Poprzedni temat «» Następny temat
Rozwiązanie I Edycji Konkursu Moderskiego
Autor Wiadomość
L`f 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 290/154
Wysłany: 2010-06-02, 20:36   Rozwiązanie I Edycji Konkursu Moderskiego

Witajcie!

Z wielką przyjemnością chciałbym ogłosić, że I Edycja Konkursu Modderskiego pod patronatem Klanu CoB i grupy Uczniów Gonda została rozwiązana.

Zgłoszeń nie było wiele - jedynie dwa! Ktoś mógłby napisać, że mało, jednak oba stojące na wysokim poziomie, jeśli chodzi o zawartość merytoryczną i wykonanie.

Pierwszym, który zgłosił swój mod na konkurs, był picollo mający już na swym koncie kilka ukończonych modów, który przygotował na Konkurs dość oryginalny quest wprowadzający znaczne zmiany w rozwiązywaniu zadania z namiotem cyrkowym. Przebieg zadania wszyscy znają aż za dobrze - zaś ten mod pozwala wprowadzić podobny nastrój niepewności, który towarzyszył nam przy pierwszym przechodzeniu Baldura. Co do tego zgadzają się wszyscy członkowie jury - jest to porządny mod questowy, który nieźle wpasowuje się w klimat gry i stanowi bardzo dobrą modyfikację zadania z badaniem królestwa Kalaha.

Drugi zaś był Zed Nocear - chyba nikomu nie trzeba Go przedstawiać - profesjonalista od długiego czasu działający na scenie modderskiej. A propos dzieła - nie irytowało Was, że wychodząc z jednego obszaru we Wrotach Baldura na kolejny wchodzimy w zupełnie innym miejscu? Zed rozprawił się z tym problemem w bardzo profesjonalny sposób tworząc tweaka, dzięki któremu unikniemy teleportacji na obszarze Wrót. Praktyczne i oryginalne - tak by to można najkrócej podsumować.

Co zaś mogę powiedzieć na temat werdyktu? W oparciu o opinie Vinci'ego i Torna, którym dziękuję za wsparcie w ocenie, uznałem że obydwie prace stoją na wysokim poziomie, a należą do zupełnie różnych kategorii, a nawet tyczą się różnych części gry. Z tych względów trudno mi wyłonić jednoznacznego zwycięzcę, dlatego uznałem, że obu należy się uznanie i pierwszy stopień tego (jakże niezatłoczonego;) podium. Są to różne mody, jednak naprawdę solidne i dobrze napisane. Moje szczere uznanie, Panowie.

W związku z tym obaj uczestnicy otrzymują tytuł Laureata Konkursu (widoczny będzie niedługo pod nickiem na Forum) i błękitny kolor honorowej grupy modotwórców (również niedługo się pojawi). Ponadto obaj mają prawo do innych nagród wymienionych w poprzednim temacie.

Konkursowe mody będzie można pobrać już niedługo z odpowiedniego tematu.

Chciałbym tym samym pogratulować obu uczestnikom w imieniu Klanu i grupy Uczniów. Hai!
Ostatnio zmieniony przez L`f 2014-06-03, 17:25, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2010-09-09, 19:44   

Cytat:
Konkursowe mody będzie można pobrać już niedługo z odpowiedniego tematu.

I jak, będzie można je skądś pobrać? Trochę bez sensu aby tak czwarty miesiąc już leżały nikomu nieznane... :roll:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi