Poprzedni temat «» Następny temat
Droga do Icewind Dale 2
Autor Wiadomość
Nobanion
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-05, 05:55   

dradiel napisał/a:
Nigdy nie było innej wersji dojścia do ID2. Od początku jest tak jak obecnie. W trakcie prac nad przeniesieniem był dostępny kod do konsoli, który teraz po prostu nie jest dostępny.

Toż to testowałem, było to zgrabnie zrobione w postaci pierścienia, co się zakładało i mogło zostać, opcjonalnie jak by się go znalazło, to można by było przenieść się. Ale to twoje dziecko, więcej nie będzie marudzenia z mojej strony, szkoda tylko że tyle gry jest dla mnie nieosiągalne, szacunek za ogrom pracy.

Azzagoth

Wysłany: 2020-06-13, 18:00   

Odp w temacie
Podziękuj autorowi tego posta

Nitjsevni

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2020-06-16, 22:48   

Rozdział 6 - jestem po wykonaniu questów z ograniczonego życzenia i wybraniu jednorazowego zaklęcia "nowej wielkiej przygody".
Cytat:
Pokonałem napotkaną na szlaku drużynę.
-> Do tej pory nie spotkałem na szlaku żadnej drużyny ani też innego zdarzenia powiązanego z questem dżina.
Czy jest jakiś specjalny wyzwalacz dla powyższej drużyny (podróż do konkretnego miejsca lub jak np. w przypadku questu Harlua konieczność posiadania konkretnego npc w drużynie)?
Kto przewodzi tej drużynie (imię, rasa) - może pechowo przeoczyłem?

qnio

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2020-07-13, 18:16   

Nitjsevni napisał/a:
Rozdział 6 - jestem po wykonaniu questów z ograniczonego życzenia i wybraniu jednorazowego zaklęcia "nowej wielkiej przygody".
Cytat:
Pokonałem napotkaną na szlaku drużynę.
-> Do tej pory nie spotkałem na szlaku żadnej drużyny ani też innego zdarzenia powiązanego z questem dżina.
Czy jest jakiś specjalny wyzwalacz dla powyższej drużyny (podróż do konkretnego miejsca lub jak np. w przypadku questu Harlua konieczność posiadania konkretnego npc w drużynie)?
Kto przewodzi tej drużynie (imię, rasa) - może pechowo przeoczyłem?

Ja sam nie byłem w stanie znaleźć rozwiązania grając, ale udało mi się rozkminić jak całość działa poprzez NearInfinity.

Tutaj mała podpowiedź, a jeżeli to będzie za mało to mogę pomóc bardziej na priv.
Drużyna, którą trzeba pokonać, nie znajduje się na żadnej lokacji, na którą możemy wejść z mapy świata, ani w żadnym budynku, lochu, podziemiu itp.

Nitjsevni

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2020-07-22, 23:55   

Dzięki za odpowiedź ;)
Wędrując pomiędzy różnymi lokacjami już w rozdziale 6 cały czas trafiałem na zwykła grupę 4 bandziorów lub 4 trolli w lasach. Jeżeli ktoś miałby podobny problem to:
Drużyna ta atakuje najczęściej podczas podróży do miasta wysuniętego najdalej na wschód: Hlondeth.

Jestem już po zdobyciu pierścionka i rozgryzaniu tych specyficznych warunków jego użycia. Mógłby ktoś rzucić podpowiedź czy chodzi o konkretne miejsce czy może dodatkowy przedmiot? A i czy ewenetualna podpowiedź do rozgryzienia tej zagadki znajduje się gdzieś poza opisem samego pierścienia (jakaś księga, list)?

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 774/118
Wysłany: 2020-07-23, 05:43   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Nitjsevni
Nitjsevni

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2020-08-17, 12:55   

Dzięki za zawężenie zakresu poszukiwań i przy okazji świetna robota z wymagającym szeregiem zadań dojścia do Icewind Dale II, jak i samym przeniesieniem IWD2 na silnik Baldurowy.
Kilka razy już przechodziłem Baldury i IWD'ki ale dawno już się tak dobrze nie bawiłem jak w WOBG'u (zawartość + poziom trudności przy zmniejszonym exp na 10%).
Ostatnia kwestia:
Co z gotówką przed przejściem do IWD2 (swoją drogą świetny ruch z pozbawieniem przedmiotów jak i pieniędzy - bałem się że będę zbyt dopakowany na początkowe etapy IWD2) - mogę założyć że odzyskam ją w formie nienaruszonej czy lepiej zainwestować w przedmioty (bo np. zachowany zostanie zachowany stan gotówki z IWD2, a to co teraz zbierałem przepadnie)?

Wpis do dziennika - byłem już w tym miejscu, poradziłem sobie nawet z problemem tam zamieszkującym, natomiast sam wpis pojawił się dopiero po rozpoczęciu questa u dżina i ponownym odwiedzeniu lokacji.

Odpowiedz do tematu