Poprzedni temat «» Następny temat
Skie BG2 ReDone
Autor Wiadomość
Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/70
Wysłany: 2012-10-06, 16:18   

Dzięki :) A o błędzi z przemianą nie wiedziałem. Zerknę na to :)
A co do Eldotha - nie. Nie przepadam za Eldothem poza tym wiedziałem, że pracował nad nim Yarpen, więc nawet nie zaczynałem. Ale wiem, że Eldotha przywraca BG1 NPC in SoA autorstwa Smiling Imp'a, ale nie jestem pewien czy to on, bo... z tego co wiem w jego wersji Eldoth pracuje dla Bodhi wiec umieszczenie go w tawernie byłoby nieco dziwne. Nie wiem czy TDD przywracał go czy nie... ale jest możliwość. Innych modów z Eldothem nie znam :)

Cieszę się, że Ci się podobał - mimo, że wiem, że wiele rzeczy można by poprawić.
Podziękuj autorowi tego posta

Sangsen 
...Powiedz mi o królikach

Podziękował 20 razy
Wysłany: 2012-11-29, 17:22   

Pilnie potrzebna pomoc przy Skie :(

Podczas konwersacji o Entarze i Gorionie dałem niegrzeczną odpowiedź i Skie ucięła dialog słowami "To było nie miłe". Od tamtej pory nic się nie odzywa, nie licząc banterów z innymi postaciami. W międzyczasie padła mi raz albo dwa, a ponoć obiekt naszych zainteresowań jak ginie, to romans też przepada.

Jakie zaklęcie wpisać w konsoli, żeby naprawić powyższą sytuację? ;>

Druga sprawa - na mojej megainstalce, Skie nie może ubrać swojej Zbroi Wyszczuplającej (przedmiot ma czerwone tło). Coś ważnego mnie ominie przez to?

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-11-29, 20:38   

co do zbroi - po prostu jej nie ubierze i tyle... ten przedmiot nie ma fabuły.
A co do ratowania - możesz spróbować po prostu wpisać CLUAConsole:SetGlobal("SkieRomanceActive","GLOBAL",1) i zobaczyć czy się odezwie.

miłej gry!

Sangsen 
...Powiedz mi o królikach

Podziękował 20 razy
Wysłany: 2012-11-30, 14:50   

Za pomoc podziękował, wszystko ładnie ;D

Już wiem o co chodzi z tym bugiem, że jak się zagaduje do Skie, ta mówi kwestię jakby nasz main char już przeszedł przemianę w Zabójcę. Jeżeli zagadać do niej po spędzonej wspólnie nocy, wtedy odpala się ta kwestia. Nieważne czy w Przytułku czy gdziekolwiek indziej. Tak jest na wersji 1.1.

Wspominałeś że można coś jeszcze poprawić u naszej Srebrnotarczówny. Proponowałbym zmianę alternatywnych statystyk. Zabrać 1 albo 2 punkty z WIS i dodać punkcik do INT, żeby Skie mogła czarować.

Można by jeszcze dodać naszego starego znajomego Eldotha, co to o Skie by się upomniał. Jakiś pojedynek czy coś w ten deseń :)

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-12-01, 01:27   

Może kiedyś poprawię, ale po prostu... uch... powiedzmy, że trochę mi się przejadło ostatnimi czasy modowanie, a i tak się troszkę zmuszam co by pomagać w kilku innych projektach. Ale może kiedyś...

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 23/175
Wysłany: 2018-12-14, 12:50   

Jeśli zmienie Skie podklasę na Adventurer z moda Song and Silence to nie zepsuje jej zadań, dialogów tym? Używam także moda Refinements który modyfikuje wszystkie kity. Thx jeszcze raz za moda. :)

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2018-12-14, 14:43   

Nie próbowałem wprowadzać takiej zmiany, ale nie przypominam sobie, by jakkolwiek później podklasa Skie była gdzieś sprawdzana, bądź by pojawiały się względem niej jakieś wymagania. Natomiast jeśli to jest BG2EE, to stanowczo lepiej używać mojego Skie: The Cost of One Girl's Soul, bo jest jakościowo o niebo lepszy niż to tutaj.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Żelazko
Odpowiedz do tematu