Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Mężczyzna Baldura

Twój ulubiony facet z BG II
Sarevok
19%
 19%  [ 16 ]
Haer'dalis
5%
 5%  [ 5 ]
Yoshimo
3%
 3%  [ 3 ]
Korgan
9%
 9%  [ 8 ]
Jan (...)
16%
 16%  [ 14 ]
Keldorn
10%
 10%  [ 9 ]
Valygar
9%
 9%  [ 8 ]
Anomen
3%
 3%  [ 3 ]
Edwin
11%
 11%  [ 10 ]
Minsc
9%
 9%  [ 8 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 84

Autor Wiadomość
Yoda

Wysłany: 2008-05-13, 19:13   

Ja tam najbardziej zawsze lubiłem Corana, niestety w BG2 jako NPC go nie uświadczymy. W dwójce zazwyczaj brałem tylko jedną bądź dwie postacie i jeśli był to facet, szczęśliwcem ów był Jan ;] Zdecydowanie najszlachetniejszy, najprzystojniejszy, najśmieszniejszy i najciekawszy facet w tej grze. I nie zmienię zdania - jest wielki (duchem) :P

Zireael 

Podziękowania: 13/42
Wysłany: 2008-06-16, 09:13   

Sarevok, Haer'dalis i Korgan. Do tego Viconia i Jaheira. Drużyna marzeń.

Cannabis 

Wysłany: 2008-06-18, 11:10   

Głos poszedł na Sarevoka za jego (zły!) charakter, historię postaci (która dodatkowo jest wypełniona zdarzeniami z I części sagi), za wygląd. Nie będę się tu już produkował na temat jego statsów i zwiastunka ;)
Podziękuj autorowi tego posta

Simi 

Podziękowania: 20/9
Wysłany: 2009-11-27, 20:31   

Jan :love: za humor, teksty i ogólną przydatność (lubię postacie 2 w 1).
Lubię też Minsca, Keledorna, Valygara, a do drużyny biorę tego który jest mi akurat potrzebny.
Podziękuj autorce tego posta

Dark 
Akolita Tempusa

Podziękowania: 28/58
Wysłany: 2009-11-29, 12:10   

Zadziwiające, że tyle głosów poszło na Jansena. :grin:
Jest zabawny i przydatny. Ma prosty i przyjemny quest. Ale raczej do przystojniaków się nie zalicza. :razz:
W niezmodowanej grze stawiam na Keldorna. Może to słabość do starszych facetów :razz: ale moim zdaniem jest męski, odpowiedzialny i odważny. Przy tym nie jest taki durny jak młodzik, Anomen. W niektórych banterach widać wyraźnie, że jest pozbawiony złudzeń. Nie traktuje siebie jak "ostatniego sprawiedliwego", nie ze wszystkich swoich czynów jest dumny.
A to, że czasem poucza innych wynika bardziej z życiowego doświadczenia, niż zarozumiałości.
Ma raczej zamknięty światopogląd, niemniej jednak nie jest ślepy. Nie wszystko widzi w czerni i bieli.

Luinel 
Tańcząca w Snach

Podziękowania: 10/8
Wysłany: 2009-12-02, 16:57   

Hmm... gdyby chodziło o I część, mój wybór byłby prosty - Ajantis. Ale tutaj, no cóż.
Lubię Minsca - może dlatego, że jest nienormalny ;D. Niektóre jego teksty dosłownie mnie rozwalały i do tej pory przypomnienie niektórych wywołuje uśmiech na mojej twarzy, co jest bezcenne. Valygara też darzę pewnego rodzaju sympatią, mimo że nienawidzi magii (co dla mnie jest co najmniej trochę dziwne, ale jestem w stanie mu to wybaczyć).
Mój głos jednak wędruje na Keldorna, z powodów, o których wyżej wspomniała Dark. Jest dojrzały i honorowy w przeciwieństwie do Anomena, no i nie puszy się jak on. Szkoda tylko, że ma już rodzinę i nie jest parę lat młodszy ;P.
No i znowu wyszła moja słabość do paladynów. :razz:
We will walk in bitter rain

But in dreams
I can hear your name
And in dreams
We will meet again
Podziękuj autorce tego posta

Estiro 

Wysłany: 2009-12-03, 16:12   

Hm... ciężko mi się zdecydować. Sarevok odpada, bo nie mam ToB. Korgan też odpada za chamskie odzywki. Anomen to chwalipięta, Keldorn sztywiak. Yoshimo, choć dobry z niego złodziej i ma fajny charakter, to zdradza, więc też nie jest moim ulubionym. Valygarowi też podziękuję, bo jest nijaki :razz: . Zostali mi więc Haer, Jan, Edwin i Minsc. Po zastanowieniu wybieram Minsca. Tylko dlatego, że ma Boo :cwan: .
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu