Poprzedni temat «» Następny temat
EET - problemy techniczne
Autor Wiadomość
smoqu86

Wysłany: 2021-01-05, 17:20   

Mam problem w trakcie instalacji modów do BGII EE.
Posiadam BG EE, SOD i BGII EE z GOGa
Zgodnie z instrukcją ze strony: https://rawgit.com/K4thos/EET/master/EET/lang/pl_PL/readme-EET.html#installation po instalacji BG EE w folderze z BG:EE+SoD użyłem narzędzia modmerge, po czym zainstalowałem ręcznie kilka modów do BG I bez problemu. Następnie odpaliłem setup-EET.exe w folderze BG II EE, instalacja powiodła się więc zanim uruchomiłem setup-EET_end.exe chciałem zainstalować mody do BG II EE. Jednak przy każdym uruchomieniu instalki danego moda pojawia się komunikat jak w załączniku i nic się dalej nie dzieje. Co jest nie tak?
Próbowałem też skorzystać z EE-Mod-Setup do instalacji interesujących mnie modów, ale ten też się zawiesza. Nie potrafię znaleźć działającego linka do BWS kompatybilnego z EET.
Proszę o pomoc w temacie
Podziękuj autorowi tego posta

Roberciiik 
Czciciel Azutha

Podziękowania: 1/4
Wysłany: 2021-01-05, 19:34   

Czasem też mam ten problem, wydaje się, że Windows blokuje podmianę instalatora w locie. Chyba najszybciej będzie usunąć plik Setup-DungeonBeGone.exe, zrobić kopię setup-EET.exe i zmienić nazwę kopii na Setup-DungeonBeGone.exe tym samym nie będzie potrzebna już aktualizacja WeiDU i powinno pójść dalej.

smoqu86

Wysłany: 2021-01-05, 21:24   

Roberciiik napisał/a:
Czasem też mam ten problem, wydaje się, że Windows blokuje podmianę instalatora w locie. Chyba najszybciej będzie usunąć plik Setup-DungeonBeGone.exe, zrobić kopię setup-EET.exe i zmienić nazwę kopii na Setup-DungeonBeGone.exe tym samym nie będzie potrzebna już aktualizacja WeiDU i powinno pójść dalej.

Chyba nie bardzo rozumiem
Jak usunę instalke danego moda to z czego ma się potem ten mod zainstalować? Przecież w kopii setup-EET jest co innego.

Nie można tego zrobić prościej jakiś programem typu BWS, bo ta apka jest już chyba nieaktualna, przynajmniej nie mogę jej znaleźć, wszystkie linki albo nie działają albo są sprzed 10 lat

Roberciiik 
Czciciel Azutha

Wysłany: 2021-01-06, 00:18   

W pliku setup-EET.exe jest to samo co we wszystkich pozostałych instalatorach setup-* bo to są te same binarki weidu.exe tylko o innej nazwie. Definicja moda i jego zawartość nie jest przechowywana w pliku exe. Ten instalator z DungeonsBeGone jest w starszej wersji i setup sam próbuje się podmienić na nowszy (z tego screena masz nawet że kopiuje setup-EET_gui.exe). Ręczna podmiana jest najmniej kłopotliwa i robi dokładnie to samo co próbuje instalator. Mogłem sugerować próby odpalenia instalatora z konsoli albo dwuklikiem, ale nie zawsze działa. Z BWS nie korzystam, więc nie wiem co oferuje.

smoqu86

Wysłany: 2021-01-06, 12:10   

ok, udało się z tym modem, aczkolwiek z folderu musiałem pousuwać też plik setup-EET_end.exe żeby instalka ruszyła.
Problem jest teraz jak chce zainstalować kolejny mod bo w okienku pojawia mi się komunikat o tej poprzedniej instalce DungeonsBeGone. Rozumiem że skoro ten mod już jest zainstalowany to mogę usunąć tą instalkę i dopiero wtedy będę miał możliwość instalacji kolejnej?

Roberciiik 
Czciciel Azutha

Wysłany: 2021-01-06, 22:35   

Możesz spróbować z usunięciem instalatorów już zainstalowanych modów. Lub zastosować ten trick z podmianą nazwy na exe z najnowszą wersją weidu z innego moda.

smoqu86

Wysłany: 2021-01-07, 08:05   

Dzięki za pomoc, wszystkie mody zainstalowane, wygląda na to że EET działa :)

Bocik

Wysłany: 2021-03-29, 10:41   

Cześć
Mam problem z instalacja eet. Robiłem wszystko tak jak w readme i po odpaleniu eet oraz przez ee mod setup pokazuje mi taki błąd
http://prntscr.com/10yuxeg

Odpowiedz do tematu