dupy, a każda następna bardziej od poprzedniej)
Matrix 2 i 3. Wyrzucone pieniądze. Lepiej bawiłem się chyba nawet na Harrym Potterze z polskim dubbingiem.

iiiiiiiiiiiiii shaggie kiedy idziemy na piwo ? :D
z LOtrem to ja mam dowrtna kolejnosc
na urodzinach bilba zasnelam ....
a matrix uh... smierc Trinity za pomoca rury od odkurzacza hehe

oznaczyłam spoilery - Val
Ostatnio zmieniony przez Valsharess 2010-05-14, 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorce tego posta

Odpowiedz do tematu