Poprzedni temat «» Następny temat
Zagadnienia ogólne
Autor Wiadomość
morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2007-11-30, 17:43   Zagadnienia ogólne

W tym dziale każdy (zarejestrowany) może zaprosić do gry każdego (jesli ten drugi oczywiście wyrazi zgodę), możecie też szukać partnerów do rozgrywki...
Garść propozycji w ramach ułatwienia:
Jeśli chcesz stworzyć nową sesję, najlepiej, by odbywało się to na zasadzie nowego tematu - wpisujesz grę + ewentualne dodatki (jeśli lista byłaby dość długa - można napisać np. z modami lub coś w tym stylu)... Kolejna sprawa - w poście powinien znaleźć się opis sesji (co, kiedy, oczekiwania (w tym np. klasy których potrzebujecie), dokładny opis programów i gier koniecznych do instalacji - ewentualnie można podać to przez gg czy PW) i jakiś namiar - najlepiej gg...
Jeśli chcesz dołączyć do istniejącej lub tworzonej gry - dopisujesz się w odpowiadającym Ci temacie...
W temacie W oczekiwaniu na przygodę ( http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=2234 ) wpisywaliby się Ci, którzy nie znależli dla siebie drużyny - żadna z propozycji ich nie usatysfakcjonowała - tu też przydałoby się opisać oczekiwania itd.
Zapraszamy do udziału i liczymy, że podzielicie się z nami screenami z Waszych epickich bojów...

Opiekę nad tym działem sprawuje Remiq...

Jeśli w innym dziale zobaczycie temat dotyczący gry w sieci - proszę o kontakt...
Podziękuj autorowi tego posta

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2008-04-10, 23:32   

No i doczekaliśmy się zmiany - nowym 'opiekunem' został Wszelak... Cóż mogę powiedzieć - powodzenia... No i... po prostu grajcie...
Podziękuj autorowi tego posta

Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2008-04-10, 23:40   

Tak więc... Każdy mający jakiś problem z grą przez sięć, lub szukający partnera do gry próbnej proszony jest o kontakt na gg (ew. e-mail). Niestety do gry przez sieć jestem zmuszony używać Hamachi (jeżeli to ja zakładam serwer). W razie trudności udziele porad co do ściągnięcia, instalacji, konfiguracji programu. Oczywiście dalej można napisać post w tym temacie, lub założyć nowy temat, jeżeli szukasz większej ilości osób do gry

GG: 1355076 (bardzo często niewidoczny)
E-mail: wszelak@o2.pl

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi