Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione cytaty z filmów.
Autor Wiadomość
torian 

Podziękowania: 20/8
Wysłany: 2016-11-19, 20:31   

- W związku z zaistniałą sytuacją, no że znaleźliśmy się tutaj jako przedstawiciele dwóch płci, bądź co bądź jako humanista chciałem zaproponować powrót do metody kontaktu między dwoma osobnikami odmiennej płci.
- To znaczy?
- No widzisz, jak ty nic o życiu nie wiesz.
- Jak to nie wiem?! Mam trzy fakultety!
- E tam wasze fakultety, po prostu wy macie te próbówki prawda? No a ja myślałem o innej, takiej bardziej bezpośredniej metodzie, no jak na przykład, no jakby ci to, no zwierzątka dwa no jak tak. No kocham panią bardzo.
- Miłość to rodzaj odurzenia, mężczyzna starał się zawładnąć duszą...
- A chodź tu!
- Co to?! Co to?!
- To życie. - Seksmisja

To nas tu o mało nie wykastrowały, a ty cycki sobie, cyganie, przyprawiasz?! - Seksmisja

Nie próbujcie zrozumieć kobiet, kobiety rozumieją się wzajemnie i właśnie dlatego się nienawidzą. - Świat według Bundych
Podziękuj autorowi tego posta

Geralt Riv 
Wieśmin

Podziękowania: 5/10
Wysłany: 2016-11-19, 21:45   

Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. Jesteśmy średnimi dziećmi historii. Nie mamy celu ani miejsca. Nie mamy Wielkiej Wojny, ani Wielkiego Kryzysu. Naszą Wielką Wojną jest wojna duchowa. Nasz Wielki Kryzys to całe nasze życie. Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni. - Fight Club

Wierzę, że co Cię nie zabije, to Cię tylko udziwni - Joker, The Dark Knight

torian 

Wysłany: 2016-12-26, 11:01   

Który z was podejmie rękawicę i opuści spodnie?! - Testosteron

Rysio: Kto to jest Joker?
Fifi: „Kto to jest Joker”? Powiedzieć ci, kto to jest Joker? Chcesz wiedzieć, kto to jest Joker?
Rysio: Tak, ku**a, powiedz mi o pie***onym Jokerze! Trzęsiecie portkami jak małe dzieci!
Fifi: To posłuchaj. Powiem ci teraz coś o pie***onym Jokerze. Wiesz, co on teraz robi? Siedzi w jednej z tych kawiarenek na rynku i popija swoją pie***oną poranną kawkę w małej pie***onej filiżance. Z wystudiowanym uśmiechem dziękuje młodej kelnerce za cukier i śmietankę, która mu się należy, choć nie używa ani cukru, ani pie***onej śmietanki. „Nie po to stworzono kawę gorzką i czarną, żeby ją słodzić i zabielać” – to jego słowa. Ale niech któraś z kelnerek nie poda mu tych pie***onych dodatków, a rozpęta piekło. Wiesz, o czym on teraz myśli? Czy myśli, co tu robimy? Nie, ku**a, nie myśli o tym wcale, bo to zostało zaplanowane przez niego i nie dopuszcza myśli, że coś mogło pójść nie tak. Rozumiesz, ku**a, czy nie?
Rysio: Rozumiem.
Fifi: No dobrze. Więc o czym on myśli? Powiedz mi, drogi przyjacielu, o czym w tej chwili myśli Joker?
Rysio: O niczym.
Fifi: Nie, ku**a. Nie ma takiej pie***onej sytuacji, w której Joker by o niczym nie myślał. On myśli, jak użyć pieniędzy Czarneckiego, żeby załatwić Czarneckiego. Dla niego to jest nic wziąć dwie bańki. On, wynajmując nas, przeznaczy te pieniądze na taką akcję, że kiedy skończy z Czarneckim, pan Czarnecki będzie miał tylko jedno wyjście. Wiesz jakie?
Rysio: Nie.
Fifi: Wyp***dalać do Niemiec na ogórki! Więc nie mów mi, że trzęsę portkami na samą myśl o Jokerze. Ja po prostu nie lubię sposobu w jaki się złości i kiedy zadaje te swoje dokładne pytania. Ale co ja ci będę opowiadał – sam się przekonasz. Kiedy Joker wypije już tą swoją kawkę w pie***onej małej filiżance, sprawdzi, czy na swojej czyściuteńkiej komórce ma jakieś nieodebrane połączenie. Konkretnie, czy jest na małym pie***onym ekraniku telefon Bonusa. Ale wiesz co? Nie będzie go! I wiesz, co wtedy zrobi Joker?
Rysio: Zadzwoni do nas.
Fifi: Nie, wcale nie zadzwoni. Wstanie od stołu, otrzepie się nie wiadomo z czego, sprawdzi jeszcze raz, czy jego papieros na pewno zgasł. Zaraz potem na ulicy wsiądzie do taksówki, która zawsze bierze się nie wiadomo skąd i która zawsze jest Mercem, bo Joker nie jeździ innymi taryfami. Przyjedzie tutaj, nie zamieniając z taksówkarzem ani jednego słowa. Ze spokojem podejdzie do bramy, odpalając papierosa, którego nie mógł odpalić w taksówce, bo dla niego palenie w samochodzie jest czymś zupełnie niezrozumiałym. I dopiero wtedy jego spokój zostanie zmącony przez jeden szczegół, na początek oczywiście. Czy wiesz jaki?
Rysio: Nie...
Fifi: Przez pie***oną deskę surfingową na pie***onym dachu pie***onego Forda. I wtedy Joker zrobi coś, czego bardzo nie lubię. Kiedy otworzy drzwi nie powie nic! Nie przeklnie, nie krzyknie. Popatrzy na nas, na rozpoznanie wystarczy mu 30 sekund. Będzie chciał z kimś porozmawiać. Ciebie nie zna, z Kozłem nie rozmawia, bo ma go za idiotę, zresztą słusznie. Więc popatrzy na mnie i będzie miał w dupie, że prawie nie mam nosa i powie coś, czego nie chcę usłyszeć. Nie chcę usłyszeć, kiedy powie...
(W drzwiach staje Joker, rozgląda się i mówi.)
Joker: Fifi, możemy pogadać? - Czas Surferów

Dziś dałem nauczkę kolejnym przegrywom. Ministerstwo Edukacji przysłało do sklepu młodzież, żeby im udowodnić jak istotne jest wykształcenie. Musieli patrzeć jak pracuję przez 3 godziny. Potem nawet najtwardsi płakali, że chcą do szkoły. - Świat według Bundych

Katorg 
Wolny scriptor, ponury bard

Podziękowania: 8/23
Wysłany: 2016-12-29, 11:33   

Nie mam czasu by krwawić - Blaine w Predatorze

Tommy: Nagania?
Turkish : Zające. Urządzają dwie nagonki z psów na zająca, zając musi wyprzedzić psy.
Tommy : A jeśli mu się nie uda?
Turkish: To ma zając przejebane, prawda?
Tommy : Dosłownie?
Turkish: Tak, Tommy, gorzej niż ze szwabami.

Przekręt

Phaelin 
Planewalker

Podziękowania: 15/6
Wysłany: 2016-12-29, 14:31   

Elwood: It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark... and we're wearing sunglasses.
Jake: Hit it.

Blues Brothers

poznaniakk1986 

Wysłany: 2016-12-30, 13:14   

John McClane najlepszy... "Nie p****l mi tu paniusiu! Czy ja k***a Pizze zamawiam?"

Olos 
Gracz sezonowiec

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2017-01-15, 18:26   

If you ladies leave my island, if you survive recruit training, you will be a weapon. You will be a minister of death praying for war. But until that day you are pukes. You are the lowest form of life on Earth. You are not even human fucking beings. You are nothing but unorganized grabastic pieces of amphibian shit! Because I am hard, you will not like me. But the more you hate me, the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here. I do not look down on niggers, kikes, wops or greasers. Here you are all equally worthless. And my orders are to weed out all non-hackers who do not pack the gear to serve in my beloved Corps. Do you maggots understand that?

