Poprzedni temat «» Następny temat
Prace nad modyfikacją
Autor Wiadomość
nowus777 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 27/78
Wysłany: 2019-09-28, 13:31   

2019/09/28
- zakończono prace nad postacią Ariadne.

Zabieram się za Kasandrę i Namiira :)

AbdelStrife

Wysłany: 2020-01-02, 07:03   

Hej, jak tam wygląda sytuacja z modem? Wszystko w porządku? Mam nadzieje ze RL nie doprowadziło do anulowania tak obiecująco zapowiadającego się projektu...
Podziękuj autorowi tego posta

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-02-14, 10:29   

AbdelStrife napisał/a:
Hej, jak tam wygląda sytuacja z modem? Wszystko w porządku? Mam nadzieje ze RL nie doprowadziło do anulowania tak obiecująco zapowiadającego się projektu...

Po dłuższej przerwie wznowiłem prace. Pozostało do zrobienia:
- bantery! (dużo banterów...),
- testy i drobna korekta tekstu,
- sprawdzenie kompatybilności z najnowszą wersją BG1 NPC PROJECT,
- wprowadzenie kompatybilności z EET (o ile ktoś zechce mi w tym pomóc),
- przygotowanie filmiku promującego modyfikację.

Nie będę już obiecywał żadnych terminów (z dotychczasowych obietnic się nie wywiązałem), ale nadal pracuję. To naprawdę ogromny projekt, coś jak 10 modów w jednym (albo i więcej, skoro porwałem się też na dubbing Neery, Rasaada, Dorna, Baelotha i dodanie im banterów z każdym z BIOWARE NPC z BG). No a przecież są tez codzienne obowiązki i normalne życie, sami rozumiecie... ;)

AbdelStrife

Wysłany: 2020-02-17, 06:43   

Fajnie, ze projekt nie zostal anulowany. Przy duzych projektach zawsze jest spora szansa, ze nastapi "burnout" albo nieustanny brak czasu na jakikoliwiek postep w zwiazku z niekonczacym sie pasmem obowiazkow. Troche martwilem sie czy tez sie moze nie rozchorowales bo nie bylo odpowiedzi od dluzszego czasu. :sad:

Widze, ze objetosc samego moda wciaz rosnie, ale czy nie lepiej by bylo wydac kolejna wersje po "zwyczajnym" ukonczeniu zawartosci do nowych NPCow (czyli po ukonczeniu brakujacych banterow) zas dubbingi, kompatybilnosc oraz rozmaite dodatki i ulepszenia dodawac w kolejnych wersjach? W ten sposob bedzie satysfakcja z ukonczenia waznego zadania, szansa na wysluchanie opinii dotyczacych NPCow oraz fani nie beda sie ciagle dopytywac "kiedy mod zostanie wydany" gdyz dostana cos "na uspokojenie". :razz:

Powodzenia!!! :smile:
Podziękuj autorowi tego posta

nowus777 
Uczeń Gonda

Wysłany: 2020-02-17, 14:40   

AbdelStrife napisał/a:
Fajnie, ze projekt nie zostal anulowany. Przy duzych projektach zawsze jest spora szansa, ze nastapi "burnout" albo nieustanny brak czasu na jakikoliwiek postep w zwiazku z niekonczacym sie pasmem obowiazkow. Troche martwilem sie czy tez sie moze nie rozchorowales bo nie bylo odpowiedzi od dluzszego czasu. :sad:

Widze, ze objetosc samego moda wciaz rosnie, ale czy nie lepiej by bylo wydac kolejna wersje po "zwyczajnym" ukonczeniu zawartosci do nowych NPCow (czyli po ukonczeniu brakujacych banterow) zas dubbingi, kompatybilnosc oraz rozmaite dodatki i ulepszenia dodawac w kolejnych wersjach? W ten sposob bedzie satysfakcja z ukonczenia waznego zadania, szansa na wysluchanie opinii dotyczacych NPCow oraz fani nie beda sie ciagle dopytywac "kiedy mod zostanie wydany" gdyz dostana cos "na uspokojenie". :razz:

Powodzenia!!! :smile:

Taki jest też plan, tzn. po dodaniu banterów i wtrąceń do gry chcę wydać pierwszą oficjalną wersję całości (akurat dubbing jest już skończony, więc on również znajdzie się w tej wersji). Także na ten moment - bantery, bantery, bantery...

Kompatybilność z EET oraz moduł tzw. "dodatkowych relacji w drużynie" zostanie wdrożony później.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
greegarak
Ruffle_truffle 

Podziękowania: 32/84
Wysłany: 2020-02-17, 18:15   

Jak będzie dubbing, nawet w pierwotnej wersji, to zagram z wielką przyjemnością!

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
nowus777
Odpowiedz do tematu