Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe Opowieści z Wybrzeża Mieczy - pytania, błędy, pomysły
Autor Wiadomość
Edrin 

Podziękowania: 4/1
Wysłany: 2021-02-21, 19:04   

Na pierwsze pytanie, to jest osobny wątek na forum ze wszystkimi postaciami, gdzie można ich spotkać http://athkatla.cob-bg.pl...p=132603#132603

Z tym drugim pytaniem to radzę zajrzeć do ich opisów bo taka Kassandra, jako łowca magów będzie wchodzić w konflikty z większością magów. Śmiertelne konflikty. Masambe też nie przepada za magami a taka Talindra odejdzie jak zrobimy coś skrajnie niemoralnego np. dołączenie do gildii złodzieji. Alethra lubi jak daje się jej klejnoty, więc questy gdzie oddaje się komuś biżuterię też ją irytują. I wszyscy będą cię bardzo często poganiać by wykonać ich questy, że czasem będziesz musiał je zrobić będąc na drugim poziomie, zamiast spokojnie pogrindować.
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
nowus777
Pavlus 
Przyjaciel Klanu
Erpegozjad

Podziękowania: 25/58
Wysłany: 2021-02-21, 19:06   

A poza questami npców są też nowe rozsiane w świecie gry tak?
[Dzisiaj 10:37] Cecylio: Potrzeba łopaty do śniegu, by się przekopać przez stosy echii czy szkolnych haremów.

- Nic dodać, nic ująć^^

nowus777 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 61/112
Wysłany: 2021-02-21, 19:11   

Pavlus napisał/a:
A poza questami npców są też nowe rozsiane w świecie gry tak?

Edytowałem mojego posta, dopisałem jeszcze kilka punktów.

Pełny spis nowych questów jest tutaj:
http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=7825

Aby dostać się do nowej lokacji nie musisz przyłączać nowych NPC.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Pavlus
pol-litra 

Wysłany: 2021-03-02, 02:42   

- Ariadne nie pojawiła mi się na szlaku, po tym jak szlak pominąłem udając się bocznymi arenami ku Nashkel.
- Czasy na wykonywanie misji nowych bohaterów są zbyt krótkie (np, historia Mirandy by udać się do Kniei Larsa)
- Opisy misji w dzienniku to rak, nie wiadomo o jakie lokalizacje chodzi - nie wspominając już o tym w jakich miejscach ulokowano postacie związane z dodatkowymi questami.
- Quest z Ariadne dotyczący szukania sekty we Wrotach Baldura to jakieś straszne cholerstwo - przekopałem każdy budynek, kanały pod miastem, i nie znalazłem żadnego jednookiego kultu.

Edit. 2:44
Potrzebna jest solucja dla tego nowego dodatku :curious:
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2021-03-02, 16:30, w całości zmieniany 2 razy  

Pavlus 
Przyjaciel Klanu
Erpegozjad

Podziękowania: 25/58
Wysłany: 2021-03-02, 08:13   

Nowi npc znikają po 3 rozdziale. Sekta jest w kanałach, we wschodniej części o ile pamiętam. A z nazwami lokacji to fakt bez moda tylko kilka ma nazwy na mapie więc nowi gracze nie mają pojęcia gdzie są takie np Chmurne Szczyty :) BTW nie pisz posta pod postem.
[Dzisiaj 10:37] Cecylio: Potrzeba łopaty do śniegu, by się przekopać przez stosy echii czy szkolnych haremów.

- Nic dodać, nic ująć^^

Paddington

Wysłany: 2021-03-18, 17:52   

Hej! Przede wszystkim chciałem pogratulować twórcy modu, naprawdę kawał genialnej roboty. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ mam problem. Szukam NPC'a imieniem Merinid i za cholerę nie mogę go znaleźć, przetrząsnąłem całe Wrota i NIC. XDDD Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie znajdę gagatka?

Neysa 
Witch with the Cats

Podziękowania: 15/13
Wysłany: 2021-03-18, 19:24   

A do karczm zaglądałeś? Zerknij w portowej tawernie.
Stanisław Jerzy Lec
Podziękuj autorce tego posta

Paddington

Wysłany: 2021-03-18, 19:55   

Wielokrotnie, niestety nic z tego. Prosiłbym dobrą duszę o info na pw, bo bez sensu spoilerować w topicu. xDD

Neysa 
Witch with the Cats

Podziękowania: 15/13
Wysłany: 2021-03-18, 20:10   

Hmm, dziwne. Może nie porozmawiałeś ze wszystkimi poprzednimi świadkami i nie masz wystarczającej ilości dowodów. Albo o złej porze doby zaglądasz do tawerny. U mnie NPC stał w środku.
PS. Jak się pojawi na forum Nowus, to pewnie udzieli bardziej wyczerpującej informacji.
Stanisław Jerzy Lec

Podziękuj autorce tego posta

Edrin 

Podziękowania: 4/1
Wysłany: Wczoraj 9:25   

Czołem nowus, można zapytać jak tam idzie praca nad modyfikacją? Mam tu na myśli bannery pozostałych członków NPC project z oryginalnymi towarzyszami z podstawki. I czy planujesz kontynuację w SoD czy też ich wątki zakończą się na podstawce?

Odpowiedz do tematu