Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Ulubione questy
Autor Wiadomość
Mefisto

Wysłany: 2005-06-17, 12:36   [BG II] Ulubione questy

Zastanawia mnie jakie według was zadania są najciekawsze czy wolicie zadania typu rozwiaż zagadkę morderstw w dzielnicy mostów czy raczej zniszcz kult niewidzącego oka. Ja sam uważam za najciekwasze zadanie znalezienie dowodu zdrady Maewara jest to zagadkowa i ciekawa misja lubie ją także z tego powodu że gram najczęściej złodziejem a po tym ma sie gildie więc fajnie jest zrobić ten quest.
Pozatym fajne są misje z Firkragiem,wzgórzami Umar oraz uwolnieniem Heardalisa.
A co Wy myślicie o questach w bg2??
Ostatnio zmieniony przez L`f 2014-04-25, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Drekorig

Wysłany: 2005-06-17, 15:23   

Ja bardzo lubię misję w Targowie. Samo Targowo to wg. mnie bardzo urokliwe miasteczko, gdzie można zrobić potęęężne zakupy (i wspaniały Łuk Tansherona - ach!). A i sama wycieczka po Gaju druidów bardzo mi przypadła do gustu - można trochę pobyć na łonie natury i skopać kilka trollich i druidzkich tyłków (Gaj lubię, ale druidów nie [w ogóle jakoś coś mnie od druidów rodzaju wszelkiego odpycha :)]). No i lubię też Targowo choćby z tego powodu, że odpowiednio grając można zdobyć sporo reputacji.

Yoda

Wysłany: 2005-06-17, 18:49   

Kula sfer to wedlug mnie najlepsze zadanie. Od samego poczatku cos w nim bylo. Co prawda teraz je przechodze bez najmniejszego problemu, szybko i sprawnie, ale zawsze pozostaja wspomnienia. Dodatkowo lubie Haer'Dalis (ale tylko w wiezieniu sfer) i Podmrok (caly]:->). Tyle ode mnie :)

Elhan
Zasłużony

Wysłany: 2005-06-18, 00:16   

Najlepsze questy i lokacje to:Targowo za całokształt i gaj druidów za sam quest,Kula sfer za oryginalność i Twierdza Strażnika za różnorodność wrogów i poziomu pojedynków,a tak pozatym to naprawdę wszystkie zadania są interesujące i trudno wskazać te lepsze.

Enselor

Wysłany: 2005-06-18, 15:18   

ja tma zawsze lubiłem qest z firkragiem i siedzibą paladyna a targowo to jakieś takie denne było jak dla mni e

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2005-06-24, 09:03   

Oczywiście Twierdza Strażnika. Jedna z najlepszych misji, różnorodność wrogów, no i ładne lvl tam można nabić. Zawsze tam chodze zaraz po wyjściu z Podmroku, więc Bodhi nie ma szans :twisted:

Elhan
Zasłużony

Wysłany: 2005-06-24, 17:59   

Chciałeś powiedzieć po wyjściu z więzienia Irenicusa 8) .Wtedy jak się nabije poziomów to wszystkie questy są banalnie proste.

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2005-06-24, 22:43   

em, apropo nabijania poziomow- macie jakis inteligentny algorytm jak to zrobic coby nie bylo za prosto? niezaleznie od tego w jakiej kolejnosci wykonuje sie zadania zawsze te wykonywane pozniej robia sie smiesznie latwe wrecz...
moje ulubione questy to uwalnianie Haer'dalisa- cholerka, klimatycznie strasznie wyszlo to Więzienie Sfer, aż szkoda, że nie dłuższe- wzgorza umar oraz questy wlasne npc:> a nie cierpię Targowa, tfu, wyidealizowana parszywa mieścina, jakaś przesłodzona taka.
Revan- niewazne co robisz po Podmroku, Bodhi i tak nie ma szans;P

saCOOL 
Niezliczoność

Podziękowania: 2/3
Wysłany: 2005-06-24, 23:47   

Dajcie się pare razy walnąć wampirowi i grajcie sobie na mniejszym poziome jak wam za łatwo ;-p ;-p ;-p ja tam uwielbiam potęgę która nadchodzi :) sasasa :D niech smoki drżą słysząc moje kroki :D niech armie demonów uciekają w popłochu :D...

