Poprzedni temat «» Następny temat
Dragon Age Inquisition
Autor Wiadomość
Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 100/223
Wysłany: 2018-08-24, 19:15   

Teraz jak gram na modyfikacjach i po tym jak odwiedziłem Czarne Emporium, gdzie poza ciekawymi rzeczami można w Lustrze Transformacji - swoją postać wedle uznania po edytować, tak jak na początku gry przy tworzeniu postaci, szacun jak to mówią^^ Sharess teraz przypomina...Sharess :mrgreen: ...
Skończyłem grę kiedyś jak nie było dodatków wszystkich i tak jak się obecnie prezentuje gra, to powinno być na początku, ale nie tylko Bioware tutaj łupie moją kieszeń.
Jeszcze są i inne mody, co pozwalają czerpać większą satysfakcję z gry i to przy braku wsparcia Bioware, brzmi znajomo?

Cecylio 

Podziękowania: 8/35
Wysłany: 2018-11-22, 20:37   

@Nobanion, pewne mody są zwyczajnie NIEZBĘDNE. Np. War Table - no waiting. Nie wyobrażam sobie robić tych zadań przy stole i jeszcze czekać na rozwiązanie, i jeszcze potem latać je odbierać, przerywając eksplorację mapy.

Ostatnio przeszedłem grę, razem z DLC Intruz... i jestem bardzo zadowolony. Zaliczyłem 99% gry (minus zawartość pozostałych DLC), bo nie zdobyłem tronu czy innego fatałaszku. Niemniej poszło mi tak dobrze, bo zwyczajnie zmieniłem podejście. Nie odgrywałem postaci reagującej na poczynania moich poprzednich protagonistów. Zwyczajnie odegrałem rolę Inkwizytora (na marginesie: łuczniczki, która przyjęła i zaakceptowała tytuł Herolda, romansowała z Blackbeard'em - trochę żałuję, ale generalnie taki "zwyczajny" facet był dobrą odskocznią od ratowania świata i odgrywania roli świętej kobiety).

To naprawdę dużo zmienia - trzeba olać te wybory, a nawet jeżeli robi się Trilogy Run, to nie grać z myślą o przyszłych wydarzeniach. Zrobić swoje jako Strażnik, jako Hawke i jako Inkwizytor - żadnego z nich tak naprawdę nie obchodzi co robił poprzednik, bo taka kontynuacja istnieje tylko w naszych głowach.
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Nobanion
Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 100/223
Wysłany: 2018-11-27, 21:56   

Ja gram z takimi modami, znaczy się grałem choć na pewno wrócę, ale uważam, że grać z modami należy wtedy, jak się raz przejdzie DAI :)

Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu