Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe Opowieści z Wybrzeża Mieczy - zapowiedzi pełnej wersji
Autor Wiadomość
Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 162/40
Wysłany: 2020-06-12, 09:16   

nowus777 napisał/a:
No to czas na ostatnią oficjalną zapowiedź pełnej wersji modyfikacji. Enjoy!

Zapowiedź pełnej wersji megamodyfikacji "Nowe Opowieści z Wybrzeża Mieczy" - kliknij tutaj, aby obejrzeć

No, wygląda lux torpeda :gulp: Jeszcze tylko moda na angielski przetłumaczyć i śmiało można się nim chwalić na Beamdogach, G3, SHS i innych forach :)
Into the middle I was led
Podziękuj autorowi tego posta

nowus777 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 53/97
Wysłany: 2020-06-12, 11:45   

Cahir napisał/a:
No, wygląda lux torpeda :gulp: Jeszcze tylko moda na angielski przetłumaczyć i śmiało można się nim chwalić na Beamdogach, G3, SHS i innych forach :)

To już raczej nierealne. Ja nie mam takiego skilla, a tekstu jest naprawdę dużo i nie sądzę, aby ktokolwiek chciał się w to bawić. W każdym razie dzięki za miłe słowa :)

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 162/40
Wysłany: 2020-06-12, 12:07   

nowus777 napisał/a:
Cahir napisał/a:

To już raczej nierealne. Ja nie mam takiego skilla, a tekstu jest naprawdę dużo i nie sądzę, aby ktokolwiek chciał się w to bawić. W każdym razie dzięki za miłe słowa :)

Znaczy ja tu się nieśmiało zaoferowałem :grin: Z tym że, dopiero jak skończymy z SoD. No i z racji ili#ci tekstu byłby to długi proces.
Into the middle I was led

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
nowus777
nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-06-12, 12:17   

Cahir napisał/a:

Znaczy ja tu się nieśmiało zaoferowałem :grin: Z tym że, dopiero jak skończymy z SoD. No i z racji ili#ci tekstu byłby to długi proces.

Cahir, bardzo mi miło, thx :) Wrócimy z tematem w przyszłości - póki co mocno trzymam kciuki za Wasze tłumaczenie SOD. Oby nie zabrakło pasji i motywacji. Ja niestety miałem z tym czasem trochę problemów i dlatego produkcja modyfikacji trwała łącznie... 4 lata :shock: :hmm: :blee:

norq22 

Podziękowania: 8/3
Wysłany: 2020-06-13, 17:25   

Właśnie zastanawiałem się za co moglibyśmy zabrać po SoDzie; a tutaj mamy towar eksportowy :D

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-06-14, 00:50   

Chcąc uniknąć ciągłego spamowania (zarówno tutaj, jak i na fanpage'u CoBu) informacjami na temat moda, utworzyłem na Facebooku osobne wydarzenie, gdzie codziennie będą umieszczane newsy na temat modyfikacji.

link do wydarzenia - kliknij tutaj, aby dołączyć

Premiera planowana jest na 3 lipca. Planowany jest również streaming, który pozwoli wszystkim zainteresowanym zapoznać się z zawartością moda. Szczegóły wkrótce.

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-06-28, 22:04   

Zgodnie z zapowiedziami, chciałbym Was wszystkich zaprosić na piątkowy streaming, podczas którego zostanie zaprezentowana zawartość "Nowych Opowieści z Wybrzeża Mieczy". Będzie to streaming niezależny, a zatem możecie spodziewać się obiektywnej recenzji. Szczegóły, w tym także link do kanału streamera, znajdziecie poniżej.

ogłoszenie streamera:

Witajcie poszukiwacze przygód!
Rozsiądźcie się wygodnie na tych niewygodnych drewnianych krzesłach. Nie zwracajcie uwagi na zapach padliny w karczmie, szczury już się tym zajmują. Jak ktoś chce trochę brudnego wina, to obsłużcie się sami, jest w beczce. Jak już tak siedzicie, to będziecie mieli okazję posłuchać nieco historii.

NOWYCH Opowieści z Wybrzeża Mieczy.

