Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania dotyczące zawartości, zasad i sposobów gry, cz. III
Autor Wiadomość
dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 790/111
Wysłany: 2019-01-28, 05:46   

Z sejwem nic nie trzeba robić. Jak napisałem wszystko jest tak jak powinno być. Na siłę szukasz rozwiązania, a tu w grę wchodzi statystyka :D
Podziękuj autorowi tego posta

Cerveza 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2019-01-28, 20:28   

Hej, w sprawie Melencjusa podrzucam Save. Próbowałem kilka strategii walki próbując wyzwolić trigger, ale na próżno

000000001-Quick-Save.rar
Pobierz Plik ściągnięto 12 raz(y) 3,66 MB

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2019-01-29, 18:46   

Problemem, jak zawsze jest Twój sejw. To już któryś raz. Brak mi koncepcji, co i w którym momencie popsuło się z Twoim sejwie, że regularnie masz problemy. Walki w ogóle nie toczy się w tym momencie co zacina się Twoja gra. Czarownik powinien się do Ciebie tylko odezwać i zniknąć.

W załączeniu masz plik, w którym dokonałem pewnej zmiany. Powinno to popchnąć fabułę do przodu. Pewnie do następnego problemu. Wypakuj do katalogu override.

PSMEL.zip
Pobierz Plik ściągnięto 8 raz(y) 594 Bajtów

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Cerveza
Cerveza 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2019-01-30, 19:32   

Dzięki Dradiel

Po podmiance pliku pomogło, ale dopiero po wyłączeniu AI drużyny. Przy włączonym mój team atakuje go i żadnej rozmowy nie było.. Ale jak mówię teraz jest ok.. niestety prawdopodobnie jak mówisz do następnego błędu..

Markhet 

Podziękowania: 1/4
Wysłany: 2019-01-31, 17:36   

Mam problem w nej 2. Wywalam cały ekwipunek w ruinach Ulcastera, ale Tilorn mówi cały czas żeby ukrył broń itd. Dziwne bo nie zaczyna nawet zwykłej rozmowy tylko od razu o tym ekwipunku. To może być jakiś błąd? Co ewentualnie można wziąć ze sobą?

Cerveza 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2019-01-31, 18:33   

Spróbuj całą broń i eq wpakować do torby przechowania. Albo wczytaj wcześniejszy stan gry, u mnie pomogło

Markhet 

Wysłany: 2019-01-31, 19:11   

W załączniku save. Nie mam pojęcia co jest nie tak, wczytywałem grę dwa razy, usuwałem wszystkie przedmioty i dalej coś jest skopane.

save.7z
Pobierz Plik ściągnięto 10 raz(y) 2,19 MB

Ostatnio zmieniony przez Markhet 2019-01-31, 20:29, w całości zmieniany 2 razy  

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2019-01-31, 19:29   

Zgodnie z tym co mówi Ci Tilorn masz zdjąć uzbrojenie (broń, pancerze i tarcze). Poza tym dał Ci też szaty Akademii Ulcastera i masz je założyć skoro Twoja drużyna ma udawać magów.

Markhet 

Wysłany: 2019-01-31, 20:29   

U mnie nie dał mi szat a pierwszą rozmowę zaczął od "zatem ukryjcie swoje...". Może jest jakiś błąd w zmiennych bo jak zagadałem do Hrotgara to zaczął rozmowę o Ulcaster (wcześniej jak grałem to on zagadywał o to pierwszy po jakimś czasie).

ejo999

Wysłany: 2019-02-01, 07:16   

Witam wszystkich. To mój pierwszy wpis na forum. Mam pytanie co do pustych zwojów. Kto i w jaki sposób może je zapisać zaklęciami w jedynce. Kombinowałem trochę z tym, ale sposobu nie znalazłem.

Markhet 

Wysłany: 2019-02-01, 08:01   

Gdy postać (czarująca), zdobędzie odpowiedni poziom to w zdolnościach specjalnych pojawi się jej pisanie zwojów

dradiel 
Dziecię Bhaala
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2019-02-04, 05:45   

Markhet napisał/a:
U mnie nie dał mi szat a pierwszą rozmowę zaczął od "zatem ukryjcie swoje...". Może jest jakiś błąd w zmiennych bo jak zagadałem do Hrotgara to zaczął rozmowę o Ulcaster (wcześniej jak grałem to on zagadywał o to pierwszy po jakimś czasie).

Prawdopodobną przyczyną braku ustawienia poprawnych zmiennych było, że Twoja główna postać lub Hrothgar była niewidzialna. W następnym patchu Tilorn będzie widział niewidzialnych, aby poprawnie rozpoczynać rozmowę.

Więcej szczegółów
Markhet
doman.ak

Podziękował 5 razy
Wysłany: 2019-02-08, 20:44   

dradiel napisał/a:
Wszystko działa tak jak powinno. Quest się pojawia.
Chciałbym dopytac co zrobiles ze sie pojawil? poszedles gdzies w konkretne miejsce? przespales sie w gospodzie x razy? x= ile? bo tak sobie gram dalej i nie wiem co dalej, w jaki sposob wogole pojawia sie ten quest?

Named 

Podziękował 28 razy
Wysłany: 2019-02-10, 19:45   

1. Czy to normalne, że przy reputacji 11 i charyzmie 16 w sklepach mam cenę za klejnoty kiedy, chce je sprzedać 1 sztukę złota?
Jestem na początku gry BGI mam ustawione najniższe ceny jakie są dostępne w modzie.
2. Widziałem że ceny za niektóre towary są kosmiczne po 60k i więcej czy to normalne?
3. Gdzie niby zarobię tyle kasy skoro i tak mam ustawione najniższe ceny?
4. Gdzie znajdę informację o aktualnych ograniczeniach dla dwuklasowych krasnali wojownik/mag bo z tego co wiem to oryginalnie tylko człowiek mógł być dwuklasowy.
Proszę o odpowiedź

lubczyk 

Podziękowania: 30/8
Wysłany: 2019-02-10, 20:37   

1. Tak normalne,
2. Podbijesz reputacje do 20 i ceny spadną. Ale owszem będą one wysokie i nie bój żaby, w bg1 pod koniec i tak powinieneś mieć ok 60k w sakwie
3. Wszędzie, chociaż najbliżej dopiero w The Secret of Bone Hill I, jak opitolisz skarbiec masz 10k w złocie i jakieś graty, oczywiście jak znajdziesz sposób na golema :P
4. Nie ma takich ograniczeń w WoBG. Wiec spokojnie zgłębisz tajniki magi

Więcej szczegółów
Named
Odpowiedz do tematu