Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdze a mody
Autor Wiadomość
Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2005-04-13, 14:58   

hej mam takie pytanko-jakim cudem wy walczycie z Faldorn jakimis kensaiami czy czyms? Przeciez tylko druidem mozna... Kolejny komponent EoU czy ja po prostu nigdy nie zauwazylem?:P
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!
Podziękuj autorowi tego posta

Shinigami
Honorowy Klanowicz
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2005-04-13, 15:56   

EoU a konkretnie multitwierdze.

Wagner
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-23, 19:54   

Zauważyłem że twierdza złodzieja w porównaniu do innych twierdz ma bardzo mało zadań znacie jakieś mody które dodawały by do niej jakieś nowe zadania?

Karpix
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-05-23, 20:38   

Expanded Thief Stronghold – rozsszerzona twierdza złodzieja, oj, trzeba się pomęczyć, żeby przypisać zadania, zmieniono dialogi, dodano kilka przedmiotów, nie-złodzieje nie mogą mieć twierdzy (nowy skrypt), trzeba czytać wszystko trochę uważnie (oczywiście po angielsku), trzeba zachować własny klucz do twierdzy, płacić w czasie daninę Renalowi, dodano dwa nowe zadania, które w sumie ograniczają się do likwidacji strażaków...

http://www.rpgtalk.com/do...fw...pv.2.8.zip

Opis z listy Kinskiego :wink:

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-02-23, 16:33   

Gram z komponentem Tweaka multitwierdze, przeszedłem do ToBa gdy została mi ostatnia misja w twierdzy barda i wojownika. Z ToBa przenoszę się za pomocą zaklęcia Teleport, ostatnie zadanie w twierdza wojownika wskoczyło, ale w barda nie. Higgold powiedział że premiera za tydzień, może trochę ponad, a minęły już ponad dwa i nic. Przywołałem Mecka kodem w nadziei że powie że zaraz premiera i wszystko pójdzie do przodu ale tak się nie dzieje. Czy wszystko jest ok i mam dalej czekać? Już niedługo kończę grę i mogę niedoczekać premiery (a 10 tys. w sztukę władowałem :D)

Odpowiedz do tematu