Gunnery Sergeant Hartman - Full Metal Jacket

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2017-03-03, 02:34   

Pulp Fiction

...(strzał)
-Oh I'm sorry, did I break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. You were saying something about best intentions. What's the matter? Oh you were finished? Well allow me to retort. What does Marsellus Wallace look like?
-What?
-What country you from?
-Wha what?
-"What" ain't no country I've never heard of, they speak english in "What"?
-Wh what?
-English matherfucker, do you speak it!?
-Y yes.
-So you know what I'm saying?
-Ye yes.
-Describe what Marsellus Wallace looks like.
-What?
-Say 'what' again, say 'what' again, I dare you, I double dare you matherfucker, say 'what' one more goddamn time!
-He ee He's black,
-Go on
-He's bald
-Does he look like a bitch?
-What?
(strzał)
-DOES HE LOOK, LIKE A BITCH?
-NOOOOOO
-So why you tried to fuck him like a bitch Brett? Why?
-I didn't
-Yes you did, yes you did, and Marsellus Wallace don't like to be fuck by anybody except Mrs Wallace.

torian 

Wysłany: 2017-06-01, 19:30   

"Moja Basieńka też z początku udawała taką niedostępną a potem ślub, dzieci... rozwód, wszystko mi zabrała suka." - Operacja Bazyliszek

"Peg możesz dźgać mnie nożem, tłuc kijem, zmusić do otwarcia oczu podczas seksu ale nie będę pracować na dwa etaty." - Świat według Bundych

Damianus_NT 
beamdog hater

Podziękowania: 93/21
Wysłany: 2017-06-01, 20:01   

"Chłopaki nie płaczą" to kopalnia fajnych cytatów. Nie są one może najwyższych lotów, ale to jedna z tych "starych, dobrych" polskich komedii, z której teksty, dla wielu, mają dzisiaj status kultowych.

Podam kilka niejako nawiązujących do obecnej sytuacji na forum (zmiana administracji na anonimową radę):

– Masz pitbula, który wygląda jak jamnik. Gibasz się jak pie****ony rezus. Zachwycasz się panem Kunta Kinte. Marnujesz mojemu kumplowi ścieżkę najlepszego proszku, a na końcu puszczasz nam film o facecie w łódce. I ty chcesz, abyśmy ubili interes?
– No właśnie, kim ty w ogóle, k***a, jesteś, pajacu?

- Po tym, co tu widziałem, nie wiem, czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu.

– Jaki Ty jesteś twardy!
– Jestem człowiekiem z miasta.
– Ale ty masz silną psychikę!
– Za*****cie silną.

- Ja też kiedyś zaufałem pewnej kobiecie. Wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz co? I bym teraz, k***a, nie miał ręki.

– Mieszka tu jakiś cwaniak?
– Cwaniak? Nie, ja tu mieszkam.
– To daj piątaka.

- Kaczka... to maks, co może z ciebie być.

- Nie będziesz dzwoniła do byłych fagasów z mojej komóry, bejbe. Pakuj się!

– Uprawia Pan seks... z kobietami? No, albo z mężczyznami, wszystko jedno.
– To może Panu jest wszystko jedno.

- O czym ty do mnie rozmawiasz, głowa cię nie boli?

Aristo 
Legenda

Podziękowania: 164/130
Wysłany: 2018-08-19, 21:27   

"Pomyłka... Pomyłka? A w Charkowie dali dwóm mężczyznom ślub. Wszyscy mówili: Pomyłka! Pomyłka!... No i po roku urodziły im się bliźniaczki."
Alternatywy 4
https://www.youtube.com/watch?v=f2wD01GpcaY

"Nie, nie mogę powiedzieć, mam przerwy, no. I wtedy mówię sobie: Jasiu, przestań chlać. Mało to się w życiu nachlałeś? Panie, ale tylko sobie język strzępię, nic z tego."
Czterdziestolatek
https://www.youtube.com/watch?v=inQOOaHkS_Q

torian 

Wysłany: 2018-09-13, 21:22   

Flash: A jaka jest twoja supermoc?
Batman: Jestem bogaty.

Liga sprawiedliwości

Odpowiedz do tematu