Poprzedni temat «» Następny temat
Pathfinder: Kingmaker
Autor Wiadomość
fecek

Wysłany: 2020-03-24, 15:57   

Taka porada dla grających nastawionych głównie na tryb rpg - jeżeli olejecie temat zarządzania królestwem i rozwiązywania jego spraw to gra zaserwuje wam game over po przekroczeniu xx miesięcy. Rozegrałem 70h i niestety nie miałem save'a, który pozwolił mi odratować rozgrywkę :oops: Element strategiczny da się wyłączyć przy tworzeniu nowej gry.
Do gry na bank jeszcze powrócę, szkoda tylko, że oprawa graficzna jest jak dla mnie dość "cukierkowa(?)"
Podziękuj autorowi tego posta

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 149/35
Wysłany: 2020-03-24, 16:47   

Fecek, polecam zainstalowanie modyfikacji o nazwie Kingdom Resolution, która pozwala na ustawienie zarządzania królestwem według własnych potrzeb i wyłączenia tego typu ograniczeń.
Into the middle I was led

Caladan 
Chaos is Behind you

Podziękowania: 6/16
Wysłany: 2020-03-24, 18:53   

Cahir napisał/a:
Caladanie, podczas opuszczania posterunku Olega, będziesz miał możliwość wybrania aktualnego składu drużyny spośród wszystkich NPC, którzy do ciebie dołączyli oraz najemników, których zatrudniłeś.

Wielki dzieki. Zaczynamy od początku xD.

Wziełem Sword Sainta. Chcialbym wziąść Slashing Grace, Weapon Fitness(Dex) i Falcatę. Nie moge przejsć do zakladki czarów.

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/56
Wysłany: 2020-03-25, 09:27   

Cahir napisał/a:
Fecek, polecam zainstalowanie modyfikacji o nazwie Kingdom Resolution, która pozwala na ustawienie zarządzania królestwem według własnych potrzeb i wyłączenia tego typu ograniczeń.

A nie wprowadzili w opcjach po prostu automatycznego zarządzania królestwem? Minusem jest to, że po włączeniu, nie da się go już wyłączyć, ale nie ma szans na porażkę.

Dodam od siebie, że żeby uzyskać pewne dobre zakończenie, trzeba zarządzać królestwem i prowadzić badania nad klątwami ;) Ten mod jest fajny, bo można włączyć zarządzanie królestwem poza granicami, nie trzeba co chwilę się kręcić.

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 149/35
Wysłany: 2020-03-25, 12:09   

Vinci napisał/a:
Cahir napisał/a:

A nie wprowadzili w opcjach po prostu automatycznego zarządzania królestwem? Minusem jest to, że po włączeniu, nie da się go już wyłączyć, ale nie ma szans na porażkę.

Dodam od siebie, że żeby uzyskać pewne dobre zakończenie, trzeba zarządzać królestwem i prowadzić badania nad klątwami ;) Ten mod jest fajny, bo można włączyć zarządzanie królestwem poza granicami, nie trzeba co chwilę się kręcić.

Jest w opcjach możliwość wyłączenia zarządzania królestwem, ale generalnie samo w sobie to mi się to podoba. Zainstalowałem tego moda, żeby wyłączyć parę wkurzających rzeczy, jak właśnie konieczność bycia w kontrolowanym przez siebie obszarze, by móc wejść w opcje zarządzania królestwem, czy też limit końca miesiąca dla niektórych zadań.
Into the middle I was led

Caladan 
Chaos is Behind you

Podziękowania: 6/16
Wysłany: 2020-04-04, 19:48   

Stworzyłem sobie Dex Sword Sainta. Nauczyłem się troche korzystać. Jest dosyć skomplikowany.

Mam pytanie jaki Build i featsy do niego dać?

Latam głównie z Inkwizytorką, Uzdrowicielem, Bardem, Barbarzyncom, tankiem.

Teraz pytanie odnośnie pozostalych postaci Czarodziejka, Magus , alchemikiem są ok. Jak ich budować w kierunku czego.

Zna ktos dobra solucje. Z mapami?.

Odpowiedz do tematu