Poprzedni temat «» Następny temat
Snooker
Autor Wiadomość
Berg`inyon 

Podziękowania: 3/24
Wysłany: 2009-03-24, 22:23   Snooker

Jestem ciekaw, czy ktoś z forumowiczów interesuje się średnio popularnym sportem, jakim jest snooker. Ten sport jest mało znany, ponieważ w gronie zawodowców zazwyczaj jest 5 narodów: Anglicy, Szkoci, Walijczycy, Irlandczycy i Chińczycy. Główne zainteresowanie jest na wyspach brytyjskich, jednak stacja Eurosport jest taka dobra, że w czasie turniejów jest sporo transmisji.
Może temat piszę nie w porę, bo do zakończenia sezonu zostały dwa turnieje, ale w tym MŚ. Ja kibicuję głównie Doherty'emu i Pettmanowi.

Ktoś z Was jest zainteresowany snookerem?

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2009-03-25, 02:00   

przyznam, sport jest interesujący, podoba mi się ogólny styl i klimat jaki panuje podczas rozgrywki, taki wyrafinowany i elegancki, więc jak natrafię podczas "skakania" po kanałach to chętnie obejrzę, ale żebym się jakoś specjalnie tym interesował to nie powiem, ot lubię, czasem... z zawodników znam właśnie Doherty'ego i oczywiście Ronnie'ego O'Sullivana którego lubię od pierwszego meczu(?) który oglądałem, a pewnie jak usłyszę to będę kojarzyć kilka innych nazwisk ale sam od siebie ich nie powtórzę.
Podziękuj autorowi tego posta

boro 

Podziękowania: 27/24
Wysłany: 2009-03-25, 02:22   

Snooker fajna gra, czasem grywam sobie z kolegą z barze. W prawdzie stół bardziej przystosowany do poola, ale co tam, kulki są to czemu by nie zagrać. Oczywiście nie gram tak jak Ci wymiatacze na euro, ale musze przyznac, że granie w virtual pool sie opłaciło (zwłaszcza tutoriale o rotacjach). Trzeba przynac, gra ta nie nalezy go szybkich, ale klasa i dokładnośc w niej powala. Nazwiska znane mi, to o własnie wcześniej wspomniany O'Sullivan, i Murphy, tych włąsnie kojarzę najbardziej bo najczęściej na ich rozgrywki trafiałem. Czy specjalnie interesuje się tym sportem? Nie. Popatrzeć owszem, zwłaszcza jak nie ma co obejrzeć w TV, którego i tak rzadko oglądam. Samo patrzenie nie wystarcza, to trzeb poczuć. obojętnie na jakim stole, ale żeby pograć...

( °Д°) <You've got to be kidding me...
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu