Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Narodów w piłce nożnej. 2018 rok.
Autor Wiadomość
Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 94/205
Wysłany: 2018-09-03, 11:37   Liga Narodów w piłce nożnej. 2018 rok.

Ja po meczu z Japonią, za ostatni kwadrans stałem się przysłowiowym januszem, jestem wstanie wybaczyć wszystko, ale nie to, co pokazali wtedy.
W moim świecie - z niewolnika nie ma pracownika, porządne wietrzenie kadry, nawet kosztem eliminacji; bo pewnie znowu usłyszymy od Lewego, że oni są nie od dryblingu^^ - poważnie tak gadał po meczu, i inne ciekawe rzeczy, można poszukać :P , że nie miał z kim grać itd...

Włochy – Polska, Liga Narodów, 7 września 2018, 20:45

Polska – Irlandia, mecz towarzyski, 11 września 2018, 20:45

Polska – Portugalia, Liga Narodów, 11 października 2018, 20:45

Polska – Włochy, Liga Narodów, 14 października 2018, 20:45

Polska – Czechy, mecz towarzyski, 15 listopada 2018, 20:45

Portugalia – Polska, Liga Narodów, 20 listopada 2018, 20:45

Oczywiście, że obejrzę a po raz pierwszy kibicować będę ...lepszym :cwan:

sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/49
Wysłany: 2018-09-03, 19:32   

Nobanionie, tu już wietrzenie kadry nic nie da, trzy razy nie dało - teraz tym bardziej nie. Problem jest dużo, dużo głębszy niż się chyba nam wydawało. My po prostu mamy problemy z głową a tego nie da się tak prosto załatwić. Trzeba by już od dziecka "wyhodować" nowe pokolenie piłkarzy z mentalnością zwycięzców i sercem do walki. Dla mnie to już nawet nie to co pokazali na mistrzostwach jest podłamujące, ale to jak się zachowywali już potem.
Fascynuje mnie jedna rzecz, swoisty paradoks - jak to jest, że wszyscy są ponoć dobrymi zawodnikami, ale po prostu nie mieli z kim grać ;)
Podziękuj autorowi tego posta

Nobanion 

Wysłany: 2018-09-10, 11:48   

Cieszę się, że nasi - mnie ogromnie zaskoczyli na plus :smile:
Wiadomo, Włosi są w przebudowie itd...ale to zawsze mocna liga i zawodnicy.
Jeszcze żeby Brzęczek poszedł za ciosem, bo jak widać zawodnicy pokroju Kurzawa i inni dają radę. Mnie Kurzawa zaskoczył ponownie tymi podaniami itd..., on i Zieliński powoli mi przypominają z innej epoki zawodników, takie delikatne przebłyski.

Nie wystawienie Milika na murawie, to coś czym mnie ujął Brzeczek i jeszcze jak powołałby Wilczka, to już całkiem.
Oczywiście mankamenty są, to co Sajok wspominał swego czasu i inni, do pewnego momentu grają, a potem przestają, mam nadzieję że Kuba Od Biletów już nie zagra w kadrze, ale podejrzewam, że to płonne marzenia :)

Z innych, to żal mi Holandii, bo udowadniają że potrafią grać, ale brakuje im, co było widać z reprezentacją...ehkm...Francji, że taki van Basten, Kluivert, czy Makay itp...by się przydał z przodu...Brakuje mi Holandii w turniejach i ich gry sławetnej....
Dużo wielokropków, wiem wiem :razz:

Nobanion 

Wysłany: 2018-09-11, 22:30   

Mecz z Irlandią Kadrą B i Polska wróciła do dawnej gry, rodem z ostatniego Mundialu.

Jak zerknąłem na mecz Hiszpanii, to inna dyscyplina sportowa :razz: , a Chorwaci bezradni, no i Hiszpanie dali sobie spokój z tiki taką^^...

Odpowiedz do tematu