Poprzedni temat «» Następny temat
[Dokumentacja] Offtop '06-07
Autor Wiadomość
Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2006-10-26, 22:45   

Philoos napisał/a:
A jeśli CoB się nie weźmie do roboty to wkrótce i BG1, i BG2

LoL. Sorry chłopaki ( i dziewczyny) ale na razie to oig rządzi ( mimo,ze aktualizacji nie bylo od dawna... szkoła i brak czasu) co z jednej strony cieszy a z drugiej dołuje. Strona CoBu to potworny golem. Niedokończony, ledwo stojący i zapomniany. Brakuje w niej kilku dupereli których jakoś nikomu wprowadzić się nie chce. Ludzie z klanu ( w swoim czasie takze ja) włożyli w tę stronę tyle pracy,ze kpiną jest to jak wyglada w tej chwili.

Ale ten temat już poruszalem i zostalem wykrzyczany przez pseudo-elity...

To,ze forum Cobu się wypalilo mnie nie dziwi... Nie wiem czemu tak sie stało, moze zbyt trudno jest to forum znaleźć przeciętnemu zjadaczowi chleba ( w przeciwnieństwie do bgifu który kwitnie i ma się dobrze).

Elhan
Zasłużony

Wysłany: 2006-10-26, 23:51   

No, ale gdzie znajdują się najlepsi specjaliści w sprawach BG? 8)

Z tego co pamiętam, to bardzo często bywały okresy przestoju, poźniej znowu nasilenie itd, więc ja bym tak tego nie dramatyzował.
Podziękuj autorowi tego posta

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/30
Wysłany: 2006-10-27, 14:55   

@Jvegi
ja tam na forum BG&F przestalem wchodzic bo spam i nieciekawe dyskusje mnie przegonil

Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 9/8
Wysłany: 2006-10-28, 09:36   

Jvegi to taki zatwardziały tradycjonalista :D
Spróbuj przekonać Moherową (Nutellę :P ) Babcię, że radio maryja chce tylko jej pieniędzy...
:angel:

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2006-10-29, 11:13   

Ach, *zupełnie* nie rozumiem kłótni o to, która strona n/t BG czy innej gry jest najlepsza... wszystko może wszak zmienić się na dniach, kiedy ktoś dojdzie do wniosku, że nie byłoby źle napisać coś porządnie, zamiast odwalić oczywistości i cieszyć się, jak to dużo działów i materiałów jest opublikowane.
Zdecydowanie bardziej wolałabym też widzieć trzy (załóżmy) dopracowane strony na zbliżonym poziomie niż "naszą" jako najlepszą wśród trzech raczej przeciętnych.

Jvegi, jeśli chodzi o forum, to z moich wielokrotnych obserwacji wynika, że liczy się raczej jakość a nie ilość... nie ma co chwalić się mnogością użytkowników, których inwencja ogranicza się w większości do wypowiedzi w temacie typu offtop.

*Bardzo* podobają mi się działania w kierunku rozwoju naszego forum. :) Mamy nowy serwer, prawda? Co jeszcze ulepszyliście?

Welverin Hun' ett 

Wysłany: 2006-12-12, 12:50   

Hmm nie wiem czy to odpowiedni topic bo baaardzo długo nie odwiedzałem was dzięciątka i nie bardzo się orientuje na tym forum ale dręczy mnie jedno pytanie. Czy jest wogóle jeszcze coś takiego jak klan Children of Bhaal????
Wiem że niektórzy a może nawet większosć z was nie wie kim jestem i co tu u licha chce;] ale może któryś z "dziadków" klanowych mnie pamięta i byłby w stanie po krótce przedstawic jak sie ma sytuacja, kto ciągnie jeszcze ten biznes itd. bo z tego co widze to dośc ostro was przeżedziło przyszło wielu nowych i zastanawiam sie czy jest sens jeszcze do "tego" wracać.

Aluve

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-12-12, 13:39   

Z pozaklanowego punktu widzenia, nieco subiektywnego: formalnie jest. I nic poza tym :-P
Nie bijcie chłopaki :>
Podziękuj autorce tego posta

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2006-12-12, 19:21   

Kurczaki, cos kojarze ten nick, ale nic dokladniej, to nie powiem ;)
Z wewnatrzklanowego punktu widzenia, chyba musze sie zgodzic z Coinem... :/ Zastoj jest potworny.
Szefem obecnie jest Asc, wiec mysle, ze u niego najlepsze informacje beda :)

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2006-12-12, 23:59   

Welverin Hun' ett, ta, znajoma mordka ;]
Klan jest i oficjalnie i czynnościowo. Pracujemy nad wersją graficzną forum, później w planach "pimp my ride" stronie zrobić... a później chyba niespodzianka ;)
Ale po kolei...
Thishen, do krytyki zrobiłem wątek w klanowych - zajrzyj czasem i napisz coś tam, każdy głos się przyda ;)
Innymi słowy, zamiast narzekać na zastój, zaproponuj kierunek zmian...
Mam kilkanaście rozmów w tygodniu dotyczących przyszłości klanu. Ludki mi narzekają, że nic sie nie dzieje, ale NIKT nie odpowiedział mi konkretnie na pytanie: czego oczekujesz. Ot, narzekanie dla posiadania jakiegoś hobby? ;)
Thishen, poważnie mówię, jakakolwiek konstruktywna krytyka mile widziana - wiesz gdzie pisać ;)
Pozdro

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Wysłany: 2006-12-15, 02:45   

Ehum...
Moim zdaniem najlepszym kierunkiem progressu byłoby zrobienie wreszcie ostatecznej wersji tej nieszczęsnej strony.. znowu zniknęła z sieci, czy to tylko moje wrażenie albo nieumięjętne szukanie?
Po drugie... Ktoś kiedyś wspominał o czymś w rodzaju turniejów 1:1, heh, może gdyby nie fakt, że BG ma już swoje lata i nawet fanatykom po czasie się nudzi nie byłaby to zła idea... Dyskutowanie potem na forum apropo takich pojedynków .. :)
Ewentualnie specjalizacja, np w tłumaczeniach albo samym modowaniu. Albo w jakieś role-playing Baldur's Gate. Albo w fanfiction.
Ewentualnie zmiana o 180 stopni i zajęcie się jakąś inną grą ^_^

I opcja która od początku wydawała mi isę najbardziej prawdopodobna, czyli przekształcenie całego mrocznego klanu w instytucję stricte towarzyską, z głównym celem w postaci spotykania się co jakiś czas na piwo względnie soczek.
:P

Tyle ja, gdzieśtam niedoszły klanowicz (;) i swojego czasu naprawdę zaangażowana w forum i all the stuff.
Nadal mam duży sentyment i nie powiem, miło by było mieć dokąd wracać.

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2006-12-15, 17:35   

chise napisał/a:
Po drugie... Ktoś kiedyś wspominał o czymś w rodzaju turniejów 1:1, heh, może gdyby nie fakt, że BG ma już swoje lata i nawet fanatykom po czasie się nudzi nie byłaby to zła idea... Dyskutowanie potem na forum apropo takich pojedynków ..

O, mamy pierwszą chętną ;]
kto chce się w pierwszej walce z chise zmierzyć? Znając ją - weźmie wodną druidkę ;)
Chis - na pojedynki są chętni, ale jak już zaczynam listy robić itp - to nagle nikt nie ma czasu ;)
Z resztą problemów walczymy - dzięki za uwagi.

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 78 razy
Wysłany: 2006-12-15, 19:42   

Palcem grzebalcem ją i po bólu.

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2006-12-15, 20:48   

Ty byś mi wreszcie materiały pewne przesłał, misiaczku :P
czekam i czekam ;]

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Wysłany: 2006-12-15, 22:01   

Asc jaka znowu pierwsza chętna? Proszę o nienadinterpretowywanie rozwazan na abstrakcyjny temat "przyszłości klanu"...
pisanych impulsywnie o 4 nad ranem :P
zresztą, idea wodnej druidki uniemożliwia uprawianie tej profesji inaczej niz irl, afaik :>

Cytat:
Palcem grzebalcem ją i po bólu.

Kinski, podpadasz. :P

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2007-01-01, 13:38   

Jaki niedźwiedź? :|
Podziękuj autorce tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi