Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Import/eksport postaci

Czy korzystasz z opcji Import/Eksport postaci?
Tak
76%
 76%  [ 19 ]
Nie
24%
 24%  [ 6 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
Verxan

Wysłany: 2006-02-02, 10:56   

Mi się zdarza importować postać. Za pierwszym razem to właśnie w taki sposób całą grę przeszedłem. Ale teraz mnie to nie bawi, za łatwo jest.
Podziękuj autorowi tego posta

Ewok

Wysłany: 2006-02-03, 16:59   

BG jest grą niezwykle łatwą. Nie sposób jej nie przejść. A Loro ją nawet przejechał..

boro 

Podziękowania: 27/24
Wysłany: 2007-12-16, 10:53   

Hmm korzystać korzystam, ale tylko jak gram na multi, choć tez nie zawsze. Bardzo fajny sposób na zrobienie postaci nie do zabicia :P tylko gra taką postacią szybko sie nudzi, bo skoro nie da się ciebie zabić to co to za trudność?
Ewok napisał/a:
BG jest grą niezwykle łatwą. Nie sposób jej nie przejść. A Loro ją nawet przejechał..
Zależy jak dla kogo i w jakim miejscu w grze. Z modami na szaleńczym poziomie trudności to nie lada wyzwanie dla niedoświadczonego gracza.

( °Д°) <You've got to be kidding me...

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 441/319
Wysłany: 2007-12-16, 22:46   

Tylko raz skorzystałem - przy trzeciej grze w BG2 - jednak w pewnym momencie staty robią się po prostu za wysokie i po Lumie odechciało mi się gry... Inna sprawa, że przekombinowałem (nie jestem egoistą;) i nie znałem w ogóle silnika infinity oraz zasad eksportu) - Imoen na 5 poziomie (wyliczyłem, że po 6 już nie wyjdzie w BG1 (swoją drogą - gdzie ona tego expa tyle nałapała?? - na próbach Irka??) - grałem bez TotSC) dostała duala na maga - dałem jej także Grimuar Zdrowego Ciała - co by się tak szybko nie męczyła - jakież było moje rozczarowanie, kiedy okazało się, że i tak ma standardową postać;)... Cóż to było naiwne, ale myślałem, że więcej rzeczy jest importowanych - martwy Drizzt itd., żeby była jakaś zgodność...

Cannabis 

Wysłany: 2008-06-25, 21:51   

Jeszcze nigdy nie importowałem żadnej postaci z jedynki do dwójki. Nie wiem czemu, ale wolę sobie robić postać od początku :)

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/28
Wysłany: 2008-06-25, 22:02   

Cytat:
swoją drogą - gdzie ona tego expa tyle nałapała?? - na próbach Irka??) - grałem bez TotSC)

Wiem, że pisałeś to wieki temu, ale sprostuję - kiedyś sobie zdualowałem Imoenkę właśnie po siódmym (czy ósmym, jak tam wychodzi - nie pamiętam) poziomie i spokojnie dobiła jako czarodziejka level więcej. W dodatku mój bohater też był wtedy dualowanym na maga wojem i też spokojnie expa starczyło ;) Tylko podstawka, BG + OzpWM. No może Ty grałeś bez dodatku, ale to jakiś tam standard na którym, jak się okazuje, spokojnie można odpowiedni lvl nabić ;)

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 441/319
Wysłany: 2008-06-25, 22:59   

Gaw, no właśnie nie - BG1 ma limit 89.000 (z TotSC 161.000) - i 7 (przyznam się, walnąłem się w poprzednim poście - wtedy dual zrobiłem na 6 - 20.000) poziom ma na 40.000, podczas gdy 8 poziom maga może dostać po kolejnych 90.000 - czyli konieczne jest uciułanie 130.000 punktów XP, co bez dodatku nie jest możliwe...
Co do tego stwierdzenia o Irku - można uznać, że grała w TotSC, ale mój bohater jakoś nie;>

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 254/53
Wysłany: 2008-07-20, 14:47   

Ja eksportuje zawsze postać, no prawie zawsze. Mam ich całkiem pokaźną kolekcję na dysku z cechami po 19 no i jakoś mi to przy grze nie przeszkadza bo BG i tak trudne nie jest, a wysoka siła się przydaje do dźwigania ;) Teraz jak gram, to w BGT, eksportować nie muszę, samo pięknie przechodzi, tak samo NPC, szczególnie Imoen na mocnym dualu.

morgan napisał/a:
Cóż to było naiwne, ale myślałem, że więcej rzeczy jest importowanych - martwy Drizzt itd., żeby była jakaś zgodność...

Poniekąd jest powiązanie z Drizztem, ale nie takie jakiego się pewnie spodziewałeś. Podejrzewam, że jest jakaś zmienna, która się gdzieś zapisuje w pliku postaci gdy zabijamy Drowa, albo jeśli przy starcie w BG2 nasz postać miała przy sobie sprzęt Drizzta, nie wiem jak to dokładnie jest, ale Drizzt nas poznaje po Podmroku wtedy i jest znacznie bardziej agresywny, są też nowe opcje dialogowe oczywiście, szkoda, że nie ma więcej takich smaczków.

Lua Nova 

Podziękowania: 6/2
Wysłany: 2008-07-25, 19:04   

Ja także importuję postać, nie po to zbierałam te nieszczęsne grimuary, żeby ich nie mieć w dwójce razz Lubie ciągłość, sama przyjemność zagrać postacią, którą się dopieszczało w pierwszej części. Czasem importuję samą postać, bez ekwipunku, wtedy jest ciekawie.

"A ja chce być ptakiem, bo ptaki srają na wszystko z góry." Jarosław Warczyglowski

Wszystki kobiety sa aniolami, lecz gdy zycie plamie im skrzydla, pozostaje tylko latanie na miotle...
Podziękuj autorce tego posta

takiataki
Reprezentacja Polski w internetowych napinkach

Podziękowania: 1/1
Wysłany: 2008-07-25, 19:13   

Grimuary czy nie, nawet jeśli chce się grac w dwójkę, to opłaca się w jedynce robić wieloklasowców, bo tam padają broken statsy znacznie częściej. A umiejętności i tak się rozdziela w dwójce po imporcie od nowa w końcu;]

Odpowiedz do tematu