Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
Damianus_NT 
beamdog hater

Podziękowania: 105/25
Wysłany: 2017-06-16, 00:40   

Witam i zapraszam do pisania postów! :)
Mam nadzieję, że znasz nas raczej od tej lepszej strony :P
Heh. 3225 dni na forum. Taki "lurking" to ja szanuję.

Meisarcha

Podziękowania: 75/114
Wysłany: 2017-06-16, 10:30   

Jak to mówią lepiej późno, niż wcale;)
Witaj i Ty!

Adrenalith

Wysłany: 2020-09-18, 23:38   Przedstaw się

Cześć, nie znalazłem takiego tematu a głupio w sumie zaczynać od czegoś innego niż przywitania i powiedzenia kilku słów o sobie. Tak więc nie przedłużając jestem Adrenalith, cob znam od przeszło dekady, ale wpadałem tu głównie jako niezalogowany gdy potrzebowałem jakiegoś moda (chapeau bas za hostowanie i utrzymywanie tego miejsca przy życiu!). Do naszej ulubionej gry wracam raz na jakiś czas, w tym roku przechodziłem sobie bg1 w oryginalnej wersji (kamienne UI rox;)). Kolejne podejście nastąpi zapewne nie prędko, bo na właściwe granie trzeba zarezerwować pokaźną liczbę godzin. Tak więc na forum mam nadzieję coś poczytać, może namyślić się jak ograć kolejne podejście i przeczytać coś ciekawego o grze. Ogólnie lubię fora, sposób w jaki funkcjonują w odróżnieniu od wszystkich nowości, które to miały być lepszym zamiennikiem (przede wszystkim fb, a obecnie discord) czy platformą do wymiany informacji i mam nadzieję, że znajde tu osoby zainteresowane ogólnie tematem crpg. Nie wiem jak się zapatrują na to włodarze, ale może za moim pośrednictwem mogłyby tu pojawiać się w slamsach jakieś posty dotyczące gier crpg? Zawsze to coś co może ożywić nieco forum, chociaż w zasadzie, aż tak dużo się nie dzieje i czasów takich jak rok 1998 i kilka kolejnych lat już chyba nie doświadczymy.

Jeśli taki temat gdzieś już istnieje to z góry przepraszam, ale trochę ciężko się tu odnaleźć.

EDIT: Tak, mamy taki temat. Właśnie tutaj. - M
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2020-09-19, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

torian 

Podziękowania: 28/12
Wysłany: 2020-09-19, 03:43   

:rw:

Tutaj prawie każdy post jest mile widziany. Kierownictwo jest wyczulone tylko na politykę i to co politycznie niepoprawne.
Podziękuj autorowi tego posta

Meisarcha

Podziękowania: 75/114
Wysłany: 2020-09-19, 16:03   Re: Przedstaw się

Adrenalith napisał/a:
Ogólnie lubię fora, sposób w jaki funkcjonują w odróżnieniu od wszystkich nowości, które to miały być lepszym zamiennikiem (przede wszystkim fb, a obecnie discord) czy platformą do wymiany informacji i mam nadzieję, że znajde tu osoby zainteresowane ogólnie tematem crpg. Nie wiem jak się zapatrują na to włodarze, ale może za moim pośrednictwem mogłyby tu pojawiać się w slamsach jakieś posty dotyczące gier crpg? Zawsze to coś co może ożywić nieco forum, chociaż w zasadzie, aż tak dużo się nie dzieje i czasów takich jak rok 1998 i kilka kolejnych lat już chyba nie doświadczymy.

Włodarze oczywiście zapatrują się na to pozytywnie :wink: Najlepszym miejscem do pisania o grach cRPG będzie niewątpliwie Promenada Waukeen.

Jeszcze raz witamy i zapraszamy!

Odpowiedz do tematu