Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego nie grałeś/grałaś w Arcanum?
Autor Wiadomość
Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/30
Wysłany: 2009-10-31, 19:13   

Może kiedyś, cisnę Francuzami w M:TW, mozę zmęczę rozgrywkę BG2 zaczeta od ktorej mnie odrzucilo, F2 czeka... poczytalem o Arcanum, hm moze i ok, ale nie zacheciło mnie to wybitnie jakos - ot kiedys sie spróbuje, ale na razie szkoda mi transferu marnowac na sciaganie tego ($#^%#$ mobilny internet)

Zreszta jak Gaw możesz do piractwa namawiać?! :lol:

Almateria
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-31, 21:40   

Arcanum jest fajne, więc grałam. ^^

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/28
Wysłany: 2009-10-31, 23:07   

Cytat:
Zreszta jak Gaw możesz do piractwa namawiać?! :lol:

Takie bydle ze mnie, a co! :p
Cytat:
jakby co - do Arcanum jest jakiś mod, który sprawia, że możesz grać w większych rozdzielczościach. Wpisać w google: Arcanum widescreen mod, coś wyskoczy.

Nie testowałem ale nie sądzę, by coś pomogło - najwyżej ekran będzie większy jak w Baldurkach, plansze, postaci i animacje wciąż te same, bez dodatkowych detali :P

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2009-11-04, 00:32   

Och, chciałam tylko powiedzieć, że jakoś mnie urzekł nagły ruch w tematach dotyczących tej gry, ponieważ tak się wesoło składa, że bardzo niedawno zaczęłam w to grać. Dlatego, że dostałam, bo nie widziałam tego nigdy nigdzie w Empikach ani Media Marktach. Co więcej, to *jedyne*, w co aktualnie gram.

Trzymam się tego, ponieważ zainteresował mnie świat przestawiony i napotkany do tej pory (jestem w Drenhold) poziom rozbudowania opcji dialogowych. Budzi pozytywne skojarzenia z uwielbianymi przeze mnie Falloutami, chociaż nie wyłapałam jeszcze na jakiej podstawie.
Grafika mi nie przeszkadza, poza rozdzielczością, a raczej nikłym polem widzenia gdy połowę ekranu zasłaniają panele, no i lekko zniechęcające te dziesięć tysięcy ścieżek rozwoju postaci, mówi się, że człowiek powyżej pewnej ilości alternatyw traci umiejętność dokonywania racjonalnych wyborów i chyba doświadczam tego na własnej skórze.

Wątek główny zaczyna mnie nieco wciągać, więc dobrze, aczkolwiek nie spodziewam się rewelacji, bardziej jakiegoś szaleńca planującego zagłądę świata, och, mam nadzieję, że nie będzie to przesadnie epickie, mam po dziurki w nosie epickich gier (tutaj chciałam zaznaczyć moje WIELKIE rozczarowanie Divine Divinity, które w 2/3 rządzi a następnie ostro ssie)

Heh, nie no, naprawdę jakoś mnie pozytywnie nastraja fakt, że niezależnie od siebie zainteresowaliśmy się tą samą grą w tym samym czasie. Takie zbiegi okoliczności fajne są, nie powiem :)

Saiya-jin

Podziękowania: 5/21
Wysłany: 2009-11-04, 08:14   

Nie grałem, bo nie poszło mi na Linuxie.

Odpowiedz do tematu