Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Gdzie doszliście za pierwszym razem?
Autor Wiadomość
Pily 

Podziękowania: 1/6
Wysłany: 2009-01-03, 09:43   

Za pierwszym razem grałem solo wojownikiem, który był bardzo słaby (chociaż importowałem go z BG1). BG 1 bardzo łatwo przejść sam, więc porwałem się na BG 2 ;D
Jakie było moje zdziwienie gdy szybko poszedłem do Czarowięzów i tam w podziemiach walczyłem z liszem, któremu nic nie mogłem zrobić. Niewrażliwy był na moją broń ;d, jeszcze wtedy nie przyłączyłem Imoen i wtedy gdy już nie było sposobów na pokonanie go zacząłem z nią cał czas biegać. Razem z siostrzyczką doszedłem do ostatniej walki, ale też nie mogłem jej przejść ;D
Wziąłem za to poprawkę i zacząłem grać złym teamem :), przeszedłem perfekcyjnie BG 1 i wyeksportowanym bohaterem zacząłem w BG 2. Tam już nie było problemów (w BG2 też zły team cały sobie zrobiłem ^^)
Podziękuj autorowi tego posta

Vigdis_of_Bhaal 
chwilowo offlajn

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2009-06-12, 10:28   

(Ostatni post z tego tematu nie ma jeszcze roku: to już nekromancja, czy jeszcze Zamiana Kamienia w Ciało? :smile: )

Za pierwszym razem doszłam do Podmroku. Okazało się, że źle dobrałam drużynę, za bardzo się pospieszyłam i dzielni kompanioni nie dali rady. Requiestat in pace, hehe.
Podziękuj autorce tego posta

Simi 

Podziękowania: 20/9
Wysłany: 2009-10-06, 18:02   

Doszłam do końca, albowiem cierpliwa jestem i wytrwała. :smile:
Biorąc pod uwagę moje umiejętności sama się temu dziwię, bo np. przy pokonywaniu smoków nie używałam ochrony przed strachem (nie zwróciłam uwagi na to zaklęcie) i to, że udawało mi się jakiegoś smoka oprać to dopiero był wyczyn!
A i taktykę stosowałam wyszukaną- na ogół było to na zasadzie- hurra na wroga!
Choć mag coś tam rzucał, a kapłanem starałam się leczyć.
Jakoś się jednak za którymś tam razem zawsze udało, a na paru paskudniejszych wrogów wogóle nie udało mi się trafić (spaczone runy).

Luinel 
Tańcząca w Snach

Podziękowania: 10/8
Wysłany: 2009-10-06, 20:11   

Wydaje mi się, że za pierwszym razem doszłam do końca, ale głowy nie dam ;). Grałam na najłatwiejszym poziomie trudności, a mimo to momentami miałam problemy z pokonaniem niektórych przeciwników. Zupełnie nie znałam zasad, używałam głównie czarów ofensywnych, stwierdzając, że te defensywne są zupełnie nieprzydatne xD. Ominęłam Twierdzę Strażnika i zadanie z kultem Niewidzącego Oka, to było dla mnie za duże wyzwanie :P. W sumie to do tej pory się zastanawiam, jakim cudem udało mi się pokonać Irenicusa w Piekle albo Amelissanę.
We will walk in bitter rain

But in dreams
I can hear your name
And in dreams
We will meet again

Asnathan 
Ojciec Bhaala

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2009-11-07, 20:19   

Za pierwszym razem w BG2 grałem Zawadiaką i doszedłem do końca lochów Irenicusa :) po czym zagrałem fechtmistrzem i przeszedłem całą grę.

Durendal 
Rycerz Róży

Podziękowania: 4/2
Wysłany: 2009-11-07, 20:31   

Za pierwszym razem grałem paladynem (niesamowite prawda? :razz: ) o specjalizacji Łowca Nieumarałych ale mógł to być też Kawaler (dawno to było), którym ukończyłem BGI i (pomimo wielu problemów - np. specjalizacja w halabardach :cry: ) przeszedłem całą BG II (nie było jeszcze dodatku).

Nie mam zwyczaju nie kończyć tego co zacząłem.

Podziękuj autorowi tego posta

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2009-11-07, 21:22   

Pokręciłem się po lochach, stwierdziłem ,że co jak co, ale jedynka to to nie jest i odstawiłem grę na dłuższy czas.

No a potem przeszedłem całość. A potem znowu i znowu i znowu. A potem jeszcze raz, a potem jeszcze kilka razy, a potem na modach jeszcze kilka razy. No i to by było na tyle :roll:

Generalnie bardzo nie lubię kiedy jakakolwiek gra zaczyna się dłuuugim etapem w zamkniętej przestrzeni ( lochy, kostnica czy stacja kosmiczna). No ale większość najlepszych gier tak się właśnie zaczyna, więc trzeba przez zacisnąć poślady, a potem jest znacznie, znacznie lepiej :mrgreen:

Aeraldo 
Nadworny grajek

Podziękowania: 10/22
Wysłany: 2009-11-07, 21:33   

Rozpocząłem grę Kawalerem w lochach Irka i... przez miesiąc dosiepałem do końca Cieni Amn. Od chwili wyjścia na promenadę ta gra tak niemiłosiernie mnie wciągnęła, że bagno to przy niej pikuś. Od tego momentu datuje się także moje wszelkie zainteresowanie crpg-ami, następnie fantastyką i rpg papierowym. Na dobrą sprawę, to BGII przekręciła moje zainteresowania o 180 stopni.

Odpowiedz do tematu