Poprzedni temat «» Następny temat
Charaktery - między Torilem a nami samymi

Który charakter w Tobie przeważa?
Praworządny Dobry
11%
 11%  [ 6 ]
Prawdziwie (Neutralny) Dobry
16%
 16%  [ 9 ]
Chaotyczny Dobry
24%
 24%  [ 13 ]
Praworządny Neutralny
7%
 7%  [ 4 ]
Prawdziwie Neutralny
7%
 7%  [ 4 ]
Chaotyczny Neutralny
16%
 16%  [ 9 ]
Praworządny Zły
5%
 5%  [ 3 ]
Prawdziwie (Neutralny) Zły
3%
 3%  [ 2 ]
Chaotyczny Zły
5%
 5%  [ 3 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 53

Autor Wiadomość
Yaku

Wysłany: 2005-05-03, 18:45   Charaktery - między Torilem a nami samymi

Niejednokrotnie grając w różnorakie gry (niekoniecznie komputerowe) oparte na tym że świecie (czy jak wolicie systemie) tworzymy wybraną dla siebie postac. Najprościej i najprzyjemniej grac postacią podobną z charakteru do siebie samego.
Który charakter w was przeważa?

Jako że rozpoczynam temacik odpowiem jako pierwszy ^^

Chociaz znajduję w sobie wiele cech charakterów chaotyczny neutralny i praworządny nautralny przeważa we mnie Chaotyczny Dobry.
Ostatnio zmieniony przez Li 2009-05-25, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Nalafein

Wysłany: 2005-05-03, 19:35   

Ja swoj charakter okreslam jako praworzadny neutralny, poniewaz chaotyczny dobry to jeszcze za duzy altruista, a neutralny tez nie jestem

Taschon

Wysłany: 2005-05-03, 19:54   

Ja chyba jestem Chaotyczny Neutralny. Cechuje mnie pragmatyzm i ... własnie neutralność. Nie lubię być sędzią (bo to raczej PN), tylko robie to, co dla mnie korzystne, choć nie kosztem innych. Potrafię być zarówno wspamniałomyślnym altrusitą, jak i okropnym egoistą :twisted: . Neutralnie Neutralny raczej do mnie nie pasuje, bo za boku stać nie lubie, zawsze chętnie się pokłócę, więc Chaotyczny jak najbardziej. A ponieważ Chaotyczny + Neutralny = CN, to wnioski sie same nasuwają.

Orish

Wysłany: 2005-05-04, 18:25   

Ja jestem praworządny dobry, z tego samego powodu, co większość krasnoludów :)

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-05-04, 19:13   

Hmmm... WYDAJE MI SIE, ze ja bylbym neutralny. Nie mam duszy paladyna, ktory wszedzie doszukuje sie mozliwosci pomocy, ale nie jestem tez chuliganem popychajacym staruszki w pociagach;) Ot, szaraczek o niewyksztalconym jeszcze charakterze;P
Gdzies widzialem test na charakter i klase wg zasad AD&D-wtedy wyszedl mi Praworzadny Zly Wojownik, ale w takich pytaniach to mozna popuscic wodze fantazji;)
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2005-05-04, 19:54   

zaznaczylam Neutralny Dobry. nie tylko dlatego, ze taka postacia przechodzilam BG po raz pierwszy i nie tylko dlatego, ze podobaja mi sie zalozenia programowego tego charakteru. po prostu jakos do mnie pasuje:P mimo ponawianych prob nie umiem byc do konca zla, a 'neutralnosc' kojarzy mi sie raczej z madrym haslem Chylinskiej 'jesli kochaja cie wszyscy, jestes zaden'.
zgadzam sie, ze najprosciej odgrywac zblizony charakrer, bo ja nie umiem sie przemoc na granie zla postacia:>

Mariuss
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 2/4
Wysłany: 2005-05-09, 15:33   

ja uważam sie na chaotyczny dobry. staram sie dobrze postępować, nie zawsze mi to dobrze wychodzi ale staram się :]

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2005-05-09, 15:48   

Ja we wszelakich sesjach wybieram przeważnie naturalny dobry.

Jeśli chodzi o takie postacie, to szczególnie dla tego, że nie są mdło dobre (to znaczy kierują się dogmatami dobra, lecz nie są takimi służbistami oraz nie mają z góry ustalonego kodeksu).

A jeśli chodzi o mnie osobiście... Solidaryzuję się z tym charakterem.

Czasem często mi zachować neutralność, bo w wiele rzeczy całkowicie się angażuję, niejednokrotnie zatracam umiar, więc ciężko uznać się w takich wypadkach za wzór neutralności...
Ale mimo wszystko :), bo nie popadam w chaos czy praworządność.

Co się tyczy zaś dobrego, to tu nie mam wątpliwości, nie ma we mnie nadmiaru pragmatyzmu i staram się w różnych aspektach postępować w zgodzie z własnymi ideałami (których jednak z wiekiem coraz mniej)...

LeGOlas

Wysłany: 2005-05-13, 14:53   

Kiedy ostatnio przygotowywałem się do sesji d&d wybrałem chaotyczny dobry. Nie jestem w stanie tolerować zła w jakiejkolwiek postaci, często jednak błądzę i wątpię. Nigdy nie szydziłem z niczyjej ułomności, zawsze starałem się być jedynym przyjacielem osób słabszych i odrzuconych, co nie zmienia faktu, że sam nie jestem wzorem cnót wszelakich i daję się zwieść wielu pokusom.
Cóż...odpowiedź chaotyczna jak mój charakter :D

Yaku

Wysłany: 2005-05-13, 18:31   

Zapominacie o tym co jest jednym z podstawowych rzeczy przyciągających mnie do teges charakteru.

Zeb napisał/a:
Chaotyczni dobrzy bohaterowie to silne indywidualności, pełne uprzejmości i życzliwości. Wierzą w dobro, ale nie mają wielkiego poważania dla praw czy różnych ustaleń i zasad.
Nie uznają tych , którzy się "szarogęszą" i rozkazują innym. W czynach kierują się własnym kodeksem moralnym, który - choć dobry - może nie zawsze odpowiada pogladom reszty społeczeństwa.

Czytając ten tekst nie widzę żadnej róznicy w sobie

Moje Portrety do BG
Moje Portrety do IWD2

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-06-20, 22:13   

Hmm, ja byłbym chaotyczny dobry, bo zwykle z reguły postępuje dobrze, ale wszystko robię chaotycznie i nieuporządkowanie :P
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...

MRek

Wysłany: 2005-08-11, 18:15   

Najbardziej pasuje mi neutralny dobry.
Dobry w każdym razie :)

Krysiul

Wysłany: 2005-08-11, 22:14   

Dla mnie to chyba chaotyczny neutralny jest najlepszy :P

Bofur Clawhammer

Wysłany: 2005-08-12, 09:55   

U mnie myśle, że byłby to neutralny dobry lub chaotyczny dobry... różnie to bywa ;)

Mariuss
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 2/4
Wysłany: 2005-08-12, 15:22   

Krasnoludy zawsze sa dobre Bofurze :)

Odpowiedz do tematu