Lubię np. zdobywanie Lirarcora... wogle ten mieczyk jest świetnym pomysłem :D uwielbiam go :D...
Ukryty wymiar (klucz: Kamień Łotrzyków)
Uwalnianie Fechtmistrza :D naturalnie :D

Solar
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-06-24, 23:47   

Hmm exp mozna zdobyc w saradush odpoczywając w kanalach którymi odstajemy sie do wiezienia Gromnira... pojawiają sie tam po 2 wampirki (kazdy po 10500 exp) :) chyba bez konca.... raz nabilem sobie z milion chyba ;) o murach nie wspomne bo to nie fair ;)

Akarin

Wysłany: 2005-06-27, 16:07   

Ja najbardziej lubie questy z firkraggiem i w suldanesselar
a wręcz nienawidze tych ze wzgórza Umar

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Wysłany: 2005-08-12, 12:53   

Mnie tam na Wzgórzach Umar najbardziej rozwalił 'Projekt Wiedźma Umar' i ten jego dziennik XD Normalnie zgon XDDD Szkoda, naprawdę szkoda, że nie udało się spotkać tej wiedźmy, wogl ta jaskinia jakoś mało straszna była;]
A Suldanesselar faktycznie, ten quest z dostawaniem się do pałacu klimatyczny jest, nie powiem:)
Solar napisał/a:
Hmm exp mozna zdobyc w saradush odpoczywając w kanalach

I tu taka mała dygresja z mojej strony. Odpoczywanie. Mi tam zawsze jakoś szkoda było na to czasu, dlatego chodzę, aż mi postacie nie padną i usiłuję pokonywać wrogów za pomocą ostatnich dwóch beznadziejnych zaklęć ;P Zawsze myślę sobie 'a bez sensu teraz odpoczywać, tego czy tamtego jeszcze jestem w stanie pokonać' i potem wychodzą takie cuda, że pierwszy odpoczynek w ToBie wypada po Sendai, z TS po drodze ;PPP wiecie jak trzeba kombinować, gdy wszystkie fajne czary, zdolności specjalne i użycia przedmiotów się skończą? ;PPP
Dlatego właśnie odpoczynek po to, żeby pojawił się jakiś wróg na którym można nabić expa na zawsze pozostanie dla mnie wielka abstrakcją XD

Krysiul

Wysłany: 2005-08-12, 13:06   

Cytat:
Mnie tam na Wzgórzach Umar najbardziej rozwalił 'Projekt Wiedźma Umar' i ten jego dziennik XD Normalnie zgon XDDD Szkoda, naprawdę szkoda, że nie udało się spotkać tej wiedźmy, wogl ta jaskinia jakoś mało straszna była;]

Zgadzam się z przedmówczynią- ja też cały czas miałem cichą nadzieję, że ta wiedźma jednak się pojawi :) Może ktoś zrobiłby mod rozwijający zadanie z czarownicą? :P

Lara
Przyjaciel Klanu
Aen Saevherne

Wysłany: 2005-08-12, 13:08   

Wiedźma się pojawia. Pod warunkiem, że gracie łowcą.

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Wysłany: 2005-08-12, 14:39   

Lara- niby tak, ale to jakas taka udawana ta wiedzma;] Uzurpatorka;] Poza tym w lesie powinna być, bo w tamtych podziemiach to ni przypiął ni przyłatał ;]
A chodziłoby o taką prawdziwą, straszną, klimatyczną... albo przeciwnie, kogoś może w stylu tego zabawnego obserwatora z Miasta Saguahinów, z kim można wesoło i ambitnie po prostu pogadać XD
Albo może więcej schizy pt. wchodzisz do jaskini, gaśnie światło i pojawia się komunikat 'słyszysz przeraźliwy chichot' . :>

Odpowiedz do tematu