Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Screena
Autor Wiadomość
Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 22/172
Wysłany: 2010-08-24, 15:03   Dzień Screena

Na forum the modders odbywa się co roczna organizacja zaprezentowania screenów z modyfikacji przeróżnych gier. Jeśli ktoś na tym forum tworzy jakiegoś moda do Baldur's Gate i chciałby go zaprezentować, to zachęcam do wzięcia udziału w zabawie. Mody zaprezentowane pchodzą między innymi z gier takich jak: Gothic, Mount & Blade, Crysis, Wiedźmin, GTA Vice City, Doom. Tak więc widać, Dzień Screena skupia się na przeróżnych modyfikacjach.
Przepraszam, że informuję tak późno o tym, właśnie dziś wystartował dzień screen. :?

Tutaj są przedstawione screeny z modów:
http://themodders.org/ind...n-screena-2010/

Tutaj więcej informacji o zgłoszeniach i zaprezentowanych modyfikacjach.

Źródło: http://themodders.org/ind...je-i-zgoszenia/

Cytat:
Już po raz trzeci organizowane jest święto polskiego moddingu - Dzień Screena. Trzecia edycja wydarzenia będzie bogata w zmiany, o których będziemy informowali na bieżąco - tym razem wezmą udział grupy moddujące wiele znanych pozycji na rynku gier, będzie on promowany na serwisach takich jak Poltergeist, Twierdza Insimilion, Tawerna Gothic, Gothic Site, Imperium Diablo, GtaModding i Tawerna Four Ways. Dzień Screena rozpocznie się 24 sierpnia trwać będzie 7 dni.
Jeśli tworzycie jakiegoś moda i chcielibyście zaprezentować go światu, to właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. Nie czekajcie - piszcie! Każda grupa może przesłać krótki opis modyfikacji i 10 grafik - nie tylko screenshoty, ale także rendery, concept arty itp. W Dniu Screena udział wziąć mogą wszystkie teamy, niezależnie od tego, czy tworzą moda krótkiego, czy długiego - ważne, byście spełnili warunki uczestnictwa, czyli udostępnili organizatorom 10 materiałów graficznych.
Poza tym oczywistym jest, że te materiały muszą prezentować jakiś poziom. Nie ma najmniejszego sensu w pokazywaniu przypadkowo zrobionych screenów, które nie przedstawiają nic wartego psucia wzroku patrząc przez 5s w monitor. W końcu to, co będzie na Dniu Screena, chcąc nie chcąc świadczy w bardzo dużym stopniu o naszym forum.

PW: Serail lub Avallach
E-mail: serail@o2.pl [Serail] lub x.adam.g@gmail.com [Avallach]
Gadu-Gadu: 5488507 [Serail] lub 4761656 [Avallach] bądź 9823855 [V3Q]
Tlen: serail [Serail]

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące materiałów które można zgłaszać i doradzimy jak najlepiej rozreklamować waszego moda na tym niezwykłym evencie. Zachęcamy do czynnego udziału i życzymy powodzenia :D

Kiedy więcej rzeczy będzie już ostatecznie ustalone, postaram się na bieżąco informować o postępach w organizacji.

Aby zapobiec ewentualnemu spamowi (zOrc) z góry ogłaszam że ten temat jest przeznaczony TYLKO dla ewentualnych uczestników. Masz jakieś pytania lub zastrzeżenia co do kwestii organizacyjnych? To pisz w temacie do tego przeznaczonym: http://themodders.or...usja-wewnetrzna
Organizatorem eventu jest Serail, ja samozwańczo go wspieram ;)

Jeśli ktoś uważa że w tym temacie brakuje kluczowych informacji, proszę napisać o nich w tym temacie.

Dotąd gotowość zgłosili:
- Square Crusaders & Muzykanci (prawdopodobnie) [Wiedźmin]
- Rzeka [Gothic]
- Na Ratunek Khorinis [Gothic]
- Immortals [Gothic]
- Złote Wrota [Gothic]
- Nordmarians Team [Gothic]
- Thanatos (czeskiego moddera Aeternitasa) [Gothic]
- Gothic Wielka Wojna [Gothic] (mam nadzieję, że zapomniano już o dawnych konfliktach i nieporozumieniach)
- Khorana Prolog (niemiecki) [Gothic]
- Mastery (niemiecki) [Gothic]
- Kopalnia [Gothic]
- Bandyci z Tares [Gothic]
- Hyborian Age [Mount & Blade]
- Sill Mod [Mount & Blade]
- 1794 [Mount & Blade]
- Awakening [Diablo]
- Project 125xr [GTA: Vice City]
- Californication Mod [GTA: Vice City]
- Projekt Emace'a [Gothic]
- Rozdroża [Wiedźmin]
- Hen Ichaer [Wiedźmin]

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149
Ostatnio zmieniony przez L`f 2011-08-24, 16:54, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
kol
kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2010-08-24, 23:02   

Znam tę inicjatywę, bardzo fajna rzecz, ale ja wciąż czekam na Czas Zapłaty...
:wink:

Poczytam sobie o tych modach do Wiedźmina.

Eddit:
O, trafiłem na jakąś ciekawą stronkę z modami do Wiedźmina, dzięki!

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Wysłany: 2010-09-05, 16:27   

Nie bardzo orientuję się w świecie modyfikacji Baldur's Gate, ale czasem L'f albo Lava nie mają jakiegoś moda do zaprezentowania? Warto by było zgłosić się, bo to okazja rozpromować swojego moda. :smile:

kol napisał/a:
Znam tę inicjatywę, bardzo fajna rzecz, ale ja wciąż czekam na Czas Zapłaty...

Inicjatywa fajna, ale już mają jakiś problem z głosowaniem i ankietą. Admini odpowiedzialni za organizację zabawy z tamtego fora dali tyłka. :mrgreen:

Edycja posta: Dzień Screena dobiegł końca.

Fajno. Zamykam zatem.
Ostatnio zmieniony przez L`f 2011-03-23, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Wysłany: 2011-07-05, 00:36   

-----------2011-06-26, 20:10-------------

Dzień Screena 2011 będzie startował ponownie w sierpniu. Zachęcam do wzięcia udziału w tej zabawie, bo to wasza okazja aby pokazać wasze mody poza społeczność Baldurową. Na pewno nie zaszkodzi to niczym waszym modą. Zachęcam Lavę, Zeda i innych co tworzą mody.
Aby opublikować screeny z moda, mod nie musi być ukończony, wystarczą same screen z dzieła, które jest w trakcie produkcji.

Rok temu nikt z cobu nie wystartował w zabawie, a szkoda, bo mogliście rozpromować łatwo wasze modyfikację.

Na razie trwa zgłaszanie udziału w zabawie.

Zgłoszenia można słać na GG Adanos: 326965
Dostałem zgodę na opublikowanie jego gg.

Więcej informacji na temat Dnia Screena 2011 tutaj:

http://themodders.org/ind...n-screena-2011/

-----------2011-07-05, 0:36-------------

Regulamin dotyczący dnia screena

http://themodders.org/ind...a-screena-2011/

Przypomina i zachęcam modderów z tego fora do wzięcia udziału w zabawie.

Niestety nikt 'z tego fora' nie wziął udziału w tegorocznej edycji Dnia Screena. Sama impreza zakończyła się pół miesiąca temu, dlatego ponownie zamykam temat. - L`f

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149
Ostatnio zmieniony przez L`f 2011-08-24, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi