Poprzedni temat «» Następny temat
Offtopic
Autor Wiadomość
michau 

Podziękowania: 1/14
Wysłany: 2018-10-03, 08:57   

Dobrze!
Podziękuj autorowi tego posta

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 134/153
Wysłany: 2018-11-03, 23:06   

Pavlus napisał/a:
A Wulfgar w loszku Irka dostał ponad 2 miliony expa jak go przyłączyłem:P

Skarżypyta :wink:

memory 
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2019-01-24, 02:11   

Odnośnie tego: http://athkatla.cob-bg.pl...p=130239#130239

Świetna rzecz do budowania nastroju na sesji rpg. Szkoda tylko, że ja już raczej nigdy nie zagram :?

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 21/20
Wysłany: 2019-02-07, 13:37   

Nobanion, Torian! Dziękuję wam Panowie za życzenia :beer:

:arrow: Drink Up, There's More! :peace: :gulp:

Meisarcha

Podziękowania: 83/126
Wysłany: 2019-02-10, 22:30   

Damianus_NT napisał/a:
Kiedyś sam sobie wlepiał warny. Dzisiaj sam sobie zdejmuje.

Tak postawione pytanie może sugerować, że ktoś dokonał nadużyć w związku z ostrzeżeniami. A przecież nikt z nas nie chce świadomie wprowadzać użytkowników w błąd.
Przede wszystkim "wlepianie warnów" to nieadekwatne określenie - mieszkańcy otrzymują ostrzeżenia z powodów, które na pewno nie są błahe i nigdy pod wpływem chwili. Warny nie są efektem kaprysów administracji, tylko łamaniem zasad Forum przez użytkowników. Zdjęcie ostrzeżeń następuje po ich odpracowaniu na rzecz Forum i społeczności. Być może zdarzały się sytuacje, w których nastąpiło cofnięcie ostrzeżenia bez spełnienia tych warunków, ale nie ma już dzisiaj sensu wygrzebywać takich spraw z odmętów historii.
Oba ostrzeżenia, o które pytasz w quizie zostały solennie odpracowane. Wydaje się, że ilość pracy włożona w usprawnianie Forum bezpośrednio przed ich cofnięciem nie miała nigdy wcześniej precedensu. Poza tym jedno ostrzeżenie zostało zdjęte przez Alvareza, drugie przez niżej podpisanego. Stąd też stwierdzenie "sam sobie zdejmuje" mija się z prawdą, prawda :wink: ?

Damianus_NT 
beamdog hater

Podziękowania: 97/22
Wysłany: 2019-02-10, 23:10   

Zagadki innych również pozostawiają niedomówienia. Zresztą i tak tylko wtajemniczeni i ciekawscy domyślą się o kogo chodzi ;)
Z tym, że odpracowane, to ja się nie kłócę. To nie zmienia faktu, że wydarzenie wpisało się nowożytne lore forum.

Osoba A (z pierwszego konta): Proszę o usunięcie ostrzeżenia.
Osoba A (z drugiego konta): Podanie rozpatrzone pozytywnie.
Musisz przyznać, że ta interakcja wygląda przezabawnie :lol:

memory 
Gwiazda Mystry

Wysłany: 2019-06-07, 20:11   

Cytat:
[Dzisiaj 9:13] Vinci: Włodarze czyli kto? Memory tak samo, żeby CoB to wykorzystał, ale kto to jest ten cały CoB? :P

To rzeczywiście był z mojej strony duży skrót myślowy. Właściwie nie wymagam, żeby ktoś coś robił. Po prostu byłoby fajnie jakby na Forum nie jechano do spodu po nadchodzącej grze, jej wydawcy i ludziach, których zapowiedź BG3 zwyczajnie cieszy.
Chociaż może oceniam zbyt pochopnie, przecież taka sytuacja zdarzyła się na Forum tylko jeden raz... :curious:

(Tylko nie bierz tego do siebie, Vinci. Chciałem tylko odpowiedzieć na Twoje pytanie i doprecyzować, o co mi chodzi.)

Phaelin 
Planewalker

Podziękowania: 16/6
Wysłany: 2019-07-08, 07:46   

Zawsze miałem zapytać, ale było jakoś tak wstyd. No ale teraz, kiedy zobaczyłem ten zapis bijący z w/w banera to dopiero zebrałem się na odwagę, bo pewnie odpowiedź jest jakaś oczywista, ale co tam...

"Największy polski KLAN Baldur's Gate"

Co to znaczy "klan BG"? Kiedy ostatnio sprawdzałem, czyli byłem w klanie (mem z Elrondem mówiącym, że był tam, 3000 lat temu), to klany dotyczyły fps-ów i rts-ów, żeby się naparzać między sobą w epickich klanówkach. Double kille, multi kille, statystyki, wyzywanie od noobów i farciarzy, kampiących leszczy, rage quitów, zerg rushów etc.

EDIT: Przeniesiono z tematu o spolszczeniu SoD i opatrzono linkiem. - M
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2019-07-09, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Meisarcha

Podziękowania: 83/126
Wysłany: 2019-07-09, 10:35   

Nazwa "klan" wydawała się wtedy zupełnie naturalną dla grupy miłośników tej samej gry. Children of Bhaal nie był w swoich pierwszych latach istnienia jedynym klanem BG i w założeniu miała też wtedy powstać liga, w której przedstawiciele tych klanów mogliby ze sobą konkurować.
Biorąc pod uwagę, że CoB wciąż działa, możemy powiedzieć, że jesteśmy zwycięzcami.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Nobanion
Odpowiedz do tematu