Wychodząc jednak z roli, tym przyjemnym niczym tyłeczek elfiej panny akcentem zapraszam wszystkich na mój stream, który zacznie się od najbliższego piątku. Razem przeżyjemy przygody w nowym dodatku. Zapewniam rozrywkę, śmiech (ze mną i ze mnie), przyjemny komentarz i rozmowy na tematy wszelakie. Jestem nastawiony na aktywny chat z widzami, więc przygotujcie się proszę, że będziecie razem ze mną podejmować decyzje w tej grze ;) Tak będzie fajniej :D Do zobaczenia w piatek!

link do kanału:
https://www.twitch.tv/ottowsky

Zapraszam wszystkich chętnych do oglądania. Sam już nie mogę się doczekać! :)

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-07-03, 12:04   

A tutaj jeszcze trochę "bekowa" zapowiedź od Wiktora:
https://streamable.com/k5nvo4?fbclid=IwAR2IkF-3HelhoHkUjNgO2SvDaEF1HlCTPvBvlCRkaCeGSKfyBn6ywm66xWU

Widzimy się na jego kanale dziś równo o 20:00, a następnie o 21:30 udostępnię wszystkim modyfikację do pobrania.

link do kanału:
https://www.twitch.tv/ottowsky

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-07-08, 13:35   

Oprócz Wiktora zgłosił się do mnie kolejny streamer - Konrad Lal. Już w najbliższą niedzielę po godz. 22:00 zaprezentuje swoje wrażenia z gry. Prawdopodobnie będzie to jedyny live, a dalsza część gry zostanie zaprezentowana w formie Let's Play.

Niedziela będzie dla wszystkich gorąca z uwagi na wyniki wyborów prezydenckich, ale liczę, że przynajmniej kilka osób zajrzy na kanał Konrada. W jego imieniu proszę o kliknięcie suba, dzięki czemu dostaniecie powiadomienia o streamie. Konrad podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie, polecam jego streamy. W niedzielę pozwolę sobie Wam jeszcze raz o wszystkim przypomnieć.

kanał Konrada na youtube: https://www.youtube.com/c...iiqPyEa6jVqmjLQ
kanał Konrada na discordzie: https://discord.com/channels/500616453389680640/526781012701872128

Przypominam też, że codziennie wieczorem o 20:00 Wiktor ogrywa modyfikację na twitchu. Wczoraj miał problemy z internetem i musiał odwołać streama, ale dziś już powinno być ok. Link do kanału Wiktora w poście powyżej.

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-07-12, 19:33   

Wiele osób przegląda forum bez rejestracji, a zatem nie widzą oni moich przypomnień z shoutboxa. Dlatego też, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zapraszam dziś wszystkich bardzo serdecznie na zupełnie nowy streaming "Nowych Opowieści z Wybrzeża Mieczy".

start: 22:05
kto streamuje: Lalu
link: https://www.youtube.com/watch?v=0Bip_rZH0jQ

To zupełnie rozbieżny streaming od tego prowadzonego przez Ottowsky'ego. Lalu nic ze mną nie uzgadniał - z krótkiej rozmowy z nim wiem tylko tyle, że planuje "iść na żywioł" i dlatego celowo nie chce się nawet zapoznawać z opisami nowych NPC. Zapowiada się ciekawie :!:

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-07-14, 12:55   

Lalu zamieścił na swoim kanale nowy 45-minutowy odcinek. Poza kilkoma pierwszymi minutami (porządki w ekwipunku etc.) skupia się on niemal wyłącznie na nowych NPC. To idealna okazja ku temu, aby dowiedzieć się, jaką zawartość dodają "Nowe Opowieści z Wybrzeża Mieczy" i jak bardzo zmienia się rozgrywka.

Lalu będzie kontynuował streaming tylko, gdy pod zalinkowanym niżej filmikiem znajdzie się 50 łapek w górę. Proszę Was zatem o lajki i zachęcam do oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=Bvy5ZHPSQtY

Dragonian 

Wysłany: 2020-07-17, 13:28   

This video is private...

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-07-17, 18:54   

Dragonian napisał/a:
This video is private...

Zgadza się, Lalu zamierza nagrać odcinek od nowa :)

Odpowiedz do tematu