Poprzedni temat «» Następny temat
Magala Czarna Jagoda
Autor Wiadomość
Ruffle_truffle 

Podziękowania: 22/82
Wysłany: 2018-10-25, 19:30   Magala Czarna Jagoda

Mam mnóstwo pomysłów, ale to tylko post więcej. Być może jak czas pozwoli, to wszystkie uda mi się zakończyć.

Magala 'Czarna Jagoda'. Półelfka kapłanka/łowczyni. Gdyż takiej klasy brak w oryginale. Tropiciel jako dodatkową podklasa. Spotkać ją można w Kniei Otulisko. I to raczej zmianie nie ulegnie.

Mimo klasy będzie miała zdolność dobrych jagód 3x na dzień i tworzenia naparu z trujących jagód. Napar pomimo trujących składników działać będzie silnie leczniczo.

Postać ma w zamierzeniu być normalna. Tropi bandytów z kopalni w kniei. Do tego drobny quest z plugawą magią. Zastanawiałem się nad magiem/druidem, ale to niewykonalne. Mogę jej dodać kilka zdolności, które tworzą trujące/leczące płyny.

Czy kapłan/łowca ma jeszcze czary druida? Chodzi o EE.

Mam też zamiar dodać mega wiwernę i przy jej zwłokach 'żądło' jak w IwD 2. Powiedzmy, że ona będzie miała wysoką alchemię. Na pewno coś się wykombinuje jeszcze oprócz tego. Muszę sobie tylko odświeżyć źródło inspiracji - IwD 2.

Ruffle_truffle 

Podziękowania: 22/82
Wysłany: 2018-11-30, 19:00   

Dziś dzieci nie mogą bawić się w lesie. Jeść owoców lasu, ogólnie kontakt z naturą kojarzy im się źle. Ja jestem wychowany na łące, wśród drzew, pagórków i rzek. Nie było wcześniej wilków, plag kleszczy, niezdrowych owoców, alergii. Chcę zrobić z Magali taką leśną "nimfę". A raczej dziecko lasu. Opowie jak fajnie było jeść poziomki, zbierać grzyby, szukać skrzatów i bawić się w chowanego.

Bandyci są jej celem. I wiwerny. Chce uczynić okolicę bardziej przyjazną. W końcu to kapłan/łowca. Ta klasa ma dobry charakter.

Odpowiedz do tematu