Poprzedni temat «» Następny temat
Planar Sphere Mod - opinie, uwagi
Autor Wiadomość
amanis

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2011-04-15, 01:04   Planar Sphere Mod - opinie, uwagi

Ten mod jest - fatalny.
Pierwsze co zrobiłem po jego przejściu to wczytanie zapisu przed jego rozpoczęciem.
Nie będę ukrywał, że nie przeszedłem go uczciwie, końcówka to był festiwal ctrl + y.
A zapowiadało sie tak dobrze!
Niestety całość słaba.
Wszystkiego tam za dużo. Fabuła woła o pomstę do sfer, już większej sprawy nie było.....
Poziom trudności - przesadzone przedmioty i czary do zniszczenia przesadzonych przeciwników - przesada :P
Do tego ogromne ilości doświadczenia - całkowite rozbicie reszty gry i modów.
Nigdy więcej tego nie zainstaluje, a szkoda bo technicznie mod prezentuje sie dobrze.
Podziękuj autorowi tego posta

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 246/53
Wysłany: 2011-04-15, 14:18   

A tam, nie jest tak źle. Ja lubię z nim grać, szczególnie jak gram magiem, wszystkie te nowe czary i przedmioty robią ze mnie takiego wymiatacza, że Irenicus może mi buty czyścić :P

Do zabawy magiem mod moim zdaniem jest genialny, co z tego że przegięty, gdy ktoś chce się pobawić? Chociaż ostatnia walka na szaleńczym, jest trudna, Irenicus przy tym gościu to bardziej jakiś iluzjonista z tawerny robiący sztuczki, niż mag. No i prawdą jest, że po tym modzie dalsza gra w BG2 idzie jak z płatka.

Hmm, nabrałem ochoty na pobawienie się tymi przegiętymi czarami, jak jeszcze zrobię sobie pierścień z obniżeniem czasu rzucania czarów, stałą akceleracją i dodatkowymi slotami na wszystkich poziomach, to dopiero będzie zabawa :P
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu