Poprzedni temat «» Następny temat
[PN] Euro 2012
Autor Wiadomość
Elhan
Zasłużony

Wysłany: 2007-04-18, 23:42   

Joneleth napisał/a:
Napisałeś, że UEFA zdecyduje się na 12 stadionów, a ja mówię o przypadku, gdy wywalą inne miasto (np. Gdańsk), a dadzą zamiast niego Kraków.

Nie może tak być, musi być jedno miasto na północy 8-) , żeby nie trzeba było daleko dojeżdżać na mecze :mrgreen: .
Podziękuj autorowi tego posta

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2007-04-19, 07:31   

eee a gdzie Lublin :mrgreen:
rzut beretem od Ukrainy, nawet paliwo ukraińskie można kupić od handlarzy ;)

Z dziadkiem gadałem - da swoje ranczo pod stadion w niedalekiej odległości od Lublina 8-)

Ja na meczyk przynajmniej jeden muszę pójść. Warszawa i Kraków to by było to.
Oby UEFA zgodziła się na 12stadionów.
Te ukraińskie stadiony też niczego sobie.

BTW: oby tylko zrobili 8mentrowe kraty bo żyleta przejdzie przez niższe :-P

Mariuss
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 2/4
Wysłany: 2007-04-19, 10:18   

Wczoraj w Litkiewicz i potwierdził to Lipiec że Kraków i Chorzów na 90% bedzie gospodarzami Euro 2012.

Dun Dare
Bibliotekarz

Wysłany: 2007-04-19, 14:32   

CyraXXX

Lwów o rzut beretem przynajmniej ;)

Jak zwykle ściana wschodnia dostaje po rzyci.
Radni cos tam mamroczą że miejsca pobytu dla kibiców... Taaak... Już to widzę :lol:

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2007-04-21, 19:03   

Philoos napisał/a:
Hmm, a nie 20-25 mld Euro?:>

Hmm, oświadczenie p. Zyty Gilowskiej w sprawie 3 mld z budżetu.

Philoos napisał/a:
Fakt, sporo środków trzeba będzie włożyć, ale się zwróci

Fakt, drogi zostaną. Jeśli wogóle zostaną zbudowane. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku nie oddaliśmy do użytku nawet 100km. Zobaczymy co będzie, jak zwycięski orgazm minie i zostaną chwilowo tylko zobowiązania. Póki co, w te parę dni po ogłoszeniu wyboru mamy error z domeną internetową i plagiatem w postaci naszej reklamy. Ładnie jak na te kilka dni :)
Podziękuj autorce tego posta

Mariuss
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 2/4
Wysłany: 2007-04-22, 16:33   

przestrzegam przed euforią, ale i mówie: malkontenci milczcie. Zbytnia euforia, przyćmi problemy organizacyjne. A malkontenci i czarni wieszcie nie powinni wyolbrzymiać problemów. UEFA nie dała nam "ot tak" Euro 2012. Dali nam szansę bo są przekonani ze sobie poradzimu niewazne czy z probleami czy bez ale poradzimy. I bedą mieli ogromne zyski.

Tylko nie mozemy tego schlapać. Cieszczyć się- że pokroje ludzi Lipiec, Tomaszewski, Listkiewicz , a i Gosiewski, Bielan , z Gronkiwiecz-Walz potrafili porozmawiac o problemach,(mówie tu o programie " co z tą Polską" rzeczowo i bez zadnych hiperboli i bagatelizowania spraw. Ważne jest to żeby był kto robić- i zeby politycy juz zaczeli brać sie do szybkiego organizowania potrzebnych instytucji. i tutaj- ja- gorliwy przeciwnik rządu, wierzę w to że pogodzą się z opozycją i pomogą zbudować nam infrastrukturę.

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2007-04-22, 17:49   

http://perlyprzedwieprze....-Bicz-Bozy.html

LeGOlas

Wysłany: 2007-04-23, 13:47   

Jestem niepoprawnym optymistą i jestem pewien, ze żadnej kompromitacji nie będzie. Tak jak już ktoś napisał - stadiony i autostrady muszą powstać, w przeciwnym razie UEFA może nam odebrać mistrzostwa nawet w przeddzień imprezy.

Będzie dobrze -my, Polacy, jak mamy się pokazać obcokrajowcom, to stajemy na rzęsach żeby wszystko było perfekcyjne.

No i przede wszystkim - mieszkam w Poznaniu i podwójnie cieszę się jego sukcesem, szczególnie że stadion mam 400m od domu :D

DO BOJU!!!

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2007-04-24, 15:57   

Ooo, cudo

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2007-12-09, 03:04   

Czas nieco odświeżyć ten temat...

Małe podsumowanie minionych już bez mała 8 miesięcy:
Stadiony:
Wa-wa - ch** wie, może kolejna 350 już komisja zaplanuje inicjację prób rozwiązania tego problemu
G-k - Bursztyn wciąż ładnie wygląda w Auto-cadzie
W-w - j.w.
P-ń - jedyny istniejący, w chwili obecnej w jakichś 75% gotowy...
Krążą słuchy, że będzie dokoptowany - pewnie kosztem Poznania - bo śmieli szybciej skończyć niż Wa-wa zacząć...

Drogi:
W 2006 r., jak to poinformował na Jaro K., dzięki pisuarom uruchomiono ponad 250 km autostrad, jednak w 2007 r. (do lipca) z winy LSD;) tylko 6 km... Chociaz ostatnio (we wrześniu) krążyły pogłoski o jakimś kilometrze (niecałym), który kochana władza oddała ludziom do użytku (opóźnionego nieco z powodu remontu(!), ale w mediach było to rozgłaszane jako sukces na skalę podobną do Grunwaldu) zapewne bez jakiegokolwiek związku z wchodzącymi w fazę ciszy wyborczej wyborami... W sumie oddano bodajże 26 km... Cóż zgodnie z wyliczeniami zostało nam jeszcze jakieś 11.974 km - szerokiej drogi...

Hotele:
Wa-wa - w dużej części wyrobiona - aczkolwiek spora większość (w tym i mariott) to pomniki sztuki z czasów komuny... A na mecz otwarcia ma jednak wciąż za małą bazę...
P-ń - w zdecydowanej większości wyrobiony, posiada także (jako jedyny w chwili obecnej) w pobliżu dwa ośrodki treningowo-wypoczynkowe - w Grodzisku Wielkopolskim i we Wronkach - gdy bywałem tam - głównie w Grodzisku, gdzię się nawet zadomowiłem - lepsza była baza we Wronkach, która teraz podobnoż podupada lekko...

Ogólnie - koszmar - a wyjdzie tak, jak zwykle - czyli nic, z tym, że Poznań (jak zawsze) będzie gotowy...

Oress
Morituri

Wysłany: 2007-12-09, 14:01   

Cytat:
czyli nic, z tym, że Poznań (jak zawsze) będzie gotowy...

:D
nie żartuj proszę :D
Akurat Kraków jako jedyne miasto w Polsce ma najlepsza bazę hotelarska, stadion jest w trakcie przebudowy i jako jedyny prócz tego z Poznania jest w 100% pewien ze będzie, ale jakis debil wybrał Gdańsk i stadion który dalej jest na papierze :D gratulacje ;)

Przyjaźń jest Wszystkim Śląsk Wisła Lechia Gdańsk!!!

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2008-11-11, 01:25   

heh, mianowanie Bońka szefem przygotowań - smiech na sali - jak można w ogóle o czyms takim pomyslec w stosunku do człowieka, który kiedy wazyły sie losy przyznania tej imprezy optował publicznie za Włochami - wiadomo, że to Italianofil i sądzę, że we Włoszech juz zacierają ręcę wiedząc, że to im ostatecznie przypadnie zaszczyt organizacji - przeciez Platini gra w tej samej biało-czarnej drużynie...

Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331)

Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie?
(...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne....
(...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."
I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć... Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze.

Lost Illusions Tavern
Impressiones (Ænigmællæ) || Antiimpressiones (sanguine scriptæ) | Antiimpressiones (ira scriptæ) || Impressiones (Divinæ)
Corpus Tuum (18+) | Impressiones (Rosellæ) || Impressiones (epicæ) || Impressiones (musicæ) | Anti- et postimpr. (musicæ)

Hiperestezja | Witold Zimmer | (N)e(u)rotica

Jvegi napisał/a:
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2009-07-07, 16:05   

http://sport.wp.pl/kat,37...ml?ticaid=18579

Zapewne z dużej chmury mały deszcz, ale kto wie...

Nie wiem, czy Ukraina wydoli ze wszystkimi stadionami, chyba jednak większość meczów zostanie rozegrana u nas.

Nero 
Vanguard

Podziękowania: 16/16
Wysłany: 2009-07-07, 16:10   

kol napisał/a:
http://sport.wp.pl/kat,37...ml?ticaid=18579

Ściema. Przeszukałem kilka portali i żadnej wzmianki o czymś takim. Najwidoczniej sezon ogórkowy w pełni...

Some time later

TC: Shepard! The Reapers are attacking!
Shepard: <trollface> Ah yes, Reapers...

Aeremar 
Szalony Berserker

Podziękowania: 3/14
Wysłany: 2009-07-07, 18:29   

Co to w ogóle za państwo?! Sąd jedną decyzją likwiduje ligę i anuluje wyniki od 1996 roku. Aż się wierzyć nie chce. Jestem w stanie zrozumieć niemal wszystko, ale że jakiś tam sędzia może pozbawić Ukraińców najważniejszej rzeczy, bo bez ligi nawet najgorszej piłki nożnej nie ma.

Odpowiedz do tematu