Poprzedni temat «» Następny temat
Prawa do tłumaczeń itd...
Autor Wiadomość
ThugPoet 
star-crossed philanthropist

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2007-06-26, 10:39   

weź skończ z tym cynizmem i ironią okej? wystarczyło powiedzieć Kingowi, kto jest autorem. nie zrobiłeś tego od razu. potem sam zauważyłeś swoją pomyłkę. tak czy nie? trudno.teraz nie rób z siebie ofiary!.ja do Ciebie nic nie mam tylko wkurzyłem sie takim postępowaniem.ja już nie chcę na ten temat sie więcej wypowiadać. szkoda gadać. polskie tłumaczenie jest w dwunastce tdd i dobrze.niech będzie z pożytkiem dla wszystkich . tylko nie można zapominać że to Klan i tłumacze dokonali przekładu.ty masz nauczkę na przyszłość żeby nie robić zamieszania w sprawach, w których się nie udzielałeś.(mam na myśli tłumaczenie tdd)
Stary weź mi nie rób porównań do linuksa (linuks powstał bo miał osłabić pozycje MS), bo to inna bajka, problem polega na tym, że wiele ekip próbowało spolszczyć tdd a tylko jedna jedyna tego dokonała i to trzeba podkreślać - pozdrawiam

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 441/319
Wysłany: 2007-06-26, 11:29   

Nugrud:
Ja z kolei wyjaśniam - bo jak zauważyłem, zdążyłeś też "zaopiekować" się TS (pozostaje mi cieszyć się, że jeszcze go nie wypuściliśmy) - od kontaktów w imieniu CoB jest grupa Dyplomatów, są też koordynatorzy tłumaczeń - w związku z czym "prosiłbym" Ciebie o nie "reprezentowanie" Klanu CoB (jesteś tylko Jego gościem)... Bo, o ile broniłem Cię wczoraj m.in. na podstawie datacji, tak spojrzawszy na datę (21 VI) Twojego ostatniego - dotyczącego tym razem TS posta - nie znajduję dla Twojego postępowania wytłumaczenia (może mi je podasz - myślę, ze chciałeś zwrócić uwagę KD na fakt, że tłumaczenie powstaje i że warto byłoby zaczekać, żeby je dołączyć, ale nic takiego tam nie znalazłem)... Jak zostanie wypuszczona wersja alfa TS i TDD nie omieszkamy zawiadomić o tym osobiście... A jak lubisz "newsy" z pierwszej ręki, to informuj o pracach WR - tam przynajmniej masz w tym jakiś udział... I trochę więcej samokrytycyzmu, a mniej cwaniactwa... A co do roli ThugPoeta - nie jest wyrocznią, ale jako koordynator tłumaczenia TDD ma pełne prawo występować w imieniu ludzi go tłumaczących...
Thug - Twój ostatni post na szczęście sporo wyjaśnił - mam tylko jedno zastrzeżenie - nie pozwolę na kopanie leżącego, a do takich kategorii zaliczał się post A.Kapuśniaka - nie rozumiem, dlaczego podjudzasz do takich wygłupów - w końcu ta sprawa go nie dotyczy...
Myślę, że wszystko zostało wyjaśnione - jeżeli jeszcze raz dojdzie do podobnej pyskówki zamknę topic - jak coś są jeszcze PW...
Ostatnio zmieniony przez morgan 2007-06-26, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Nugrud

Podziękowania: 1/1
Wysłany: 2007-06-26, 11:30   

morgan napisał/a:
myślę, ze chciałeś zwrócić uwagę KD na fakt, że tłumaczenie powstaje i że warto byłoby zaczekać, żeby je dołączyć, ale nic takiego tam nie znalazłem)...

Tak.

Cytat:
I trochę więcej samokrytycyzmu, a mniej cwaniactwa...

No dobra, niech Wam będzie.

ThugPoet napisał/a:
potem sam zauważyłeś swoją pomyłkę. tak czy nie?

Tak.

Cytat:
.teraz nie rób z siebie ofiary!

Tak odreagował mój instynkt obrony własnej godności. Nie na co dzień jest się przyrównywanym do świni za pomyłkę przez osoby, które nic do mnie nie mają.

Cytat:
linuks powstał bo miał osłabić pozycje MS

Tia... choć lepiej bym już zamilkł.

Przepraszam za zamieszanie.

Pozdrawiam.

ThugPoet 
star-crossed philanthropist

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2007-06-26, 11:39   

ja też przepraszam za to porównanie - nie chcialem Cie obrazić..
nie chodzi mi o robienie osobistych wycieczek - ale nie pozwolę by ktoś podszywał się pod sukces osób, które długo na niego pracowały..
myślę, że wszystko już sobie wyjaśniliśmy pozdrawiam

Skoro wszystko zostało wyjaśnione, zamykam topic - morgan
Ostatnio zmieniony przez morgan 2007-06-26, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi