Poprzedni temat «» Następny temat
XV-lecie Klanu Children of Bhaal
Autor Wiadomość
Meisarcha

Podziękowania: 79/120
Wysłany: 2018-09-18, 19:19   XV-lecie Klanu Children of Bhaal

Witajcie!
Zgodnie z podaniami osób, które uczestniczyły w tym wiekopomnym dziele (zachowały się relacje Toma Inferiusa i Solara, którym z tego miejsca pragniemy podziękować), 18 IX 2003 r. rozpoczęła się historia Klanu CoB. To tego dnia - po trwających niemal kwartał przygotowaniach - rozpoczęto rekrutację do Klanu, a pierwsi chętni otrzymali drogą mailową Test. Na podstawie wyników dokonano rekrutacji oraz przydzielono funkcje. Założycielem Klanu był Soulafein, a człowiekiem od Spraw Technicznych był Riklaunim.

Z tego miejsca i w tak ważnym dniu chcielibyśmy podziękować wszystkim, dzięki którym ten Klan przetrwał tyle czasu, wszystkim, którzy przyłożyli się do powstania i wzbogacenia naszej chluby i opera magna - naszych zasobów oraz innych dzieł, które u nas ujrzały światło dzienne - tłumaczeń, korekt, WoBG etc., oraz wszystkim, którzy w poszukiwaniu wiedzy, rozwiązania problemów, z chęcią pomocy do nas przybywają.

Ad maiorem CoB Gratiam, anno nostris secundo (18 Eleint 2018)

Solar
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2018-09-18, 20:05   

Zawsze do usług ;) po tylu latach łezka się w oku kręci :)

maciej_KO 

Wysłany: 2018-09-18, 22:18   

Łomotko, tyle lat mija a ja wciąż jak mam chwilę to biegam po Zapomnianych Krainach :)
"...dialektyka i wogóle wszytko co nam przeszkadza spokojnie leżeć na słońcu, trzymając ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie"
Podziękuj autorowi tego posta

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2018-09-22, 01:37   

O matko, właśnie sobie uświadomiłem że w grudniu minie 13 lat od kiedy tu zaglądam! Jest to jedyne forum do którego się tak przywiązałem. Chyba nie było takiego roku przez ten czas żebym nie napisał choćby jednego postu tutaj, mimo że sama podstawa tego wszystkiego czyli Baldurs Gate to dla mnie tylko epizodzik, a nie gra życia tak jak dla większości z Was. Przez ten czas przewinęło się tu mnóstwo ciekawych ludzi i niezmiernie się cieszę, że mogłem byc w jakimś stopniu częścią tej społeczności.

W każdym razie, drogie forum i szanowni bywalcy, życzę Wam wszystkim z tej okazji wszystkiego najlepszego! Dzięki że jesteście!
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu