Poprzedni temat «» Następny temat
Najgorsza rasa
Autor Wiadomość
Zeratules

Wysłany: 2006-01-02, 17:47   

Zergami grają prości ludzie którzy, rzadko stosują nowe taktyki i lubią rzeczy mało skomplikowane. Terranami ludzie którzy lubią trochę prostch rzecz i lubią pogłuwkować, a Prottosami lubią ci którzy lubią skomplikowane rzecz :swiety:

Borewicz

Wysłany: 2007-01-20, 17:54   

Siema wszystkim.
Gram s SC od.... 2-3 miesiecy, za to lamie jak !@#$% nie wiem co.1 acc - staty 2-38, teraz nowy - staty 24-22, ale jak wygrywam, to czesto czuje ze fuksem i az wstyd sie przyznac caly czas siedze na mapach typu FASTEST.
Matheous widze ze znasz sie na rzeczy, i bardzo chcialbym nauczyc sie czegos nowego.
Jest taka opcja, zebym mogl zobaczyc jak grasz w SC?? Sama teora duzo mi nie mowi.Chociaz bys mnie troche mnie poduczyl etc.
Gram obecnie zergami, czasem protossy - nigdy terrani.

Odpowiedz,

Pozdro, B0r3w!cz

Ps. Grasz na expansion, czy original??)

(Sry za Off-topa ;p)
Podziękuj autorowi tego posta

cookie

Wysłany: 2007-08-02, 21:58   

Zeby sie nauczyc jak graja inni gracze oglada sie repki, najlepiej sciagac repki z takich stron jak http://gosugamers.net ( wybieraj repki z takiej wersji gry jaka masz ) . ;]

[ Dodano: 2007-08-02, 22:01 ]
Zeratules - zergami prosci ludzie? :lol: Micruj armia zerglingow lub hydr jednoczesnie kontrolujac produkcje w bazie :->

Narsil 
Złamany Miecz ;)

Podziękowania: 4/5
Wysłany: 2007-09-04, 09:54   

Cytat:
Zergami grają prości ludzie którzy, rzadko stosują nowe taktyki i lubią rzeczy mało skomplikowane.

ROTFLMAO! GRa Zergami wymaga najwięcej uwagi i planowania, więc "prości ludzie" szybko odpadną.

A co do głównego wątku - w Starcrafcie ( i Dawn of War przy okzaji) nie ma czegoś takiego jak najsłabsza armia - są tylko takie którymi nie umie się grać.

Vorador 

Wysłany: 2009-03-06, 19:08   

ja uwielbiałem zawsze robic ludziom kuku budujac barak im pod nosem i podnoszac go lekko podlatujac w ustronne miejsce zrobic 3 firebaty, walnac stamine i szybko podleciec do dronek lub probów, oczywiscie jezeli ten nie robi sunka lub canona. A czesto nie robią. Plusem takiej sztuczki jest to ze firebaty poruszaja sie szybko i dosc latwo ja wykonac. Rzecz jasna nie zawsze sie udaje. Ale metod na wygranie gry jest cala masa.

W starcrafcie nie ma czegos takiego jak najgorsza rasa, są tylko najgorsi gracze.

Durendal 
Rycerz Róży

Podziękowania: 4/2
Wysłany: 2009-03-06, 19:22   

Zeratules napisał/a:
Zergami grają prości ludzie którzy, rzadko stosują nowe taktyki i lubią rzeczy mało skomplikowane.

LOL! To jedna z najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych ras do opanowania! Trzeba jednocześnie kontrolowac ogromne ilości jednostek, cały czas produkowac i (co najważniejsze) wykorzystywac umiejętności jednostek...
Vorador napisał/a:
W starcrafcie nie ma czegos takiego jak najgorsza rasa, są tylko najgorsi gracze.

Amen bracie :grin: .

Odpowiedz do tematu