Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania - WoBG
Autor Wiadomość
khayman 

Podziękowania: 18/14
Wysłany: 2021-02-08, 09:34   

Modów z wersji EE nie będzie, chyba że mają wersję na Classic, bo WOBG jest opiera się na klasycznym silniku.
Ale pod koniec 2017 dradiel wspominał, że zaczyna prace nad wprowadzeniem Planescape do WOBG. Podał także: "Terminów żadnych nie zakładam. Pewnie upłynie kilka lat. Przeniesienie IDII zajęło trzy lata, a przy PST będzie więcej pracy." Niestety od tamtego czasu cisza, choć nie śledzę już na bieżąco wydarzeń na forum, więc w sumie mogło pewnie mi umknęło. Pamiętam, że dało radę wejść do świata Planescape, ale nic poza tym, brak questów itp. To była bardzo wczesna prealpha. Sam czekam na tą wersję, bo byłoby piękne dopelnienie dla gier opartych na silniku Infinity.

Podziękuj autorowi tego posta

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 783/119
Wysłany: 2021-02-08, 16:06   

Na chwilę obecną mam niewiele czasu, więc w najbliższym czasie wątpliwe bardzo, aby coś nowego w WoBG się pojawiło.

Kliwer 

Podziękowania: 146/214
Wysłany: 2021-02-15, 12:18   

Może ktoś rzucić screenem tych nowych wersji lokacji, które WoBG dodaje? Raczej na razie nie będę wracał do tej megainstalcji, ale obaczyłbym te lokacje.

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 177/171
Wysłany: 2021-02-16, 04:50   

Zajrzyj tutaj.

Znajdziesz tu porównania starych i nowych map, chociaż nie wiem, jak bardzo na bieżąco są Damianus i Mr Tester :wink:

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Kliwer
Furrak

Podziękowania: 5/104
Wysłany: 2021-03-09, 06:06   

Witam. Mam jedno kilkuwątkowe pytanie. Sprawa rozchodzi się o chowańce. Jak powszechnie wiadomo, to jakie stworzonko przyzwiemy zależy od naszego charakteru. Tu się zaczyna moje pytanie, dla ułatwienia podzielę na punkty.
1. W którym momencie definiowany jest rodzaj chowańca? Na starcie gry, czy w momencie przyzwania?
2. Czy zakładając przedmiot zmieniający charakter (przed pierwszym przyzwaniem) zmieni się też rodzaj chowańca?
3. Czy hipotetycznie jeżeli stworzyłbym wojownika, zmienił charakter przedmiotem i przeszedł na maga to chowaniec będzie pasował do oryginalnego charakteru postaci?
4. Czy w BG1 z WoBG jest permanentna możliwość zmiany charakteru postaci?

W sumie zastanawiam się jak bez użycia programów zewnętrznych zdobyć fretkę, lub kota jako chowańca i mieć dobry, lub zły charakter.

greegarak 
Tsung vs.Kang- Chodzić ci się nie chce?"

Podziękowania: 51/68
Wysłany: 2021-03-09, 08:01   ?‍☠️❤✌✊☝✋

Furrak napisał/a:
Witam. Mam jedno kilkuwątkowe pytanie. Sprawa rozchodzi się o chowańce. Jak.... zdobyć fretkę, lub kota jako chowańca i mieć dobry, lub zły charakter.

1 -w momencie przywoływania
2-tak
3-będzie odpowiednikiem obecnego charakteru
4-jeżeli żaden mod nie daje opcji zmiany char.to w w Bg1 nie ma możliwości

Tylko po próbach w Piekle można mieć dajmy na to fretke i następnie zmienić char.na zły
. Z tym że jak tylko chowaniec znajdzie się w ekwipunku,to już z niego nie wyjdzie

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Furrak
Odpowiedz do tematu