Poprzedni temat «» Następny temat
[TES III] Dlaczego nie grałem w Morrowinda?
Autor Wiadomość
Cruel 
Zasłużony

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-07-16, 10:59   [TES III] Dlaczego nie grałem w Morrowinda?

Popularnosć ww. gry na CoBie przeszła moje najśmielsze oczekiwania ;) Nie sądziłem że tak mało osób zna tą grę, co jest swoją drogą ciekawym zjawiskiem, bo Morrowind jest jednym z ważniejszych crpg ostatnich lat, bez dwóch zdań. W związku z tym, ciekaw jestem odpowiedzi na pytanie postawione w temacie - dlaczego nie sięgacie po tę grę?
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2009-10-31, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2005-07-16, 15:41   

Powód jest tak balalny, że banalniejszego chyba być nie może:)
Przede wszystkim BG mam dopiero od niecalego roku i nie zdązylam się jeszcze nim nacieszyć. Po drugie, jeśli chcialabym nadrobic zaległosci w graniu, to nawet siedzenie 25h na dobę nic by nie pomoglo, bo mam świadomość, że i tak nigdy nie dorównam wam- fanatykom:P Nie mówiąc już o tym, ze o co drugiej grze się obecnie słyszy, że to 'przełom' i 'must-play' :P
Po trzecie, hm, widziałam to wczoraj w Empiku we Wro, ale kosztowało i tak za dużo jak na moje skromne mozliwości (ach, nie starczyłoby money na powrót do domu;) Po czwarte- ale to już będzie banał maksymalny- jedyne, co mi jak narazie wiadomo na temat tej gry to jest to, że ... fajną nazwę ma :D
Niemniej jednak rozumiem, Cruel, że liczysz tu raczej na wypowiedzi fanatyków (:P) w związku z czym można potraktować tę wypowiedź jako, hm, przerywnik humorystyczny pt. 'z pamiętnika laika' :D

Sir Aleksandrus

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-07-16, 18:05   

Morrowind leży u mnie na półeczce pokryty grubą warstwą kurzu. Nie mam poprostu na niego czasu. Muszę najpierw przejść BGI i IWD. A poza tym boję się, ze jak wsiąknę to mi wakacji nie starczy i gra mi sie urwie w natłoku spraw szkolnych. Wiem, że świat gry jest tak ogromny, ze odkryć wszystkiego do końca wakacji nie zdołam.

Odpowiedz do tematu