Poprzedni temat «» Następny temat
Welverin's Subrace Mini-Mod Pack - pytania i porady
Autor Wiadomość
Adamant

Wysłany: 2005-02-16, 16:46   Welverin's Subrace Mini-Mod Pack - pytania i porady

Potrzebny mi polski mod do podras w BG2, mam angielski, ale on nie chodzi z polska wersją(w sumie to nie jestem pewien czy chodzi o język) ale nie umiem znaleźć innego wytłumaczenia. Jak ktoś ma namiary na polskiego moda z podrasami(o ile istnieje) to prosiłbym o odpowiedź.
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-09-15, 23:18, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Karpix
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-02-16, 17:09   

Chodzi o Subrace...??...tak

Polska wersja do ściągnięcia na Bibliotece Riklaunima

yapi yapo

Wysłany: 2007-06-21, 08:37   

Czy ktos moglby mi wyslac na maila lub podac strone z ktorej da sie sciagnac Subracev76 bo z tamtej ktora jest podana nie da sie :-( .

jay-jay8@wp.pl

Nugrud

Podziękowania: 1/1
Wysłany: 2007-06-21, 09:52   

Klik!

Aeremar 
Szalony Berserker

Podziękowania: 3/14
Wysłany: 2008-06-28, 13:13   

Czy ten mod gryzie się, z mega instalacją?

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 250/53
Wysłany: 2008-06-28, 13:22   

Aeremar napisał/a:
Czy ten mod gryzie się, z mega instalacją?

Zależy jak bardzo mega :P Jeśli chodzi o BGT to nie działa to najlepiej, chociaż Welverin powinien się pojawić w Lochach mimo wszystko. Jeśli chodzi o rodzinę BP, hmm, no to jakby miał być jakiś problem to chyba tylko z RoT, ale i tak wątpię. ;)

matrix145 

Podziękował 16 razy
Wysłany: 2009-07-31, 17:28   

dzieki kol za information ;p EDIT:wiem ze moje pytania wkurzaja ale musze chcialem znalezc gdzies mod subraces zeby sobie pograc duegarem lub drowem lecz znalazlem go tylko na stronie insimilionu ale nie chcial sie sciagnac bylo ze caly czas laduje strone. wiec zmknalem przegladarke i chcialem wejsc jeszcze raz ale dzial z download rozne dodatki tez nie chcial sie zaladowac?? Wiecei czemu wam sie moze normalnie laduje?? A wiecei moze gdzie indziej znalezc tego moda albo moze moglby go ktos tu dacw zalaczniku lub wysłac mi na maila?? (sorka ze w tym temacie ale sadze ze na temat o subraces nikt nie wchodzi juz od dawna) ;]

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2009-07-31, 18:12   

Chodzi Ci o Subrace Mini-mod Pack Welverina? Dałem w załączniku...

Aha i byłbym kontent, gdybyś jednak zdecydował się pisać we właściwych tematach - co to za założenie, że nie zajrzymy do subraces - jeśli dasz tam posta wyświetli się jako nieczytany a cały temat przesunie sie w górę i będzie łatwiejszy do znalezienia - a pisząc tu o tym (czy Pieśni bądź Solaufeinie) nie dość że de facto spamujesz, to jeszcze robisz śmietnik - bo ten temat dotyczy tylko i wyłącznie Tortured Souls - jeśli problem dotyczy większoj ilości modów są tematy w stylu: http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=622

Aha, exe nie śmiga, więc dałem w rarze - musisz wypakować i dopiero potem uruchomić samorozpakowujące się archiwum

Subrace Mini-Mod Pack v0.76.rar
Pobierz Plik ściągnięto 823 raz(y) 383,67 KB

Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331)

Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie?
(...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne....
(...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."
I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć... Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze.

Lost Illusions Tavern
Impressiones (Ænigmællæ) || Antiimpressiones (sanguine scriptæ) | Antiimpressiones (ira scriptæ) || Impressiones (Divinæ)
Corpus Tuum (18+) | Impressiones (Rosellæ) || Impressiones (epicæ) || Impressiones (musicæ) | Anti- et postimpr. (musicæ)

Hiperestezja | Witold Zimmer | (N)e(u)rotica

Jvegi napisał/a:
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.

matrix145 

Podziękował 16 razy
Wysłany: 2009-07-31, 18:54   

OK przepraszam morgan juz nie bede po prostu z nie iwedzy to bylo o tym subrace(ostatni post tam byl w 2008) wiec jakos tak napisalem tu od teraz bede szukal odpowiednich tematow i tam zamieszczal pytania. Mam nadzieje ze mnie za to "spamowanie" nie zablokujesz ;p ale i tak dzieki za subraces ;]

EDIT: Nie przepraszaj i nie zablokuję;) - piszę w celu zapewnienia nam wszystkim większego komfortu - odpowiedzialnym za dany dział - bo mają mniej do roboty, i czytajacym (oraz szukającym) bo łatwiej mogą znaleźć...
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-07-31, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 59/107
Wysłany: 2011-03-20, 07:32   

Czy mod subraces naprawdę naprawdę zmniejsza exp(postaci czy ogólnie) przy wyborze podrasy?
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 250/53
Wysłany: 2011-03-20, 13:32   

Jolan napisał/a:
Czy mod subraces naprawdę naprawdę zmniejsza exp(postaci czy ogólnie) przy wyborze podrasy?

Tak, zmniejsza. Można to zmienić w Shadowkeeperze :P Uważałbym też z kodem leczenia CTRL + R. Całkowicie usuwa wtedy wybraną podklasę i wracamy do pierwotnej.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Jolan
Odpowiedz do tematu