Poprzedni temat «» Następny temat
[IwD II] Heroiczne batalie
Autor Wiadomość
Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2005-04-19, 20:03   [IwD II] Heroiczne batalie

Zapożyczyć pozwolę sobie temat ze starego forum :).
Które walki utkwiły wam w pamięci i dlaczego? Najdłuższe? Najtrudniejsze? A może z powodu dawki humoru lub denerwujące sytuacje?

U mnie najdłuższą ostatnio walką był Smok Chachopek (za punkt honoru postawiłem sobie zabić go 4. postaciami na 8. poziomie...)

Najbardziej denerwujące... Hakowe poczwary, bo łajzy ze wszystkich stron wychodzą... brr

Najśmieszniejsza? Walka finałowa :D. Szczególnie to zdziwienie kambionów przy sadzawce...
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-03-02, 13:12, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2005-04-19, 20:24   

Hehe hakowatepoczwary no napoczatku mi dołozyly ale późneij rzucałem animację martwego. 3 z przodu 3 z tyłu i jazda hakowate na nich sie skupiały. Nie przypominam sobie trudniejszych walk.

Orish

Wysłany: 2005-04-19, 20:56   

Nie przypominam sobie, żeby hakowate sprawiły mi większy problemy... Do najtrudniejszych z pewnością trzeba zaliczyć Iyachtu Xvima (ojj, długo się z nim męczyłem). Dużo łatwiej było z Isairem i Madae, wziąłem ich za trzecim razem, Chachopek jest wbrew pozorom prosty, tylko ja popełniłem ten błąd i rzuciłem się na niego na "hurra" :/ No i trzeba też wspomnieć o Bitewnych Kwadratach - najbardziej denerwujące, nie da się ich raczej przejść samemu. Ale ogólnie Icewindy mnie nie bawią (takie H&S z rozwiniętą fabułą), więc i śmiesznych walk nie było :P

Cruel 
Zasłużony

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-07-16, 14:55   

Bezsprzecznie - Zagubieni Wyznawcy na cmentarzu w Kuldahar, najbardziej klimatyczna walka w ID2, i jedna z najtrudniejszych. Fajny pomysł na bitwe, ciekawa otoczka, bardzo dobre wrażenia podczas walki i ciekawa zdobycz po jej zakończeniu, szczególnie na Sercu Furii.
Hakowe Poczwary były irytujące, ale proste, zmieniało się to na Sercu Furii - tam naprawdę doprawdzały człowieka do wściekłości...

Odpowiedz do tematu