Poprzedni temat «» Następny temat
Disciples 2: Dark Prophecy
Autor Wiadomość
Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2004-12-30, 17:18   Disciples 2: Dark Prophecy

Miał ktoś z Was przyjemność gry w tą pozycję?

Słów pare o grze: Strategia turowa, konkurencyjna alternatywa dla zdegustowanych (i nie tylko) 4 częścią HoM&M graczy. Podobna a jednak inna. Co ją wyróżnia? Posiad pare ważnych innowacji, które bardzo podnoszą jej wartość: prostota obsługi , dowodzimy mniejszymi armiami, lecz bardziej koncetrujemy się na taktyce, nie musimy czekac tygodni aż wzniesiemy budowle, a grafika sprawia, że z cukierkowych postaci z HoM&M przenosimy sie w mroczny, ciekawy świat.

Sorki, ale nie mogłem darować sobie promocji 8)
Szczerze polecam

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-04-01, 17:43   

Ha, a ja akurat przechodziłem się dziś po mieście, i zobaczyłem kiosek z gazetami przecenionymi o 50%. Zaszedłem, przejrzałem wszystko i zakupiłem właśnie czasopismo z Disciplesami II (ofc. kupiłem dla gry, bo 'kompute świat gry' jako gazeta mnie mało interesuje) i ckm`a, a tanie były oba, bo po 4zł tylko ;P
Także niedługo powinienem pograć, to i zedytuję tu i coś dopiszę.
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...
Podziękuj autorowi tego posta

Cespenar

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2005-08-27, 20:38   

Cytat:
onkurencyjna alternatywa dla zdegustowanych (i nie tylko) 4 częścią HoM&M graczy

:o

Ojej...znowu będę patetyczny, ale z HOMM to tylko gatunek mają wpólny... Rozwój postaci, rozwiązania dot. armii, taktyki, wygranej...

Ujmę to tak - jeśli graliście w HOMM nocami, i sądzicie, że żadna gra (mimo, że wciągająca) nie dorówna jej grywalności...coż. W moim wypadku trudno powiedzieć w co dłużej grałem.

Disciples jest ze wszech miar grą godną polecenia - i to nie tylko ze względu na cenę...
Ten, który walczy z potworami winien uważać by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy w ciebie
/F. Nietzsche/

Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 99/219
Wysłany: 2018-10-19, 14:36   

Dla mnie gra ta ze swoim klimatem, to przykład na to, że stare gry mają coś w sobie.
Fani nie śpią i działają.
Coś takiego wpadła mi w ręce, lepiej późno i niż wcale :)
Cytuję z FB, bo tam jest na bieżąco. I trzeba to udostępniać, bo Rosjanie i inni, też tworzą mody do tej gry.
https://www.facebook.com/...047467058744554
Zapraszam do pobrania BETY pierwszego nieoficjalnego dodatku pod tytułem: Dzieje Nevendaar - Zwiastun Mroku do Disciples 2 Buntu Elfów.
Co otrzymujemy w wersji beta:

-Około 80 nowych obiektów krajobrazu, dodane zostały nowe grafiki obiektów użytkowych (np. Ruiny) oraz grafiki skarbów.

-Nowy rewolucyjny system nakładek graficznych umożliwiający zmiany wizerunku zasobów czy miast bez ingerencji w kod źródłowy gry.

-10 nowych jednostek, z czego dwie z zupełnie nowymi spritami, (Parametry jednostek mogą ulec zmianie) W pełnej wersji planowane jest około 35 nowych jednostek w tym tez nowi dowódcy.

-System gór z wersji Alpha Disciples 2

W becie dostępny jest samouczek oraz jedna testowa w pełni grywalna mapa.
W pełnej wersji dodatek będzie rozwijać fabułę Disciples 2 oraz przedstawi powstanie nowej neutralnej rasy Mrocznych Zastępów.
Informacje na temat fabuły będą dodawane stopniowo.

Dodatek jest przystosowany do polskiej wersji Buntu Elfów z ekstra klasyki, lecz był testowany na wersji anglojęzycznej Gold i działał bez zarzutu.
Prawdopodobnie polonizuje tez grę w jakiś 90%.

Przed rozpoczęciem rozgrywki zachęcam do zapoznania się z krótkim samouczkiem :)

[b]Link do pobrania:
https://drive.google.com/uc?id=1Dy8UGiZP6BXIhfJp2nR27Q8-HSjJRkd8&export=download

Po pobraniu należy wypakować archiwum do folderu z gra oraz zaakceptować podmianę plików

Autor dodatku: Pitashi
Nowe Jednostki: Pitashi
Grafiki obiektów na mapie: Pitashi , Paweł Piekarski, oraz dwie grafiki pobrane z forum Nevendaar.com[/b]
**
Pobrałem i gram, mniam mniam mniam... :cwan:

Odpowiedz do tematu