Poprzedni temat «» Następny temat
De'Arnise Romance - opinie, uwagi
Autor Wiadomość
Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/71
Wysłany: 2010-04-29, 11:26   

tvaruk napisał/a:
Nadal twierdzę, że to najlepszy romans w jaki dotychczas grałem, szkoda tylko, że nie ma kontynuacji w Trąbali.

O ile ktoś najpierw przyzwyczai się do jej strasznego charakteru :P ale mod dobrze napisany. Tylko lokacja nowa była trochę jakoś dziwnie przechylona z tego co pamiętam.
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-04-29, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

tvaruk 

Podziękował 7 razy
Wysłany: 2010-04-29, 20:54   

Nie tam, mi się ten pomysł na komunistyczną księżniczkę podoba:D. Może pod koniec trochę zbytnio bawią się w erotic fantasy, ale do poziomu romansu z Imoen na szczęście wciąż sporo brakuje. Eh, czemu nie można go pociagnąć w Trąbali i wydać na świat szlacheckiego dziedzica, który za pomocą boskiej mocy i chwytliwości populistycznych haseł podbije cały Faerun:D. Faktycznie, ta nowa lokacja była jakaś taka fikuśna.

Jak skończę SoA spróbuję chyba swych sił z półsmoczyca, córą Firkaaga.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/71
Wysłany: 2010-04-29, 22:29   

niestety, ta nie jest zbytnio rozgadana i fajna (Sheena) no ale to nie jej temat, więc jak coś to wtedy można pod innym tematem o tym.

tvaruk 

Podziękował 7 razy
Wysłany: 2010-04-29, 23:14   

Podoba mi się Twoja minirecenzja tego dodatku w dziale mody. Podobnie jak chyba i Ty, nie lubiłem jakoś strasznie w podstawce. Tak jak napisałeś, trudno było się czegoś o niej dowiedzieć, bo mało gadała, wrzucałem ją na chwilę tylko, bo miała questa na twierdzę i mało przydatne skille. Ale za sprawą tego dodatku, no i paru modyfikacjach (czyt. zmianie profesji na złodzieja zawadiakę [swashbuckler to się chyba w DnD zwie] i odpowiednim equipie...dajmy na to dwóch Furiach Niebios:D) stała się największym killerem w mojej drużynie i oczkiem w głowie:D. OK, przyznaje, że wymagało to też podmiany jej portretu na jeden z "mangowych" Saerileth, bo oryginalny, choć klimatyczny, specjalnie twarzowy nie był:D. Myślę, że złapałem do niej jakiś sentyment dzieki tej modyfikacji i po zaliczeniu całego moda myślę, że będę ją wrzucał do drużyny przy następnych przejściach, nawet mimo jej niewielkiej przydatności:D.

Odpowiedz do tematu