Poprzedni temat «» Następny temat
[TES IV] Oblivion - opinie
Autor Wiadomość
Joneleth
Zasłużony
Warchoł

Podziękowania: 6/2
Wysłany: 2010-02-02, 21:55   

Cytat:
Chyba nie zrozumieliśmy się do końca:

Nie da się ukryć. Twoje 'właśnie takich łaknę' odniosłem do swojego zdania o bandytach, nie o poziomie trudności.
Ewok napisał/a:
Ty - odnoszę wrażenie - na ich nadmiar (bandyci w draedycznym uzbrojeniu - u Ciebie jakiś kłopot)

Nie, ja lubię trudne gry i wysoki poziom trudności nie uważam za wadę produkcji. W Oblivionie poziom jest dziwaczny, przez durnie zastosowany level scalling. Natomiast bandyci w daedrycznej zbroii przeszkadzają mi z powodu niszczenia lore świata TES. Po prostu ogromnie mnie to razi.

Generalnie Oblivion jest dla mnie produkcją co najwyżej solidną, rzemieślniczą, a to dopiero po dopaleniu go modami. Bez OOO nawet tej gry nie tykam.
Podziękuj autorowi tego posta

Ewok

Wysłany: 2010-02-02, 23:12   

Joneleth napisał/a:
Cytat:
Chyba nie zrozumieliśmy się do końca:

Nie da się ukryć. Twoje 'właśnie takich łaknę' odniosłem do swojego zdania o bandytach, nie o poziomie trudności.
Ewok napisał/a:
Ty - odnoszę wrażenie - na ich nadmiar (bandyci w draedycznym uzbrojeniu - u Ciebie jakiś kłopot)

(...)

Generalnie Oblivion jest dla mnie produkcją co najwyżej solidną, rzemieślniczą, a to dopiero po dopaleniu go modami. Bez OOO nawet tej gry nie tykam.

I tutaj zgoda: przechodzenie tej gry (bez modów) drugi raz daje jeszcze frajdę, ale już dalej jest, jak piszesz.
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu