Poprzedni temat «» Następny temat
[Lionheart] Pytania i pomoc dla początkujących i wyjadaczy
Autor Wiadomość
Aiglon von Lupus 
Zasłużona

Wysłany: 2005-08-08, 10:38   [Lionheart] Pytania i pomoc dla początkujących i wyjadaczy

Jezeli ktos z was ma jakis porblem z gra Lionheart , nie mzoe znalezc itemu lub ma porblem z questem - zapraszam tutaj do zadawania poszczegolnych pytan na temat gry :) Rzecz jasna sluzy on krotkim pytaniomi, nie zas dyskusjom, bo do tego mamy reszte komnaty :P
Milego ;]
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2009-11-18, 07:56, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorce tego posta

LeGOlas

Wysłany: 2005-12-21, 16:35   

Moje pytanie jest dosyć prozaiczne. Otóż nabyłem grę Lionheart w eXtra klasyce, zacząłem rozgrywkę i nie wiem jak spać (czy wogóle mozna lub trzeba to robić?)

Wielka Metalowa Maszyna

Wysłany: 2005-12-21, 18:04   

Nie trzeba a raczej nie można tego robić!Jeśli chodzi ci o wykurowanie się to tylko za pomocą czarów, przedmiotów i mikstur. W najgorszym wypadku czekać aż życie samo wróci - alke jest to monotonne gdy nie ma się odpowiednich profitów.

A teraz ja mam jedno pytanie:
Na Insi pewien użytkownik pisał o zbroji żywiołów. Odbija ona pociski żywiołów we wroga (przydatna rzecz :D ). Czy ktoś ją znalazł z was??A jeśloi tak to opiszcie dokładniej ten przedmiot, a najlepiej to jakbyście mogli pzresłać save'a z tą zbroją (robie zbrojownię i by sięprzydało :wink: )
Podziękuj autorowi tego posta

RPPG
Gość
Wysłany: 2005-12-31, 20:59   

Nie wiem gdzie znalezc tego Tomasa w kanalach! Pomozcie please

Nie krzycz. Zmieniam wielkość liter - Komcio

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-01-01, 14:10   

Tomas jest w jaskiniach troli. Na północnym wschodzie tam gdzie ich boss. Ubij go i stań przy wschodniej ścianie. Zostanie odkryte przejscie i tam też znajdziesz Tomasa

Gość

Wysłany: 2006-01-13, 18:25   

Gdzie jest ten miecz kowala Eduardo z Barcelony? Bez niego nie mogę wykuć LWIEJ TARCZY i dołączyć do Templariuszy. PLEASE BO NIE WYTRZYMAM!!! :cry:

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2006-01-13, 19:10   

w podziemiach, chyba w czesci podziemi szczuroludzi (żebrakow)
ma go jeden z nich, z tego co pamietam przy jakims mostku.

Jak przyjmiesz misje szefowej zlodziei (mmm fajna dzioucha) to bedziesz musial powybijac to szczurze scierwo - wtedy przy jednym z cial znajdziesz.

Ktoś
Gość
Wysłany: 2006-01-15, 14:22   

Gdzie mogę znależć ten miecz Eduardo? Szukałem wszędzie. Zabiłem wszystkich (chyba) szczurołaków i złodziei i nie mogę go znależć! Bardzo proszę o podpowiedź!

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-01-15, 15:16   

szukaj dalej.
Szczurolak ktory mial miecz zwal sie: Felgnash rezydowal w centralnej czesci kanalow.

Ktos
Gość
Wysłany: 2006-01-17, 07:49   

Wielkie dzięki! Udało się! Mam jeszcze jedną prośbę. W jakim miejscu mogę znależć kwaterę łowców niewolników? Szukałem w lesie ale nie znalazłem. Bardzo proszę o podpowiedź.

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-01-17, 14:10   

Kwatera znajduje sie w lesie. msuis zudac sie do meijsca gdize meiszka driada na środku jeziora. Kiedy bedizes zna tej mapie udaj się na poludnie. Tam pod tak jakby łukiem kieruj sie wciąz na plludnie a będziesz mół przejsc na obszar gdzie są kwatery niewolników.

Gość

Wysłany: 2006-01-18, 19:51   

chcialbym sie dowiedzic czy mozna jakos ciagnaci sile itp szukalem i nie moge znalesc nic takiego jest statystyki i jest all napisane ja mam 4 lvl i nic nie moge ciagna pomocy piz!!!

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-01-18, 19:52   

in polish please... :roll:
czego dokladnie nie mozesz zrobic?

Gość

Wysłany: 2006-01-19, 16:01   

sorki juz wiem!mam 2 pytania

1:gdzie znajde miecz eduardo mam jakis enrique ale to nie tan na ktorym poziomie i mniej wiecej gdzie jesli ktos wie to prosze o podpowiedz

2: jesli dobrze zrozumialem to tomas jest jak wyjde z rozdrozy to do gury i w prawo tak??

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-01-19, 16:14   

Cytat:
1:gdzie znajde miecz eduardo mam jakis enrique ale to nie tan na ktorym poziomie i mniej wiecej gdzie jesli ktos wie to prosze o podpowiedz

Cytat:
Szczurolak ktory mial miecz zwal sie: Felgnash rezydowal w centralnej czesci kanalow.

Cytat:
2: jesli dobrze zrozumialem to tomas jest jak wyjde z rozdrozy to do gury i w prawo tak??

Żadne rozdroża. W centralnej częśći kanałwó znajduje sie wejscie do jaskiń magmowych troli. Wybij wszystkei a w pułnocno - wschodniej części kanałów spotkasz ich szefa silneijszego od pozostałych. Ubij go i poczekaj przy ścianie. Za chwilę powinno zostac odkryte przejście. Otwórz je a tam znajdziesz Thomasa.

Odpowiedz do tematu