Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka w Tormencie
Autor Wiadomość
Nun 
Cień Szaleństwa. Król Świrów. Kapłan Śmierci.

Podziękowania: 6/39
Wysłany: 2009-06-15, 16:26   

:roll: Muzyka w tej grze jest wspaniała i cudowna, dla tylko niej samej warto ją odpalić ;) Wprowadza idealnie w nastrój i klimat otaczającego nas ze wszystkich stron Sigil :). Bardziej chyba mi do gustu odnośnie soundtracków z gier przypadł tylko ten z IWD ;).

...Krwawe Dłonie Khaina, Awatar Cienia Śmierci, Powiernik Kosy Zarazy I Cierpienia, Mistrz Sztuki Wojennej Trzeciego Bastionu Chaosu, Jedyny Prawdziwy Cień, Nosiciel Jedynej Prawdy Absolutu I Wiecznej Ciszy...

Milcz Psie I Klękaj Przede Mną Albowiem Jam Twym Panem Jest I Ukarać Cię Przybyłem... - Trzeci Lord Cienia
Podziękuj autorowi tego posta

Aeraldo 
Nadworny grajek

Podziękowania: 10/22
Wysłany: 2009-06-15, 22:00   

Soundtrack z Tormenta... Jedna z nielicznych ścieżek dźwiękowych, które CHCIAŁO mi się i które rzeczywiście zgrałem na płytki i elegancko oprawiłem. Obecnie mój nr.1 jeżeli chodzi o muzykę z gier, choć doskonale sobie zdaję sprawę, że to, co zaprezentował nam Mark Morgan to głównie powtórzenia tego samego motywu, różniące się wyłącznie szczegółami. Mamy tu więc ogromny paralelizm i mimo, iż sam motyw jest niezwykle przemyślany (nie, nie skomplikowany, to zupełnie nieadekwatne słowo; raczej "genialny w swojej prostocie" :P) to widać nie starczyło mu inwencji, żeby stworzyć trochę więcej charakterystycznych kawałków. Bo wiecie, że utwór na klawesyn i skrzypce z dzielnicy rządowej oraz Smoldering corpse bar są innego autora niż ten od motywu przewodniego?

Mimo małej złożoności bardzo cenię ten soundtrack za aranżację muzyki, dobrze dobrany rytm, niesamowitą zdolność budowania nastroju oraz fakt, że zawsze przypomina mi najbardziej przejmujące momenty tej nietuzinkowej gry.

Nero 
Vanguard

Podziękowania: 16/16
Wysłany: 2009-06-15, 22:05   

Kurde ludziska, lepszego soundtracka nie ma i tyle. Nic więcej o tym dziele się powiedzieć nie da. Każdy utwór pasuje do sytuacji, w której jest odgrywany - motyw Deionarry i żal z tym związany, Trias i jego "świętość", motyw z Miejskiego Gmachu Rozrywki ze swoją radością... Hell yeah...

<odchodzi, nucąc motyw Triasa>

Some time later

TC: Shepard! The Reapers are attacking!
Shepard: <trollface> Ah yes, Reapers...

Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu