Poprzedni temat «» Następny temat
Zakapturzeni Czarodzieje
Autor Wiadomość
Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-09-11, 14:33   Zakapturzeni Czarodzieje

Pomysł założenia grupy zajmującego się tworzeniem modyfikacji do komputerowych gier fabularnych przez wiele miesięcy krążył po mojej głowie. Chociaż cel był słuszny brakowało na polskiej scenie chętnych osób, które mogłyby tworzyć jego trzon. Z tego powodu pomysł odszedł w niepamięć.

Jakiś czas temu na forum Niezapomnianych Krain kolega zwany Hergath przedstawił swój projekt strony poświęconej tylko i wyłącznie modowaniu opartych o silnik Infinity. Wzorując się na przesławnym TeamBG chciał wraz z chętnymi osobami stworzyć stronę, która stałaby się przede wszystkim była centrum polskiego modowania.

Wspomniany projekt cieszył się niewielkim zainteresowaniem, przez niektórych zaś został nawet uznany za niewykonalny. Dla mnie stał się jednak inspiracją do dalszych działań mających na celu stworzenie takiej strony.

Kilka tygodni później powołałem do życia grupę twórców modów. Początkowo jej skład tworzyli Joneleth oraz Marynarzyk, ale już wkrótce dołączył do nas Revan.

Nasze założenia są bardzo proste - tworzyć mody oraz uczyć innych jak to robić. Chcemy opustoszyć cmentarzysko ciekawych pomysłów, które legły tam z powodu braku chęci lub umiejętności swych pomysłodawców.

Dzisiaj mam zaszczyt ogłosić narodziny naszej strony.

Podziękuj autorowi tego posta

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2005-09-11, 15:35   

znow czarna stronka :sciana: , osobiscie dla mnie ten kolor na tlo to tragedia i gehenna dla oczu, nie wiem czemu tego pelno na necie :cry: .

nic tam nie ma :roll:

po co Ci w linkach Bsite, oni nic nie moduja, a strona ma byc o modowaniu...

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-09-11, 15:45   

Leoncoeur napisał/a:
znow czarna stronka :sciana: , osobiscie dla mnie ten kolor na tlo to tragedia i gehenna dla oczu, nie wiem czemu tego pelno na necie :cry: .

Ciemno wszędzie, mroczno wszędzie. :twisted:

Leoncoeur napisał/a:
nic tam nie ma

Strona jest supportem dla naszej grupy - wszystko na temat tworzonych modów można znaleźć tutaj:
http://crpg.dmkhost.net/phpBB/viewforum.php?f=48

Leoncoeur napisał/a:
po co Ci w linkach Bsite, oni nic nie moduja, a strona ma byc o modowaniu...

Masz rację - ale jeszcze nikt inny nie zaproponował wymiany linków. :wink:

Tom_Infernus 
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-09-11, 21:39   

He - jak na moj gust i moją znajomośc sceny, to nie macie siły przebicia :/
Porozmawiałbym na waszym miejscu z Coinem - on może waszą grupę rozruszać, a raczej wy możecie mu się przydać. Także bym się szczerze zastanowił przed tworzeniem takiej grupy i najpierw bym zaczął szukac osób mogących do niej należeć (tym bym się zajął w pierwszym rzedzie i to na prawdę konkretnie!)

www.fireangels.org

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-09-11, 21:52   

Tom_Infernus napisał/a:
(...) a raczej wy możecie mu się przydać.

Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania, ale czy Ty sugerujesz, że osoby należące do naszej grupy nic nie potrafią? Bo to tak zabrzmiało. :|

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2005-09-11, 21:54   

Ja chciałbym zaznaczyć, że jestem raczej pasywny, jezeli chodzi o GRUPĘ. Sam juz pisałem, że cała ta biurokracja mnie przeraża. Moje miejsce w "grupie" właściwie polega na tym, że mam dostęp do warsztatów niektórych modów, gdzie mogę pomóc jak ktoś ma problem/ktoś może pomóc mnie. Przynajmniej mnie nie zależy na tworzeniu jakiejś super grupy. Po prostu kameralne wspólne tworzenie modyfikacji.Takie jest moje zdanie.

Tom_Infernus 
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-09-11, 22:06   

Borń bosze nie mówię nic takiego :/ Po prostu wypowioadam swoje zdanie na temat który poruszyłeś - wcale to nie oznacza, że mam jakieś wielkie rozeznanie w tym topiku. Mówię jak uważam i tyl;e :]

www.fireangels.org

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-09-11, 22:12   

Revan napisał/a:
(...) że mam dostęp do warsztatów niektórych modów, gdzie mogę pomóc jak ktoś ma problem/ktoś może pomóc mnie.

I właśnie na tym to polega. A wiadomo, że jak ma się wsparcie to tworzenie modów jest przyjemniejsze, czyż nie? :P

Dla sprostowania - to nie jest żaden klan jak może sugerować domena! :D

marynarzyk16

Wysłany: 2005-09-11, 22:36   

Tom_Infernus napisał/a:
He - jak na moj gust i moją znajomośc sceny, to nie macie siły przebicia :/
Porozmawiałbym na waszym miejscu z Coinem - on może waszą grupę rozruszać, a raczej wy możecie mu się przydać. Także bym się szczerze zastanowił przed tworzeniem takiej grupy i najpierw bym zaczął szukac osób mogących do niej należeć (tym bym się zajął w pierwszym rzedzie i to na prawdę konkretnie!)

Chyba troszkę nie pojmujesz idei takiej grupy, bo nie chodzi tutaj o wielki pożar na scenie BG, a tylko o sprawdzenie umiejętności pracy w grupie, polepszenie swoich zdolności w modowaniu i dobrą zabawę. Niby piszesz, że nie miałeś złych intencji pisząc taki post, a tak naprawdę na pierwszy rzut oka widać w nim dezaprobatę dla całego przedsięwzięcia...

dywyndynyfar

Wysłany: 2005-09-12, 02:37   

Mnie sie pomysl bardzo podoba i wierze ze grupa Damiana wiele dobrego dla sceny BG zrobi. Zycze wielu nowych utalentowanych moderow i szybkich i owocnych rezultatow waszych prac. Bede sledzil.

Tom_Infernus 
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-09-12, 13:24   

He - no proszę, uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Nie wyrażam żadnej dezaprobaty - to raz.
Jak najlepiej wam zyczę - to dwa.
Jak już pisałem - po prostu wyrażam swoje zdanie - to trzy.

No i cztery - Marynarzyk -> Przeczytaj kilka razy zanim zaczniejsz nadinterpretować :P

www.fireangels.org

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-09-12, 14:09   

Tom_Infernus napisał/a:
No i cztery - Marynarzyk -> Przeczytaj kilka razy zanim zaczniejsz nadinterpretować :P

Parafrazując - przeczytaj kilka razy to co napisałeś zanim klikniesz na "Wyślij". :P

Jak widać źle dobrane słowa potrafią wywołać burzę emocji i niepotrzebnych spięć. Bo ja na przykład wciąż nie rozumiem o co chodzi z tą siłą przebicia? :roll:

Z drugiej strony - takie słowa bardzo motywują do pracy, czyż nie? :D

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2005-09-12, 15:25   

Cytat:
Bo ja na przykład wciąż nie rozumiem o co chodzi z tą siłą przebicia?

ja bym to rozumial tak:
poboczny projekt, duzo szumu, malo efektu, gleboki zascianek sceny BG (irytuje mnie ta nazwa - scena BG, kto to wymodzil? :P )

jednak o co naprawde Tomowi chodzilo nie wiem.
Tu trzeba by sie zaglebic w mroczne czeluscie jego umyslu :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi