Poprzedni temat «» Następny temat
[serial] Heroes
Autor Wiadomość
darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2007-06-04, 23:55   [serial] Heroes

Ktoś z was ogląda może ten serial? Nie mam co robić przez te moje długie wakacje więc zabrałem się za sciąganie Herosów;) jestem po 10 odcinkach i musze powiedzieć że jest dość dobry. Oczywiście Lostom czy Prison Berakowi nawet nie podskoczy ale spokojnie może zająć trzecie miejsce;) Dość ciekawa fabuła, dobrzy aktorzy, ale jednak herosi nie mają tej magii co wspomniane seriale. Może i nie zachwycają ale można zobaczyć i raczej nie bedzie to czas stracony;)

(z odcinka na odcinek lepiej;))
Podziękuj autorowi tego posta

Solis

Wysłany: 2007-06-06, 16:23   

może napisze jakąs herezję teraz ale wg mnie Herosi są o niebo lepsi od Lostów...
Losty były fajne w 1 no może i 2 sezonie... ale im dalej w las tym nie zawsze lepiej...

Herosów narazie oglądałem w TV ale chyba wezmę się za sciąganie... narazie nie mam czasu a 2 odcinki tygodniowo jeszcze mogę przeboleć...

darrion
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2007-06-06, 19:12   

Solis napisał/a:
może napisze jakąs herezję teraz ale wg mnie Herosi są o niebo lepsi od Lostów...

masz racje to herezja;] ale co kto lubi;)

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 78 razy
Wysłany: 2007-06-22, 11:34   

Zagubieni to badziew - ciągną się jak flaki z olejem i nie wiadomo o co w tym filmie chodzi. Na początku to było nawet ciekawe i miało się nadzieję, że w następnym odcinku W KOŃCU coś się wyjaśni. Producenci wyszli z założenia, że nakręcą 20 serii, a i tak będą to ludzie oglądać.

Prison intryguje przede wszsytkim tatuażem na ciele małolatka Michała...

W Herosach są niezłe motywy - skoki w czasie (i przestrzeni), transy w nieprzytomności, innowacyjne motywy (jak ta Klara się budzi porozcinana na stole w prosektorium). DObry scenariusz i fabuła (jest nawet wątek polityczny i kryminalny - brat Petrellego), w końcu można wygrać 2000 zł, bo TP stwierdziła, że też chce zarobić (wrrr).

Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 9/8
Wysłany: 2007-06-22, 18:46   

Mam cały pierwszy sezon zaliczony - najlepszy serial ostatnich lat jak dla mnie (od czasu... archiwum x :D )
Tylko ostatni odcinek jakoś tak rozczarował, ale to tylko prywatne odczucie...

Solis

Wysłany: 2007-06-24, 21:28   

drugi sezon juz na jesień :D
musisz czekać :D

ja wedlug moich obliczeń pierwszy sezon zaliczę około 7 lipca :D
teraz jak ostatnio oglądałem w TV to nabiera rozpędu serial... no i ta ciamajda peter nareszcie zaczyna coś działać :)

serial jest znakomity dla czytelników komiksów... dlatego go lubię

POLIPOLIK 
Wariat

Wysłany: 2007-06-26, 07:39   

Hyh, miałem zamiar sobie toto ściągnąć, ale pomyślałem, że poczekam na nowe sezony LOST i Prison Break, zatem losy Hirołsów śledzę wiernie co czwartek w telewizorni. Nie jest to serial wielce oryginalny, bo ile to już mieliśmy opowieści o ludziach ponadprzeciętnie uzdolnionych, ale sama fabuła może się podobać, podobnie jak ciekawi bohaterowie (Hiro rządzi!) i w ogóle jakoś polubiłem to oglądać. Zresztą, podobno im dalej tym lepiej, a powiedział mi to kumpel, który przerobił już cały pierwszy sezon, a teraz ogląda ponownie w tv - coś w tym musi być! Poza tym te dwie godzinki w tygodniu to nie aż taka wielka strata czasu, szczególnie teraz, kiedy mamy (kto ma ten ma, wiem) upragnione wakacje.

Solis napisał/a:
serial jest znakomity dla czytelników komiksów... dlatego go lubię

O właśnie, to mi bardzo przypadło do gustu - komiksowy klimat "Heroes". Sam nie wiem, jak go autorzy osiągnęli, ale nie martwię się tym zanadto - ważne, że jest. ;D

Kinski napisał/a:
w końcu można wygrać 2000 zł, bo TP stwierdziła, że też chce zarobić (wrrr).

Hehehe, no tak, to morze wkurzać, jak większość zabiegów TVP (pamiętacie te super wyrąbane w kosmos konkursy pojawiające się w trakcie meczów kadry, "dzięki którym" nie było widać przez długi czas połowy boiska?), ale przynajmniej reklam nie ma - bo gdyby były, czas spędzony nad dwoma odcinkami wzrósłby o jakieś 30%, vide TVN i inne Polsaty...

darrion napisał/a:
Oczywiście Lostom czy Prison Berakowi nawet nie podskoczy ale spokojnie może zająć trzecie miejsce;)

Z tym się zgodzę, ale tylko dlatego, że "Heroes" to trzeci serial, który oglądam regularnie (poza PB i LOST ofkoz). Mam jeszcze chrapkę na "Doktora Who", ale muszę się jeszcze nad tym zastanowić. Choć w sumie - czemu nie?

saCOOL 
Niezliczoność

Podziękowania: 2/3
Wysłany: 2007-06-29, 22:33   

Lost jest zbyt wolny, ciągnie się jak flaki z olejem i o ile na początku miał swój urok, to teraz już jedynie odruch spania we mnie wywołuje.
Heroes to banalny pomysł (kolejny już raz) ludzi z super mocami. Ten serial jednak jest ubrany w komiksową oprawę (już ktoś to pisał; ja również nie mam pojęcia jak twórcy to osiągnęli! Ale jest extra) oraz genialne pomysły i zwroty akcji. Genialne powiązanie wielu wątków i innowacyjność. To już nie są tylko ludzie z supermocami! Ten serial wymiata po prostu, a czas leci przy nim jak nie wiem co :>. PB i H u mnie na pierwszym miejscu (H zacząłem oglądać jako przerywnik PB). Gdyby nie otoczka i masa świetnych powiązań akcji, ten serial byłby kolejnym zlepkiem odcinków o superbohaterach, jest jednak zupełnie inaczej! Serial jest świetny, lekki i niesamowicie wciągający!

O gustach nie rozmawiajmy, napisałem tu swoje zdanie. Jestem w tej części osób, które uważają Heroes za "O Niebo Lepsze" od Lost :>.

Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 9/8
Wysłany: 2007-06-29, 23:06   

A macie zaliczony już cały pierwszy sezon czy oglądacie z TVP? :>
Bo ja od jakiegoś czasu już wiem co jest na końcu :D

darrion
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2007-06-29, 23:10   

ja już zaliczyłem :P ale dalej twierdze że Losty są lepsze. Racja że ciągną sie jak flaki z olejem ale mnie i tak strasznie wciąga i intryguje :P

z nudów zacząłem 4 sezon 4400 oglądać;) i całkiem całkiem, ale daleko za trójcą:)

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2007-06-30, 07:38   

eeeee tam, już
Walker, Texas Ranger jest lepszy :-P

Serial nie wciągnął mnie... może to i dobrze.
Ogólnie kosmitów nie lubię, za dużo ich na ulicach ;)

Niecierpliwię czekam na sezon 3 PB :)

saCOOL 
Niezliczoność

Podziękowania: 2/3
Wysłany: 2007-06-30, 15:00   

H zaliczyłem już daaawno temu :D, tak szybko jak się tylko dało hehe :D. Obecnie również czekam na 3 sezon PB i na H też naturalnie :D.

Jallil 
Silent Warrior

Wysłany: 2007-07-05, 13:06   

Podoba mi sie, ale bez rewelacji, przyjemne do obejrzenia, najbardziej podobaja mi sie obrazy Isaaca. Rewelka.A i Hiro doprowadza mnie za każdym razem do niesamowitego śmiechu. :lol:
Podziękuj autorce tego posta

Odpowiedz do tematu