Poprzedni temat «» Następny temat
Region of Terror - tłumaczenie podmienia przedmioty
Autor Wiadomość
Roberciiik 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2020-06-28, 16:38   Region of Terror - tłumaczenie podmienia przedmioty

Hej,

Planuję zagrać w modyfikację RoT z naszym polskim tłumaczeniem, jednak zastanawia mnie jedna kwestia... Widzę, że razem z tłumaczeniem zostały dołączone dwa pliki SCRX24.itm i SCRX34.itm.

Czy ktoś wie co właściwie zostało w nich zmienione i czy to dotyczy tłumaczenia? Niestety w readme nie ma takich szczegółów w opisie wersji tłumaczeń. Czy może mieć to wpływ na nowszą wersję modyfikacji (aktualne 4.0).
Podziękuj autorowi tego posta

Namarcha

Podziękowania: 51/83
Wysłany: 2020-06-29, 11:27   Re: Region of Terror - tłumaczenie podmienia przedmioty

Roberciiik napisał/a:
Widzę, że razem z tłumaczeniem zostały dołączone dwa pliki SCRX24.itm i SCRX34.itm.

Czy ktoś wie co właściwie zostało w nich zmienione i czy to dotyczy tłumaczenia?.

Pliki zostały podmienione w tłumaczeniu, żeby ominąć ograniczenie, które nie pozwalało na ich prawidłowy przekład na język polski.
Cytat:
Czy może mieć to wpływ na nowszą wersję modyfikacji (aktualne 4.0).

Trudno powiedzieć, czy całe tłumaczenie będzie działać prawidłowo z nowszą wersją RoT, ale same podmienione przedmioty raczej nie sprawią problemów.
Tłumaczeniem RoT zajmuje się morgan - powinien posiadać znacznie szerszą wiedzę na ten temat. Zalecamy kontakt via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331) [/quote]

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Roberciiik
Roberciiik 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2020-06-29, 15:45   

Jestem świadom, że tłumaczenie trzeba gdzieniegdzie dociągnąć i jestem w trakcie :) stąd też moje obawy co do zmian w przedmiotach. Nie znam struktury plików przedmiotów, więc nie wiem co właściwie trzeba było w nich zmienić, aby można było je spolszczyć?

Skontaktuję się z morganem w takim razie, i dam tutaj znać jak coś się dowiem.

Dzięki bardzo!
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu