Poprzedni temat «» Następny temat
Piłkarskie mistrzostwa świata 2018 roku w Rosji
Autor Wiadomość
Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 94/204
Wysłany: 2018-04-25, 09:01   Piłkarskie mistrzostwa świata 2018 roku w Rosji

Od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku w Rosji rozegrane zostaną XXI piłkarskie mistrzostwa świata.
Odliczanie do Mistrzostw Świata - Sprawdźcie sobie - KLIK! :)
Dziś mamy 50 dni do rozpoczęcia ;)

Wyniki spotkań będą aktualizowane w pierwszym poście, co nie oznacza że w temacie nie można pisać.

Już teraz zapraszam do wyrażania opinii, dyskusji, stawiania prognoz itd., itp, bo choćby z racji tej, że Polska po raz pierwszy od 12 lat jedzie na imprezę sportową , co obok Olimpiady Letniej ma podobnie liczną publikę.

Źródło
https://eurosport.interia.pl

Faza grupowa
14 czerwca
Grupa A: Rosja - Arabia Saudyjska, godz. 17, Moskwa
15 czerwca
Grupa A: Egipt - Urugwaj, godz. 14, Jekaterynburg
Grupa B: Maroko - Iran, godz. 17, Sankt Petersburg
Grupa B: Portugalia - Hiszpania, godz. 20, Soczi
16 czerwca
Grupa C: Francja - Australia, godz. 12, Kazań
Grupa D: Argentyna - Islandia, godz. 15, Moskwa
Grupa C: Peru - Dania, godz. 18, Sarańsk
Grupa D: Chorwacja - Nigeria, godz. 21, Kaliningrad
17 czerwca
Grupa E: Kostaryka - Serbia, godz. 14, Samara
Grupa F: Niemcy - Meksyk, godz. 17, Moskwa
Grupa E: Brazylia - Szwajcaria, godz. 20, Rostów nad Donem
18 czerwca
Grupa F: Szwecja - Korea Płd., godz. 14, Niżny Nowogród
Grupa G: Belgia - Panama, godz. 17, Soczi
Grupa G: Tunezja - Anglia, godz. 20, Wołgograd
19 czerwca
Grupa H: Kolumbia - Japonia, godz, 14, Sarańsk
Grupa H: Polska - Senegal, godz. 17, Moskwa
Grupa A: Rosja - Egipt, godz. 20, Sankt Petersburg
20 czerwca
Grupa B: Portugalia - Maroko, godz. 14, Moskwa
Grupa A: Urugwaj - Arabia Saudyjska, godz. 17, Rostów nad Donem
Grupa B: Iran - Hiszpania, godz. 20, Kazań
21 czerwca
Grupa C: Dania - Australia, godz. 14, Samara
Grupa C: Francja - Peru, godz. 17, Jekaterynburg
Grupa D: Argentyna - Chorwacja, godz. 20, Niżny Nowogród
22 czerwca
Grupa E: Brazylia - Kostaryka, godz. 14, Sankt Petersburg
Grupa D: Nigeria - Islandia, godz. 17, Wołgograd
Grupa E: Serbia - Szwajcaria, godz. 20, Kaliningrad
sobota, 23 czerwca
Grupa F: Korea Płd. - Meksyk, godz. 17, Rostów nad Donem
Grupa F: Niemcy - Szwecja, godz. 20, Soczi
Grupa G: Belgia - Tunezja, godz. 14, Moskwa
niedziela, 24 czerwca
Grupa G: Anglia - Panama, godz. 14, Niżny Nowogród
Grupa H: Japonia - Senegal, godz. 17, Jekaterynburg
Grupa H: Polska - Kolumbia, godz. 20, Kazań
25 czerwca
Grupa A: Urugwaj - Rosja, godz. 16, Samara
Grupa A: Arabia Saudyjska - Egipt, godz. 16, Wołgograd
Grupa B: Hiszpania - Maroko, godz. 20, Kaliningrad
Grupa B: Iran - Portugalia, godz. 20, Sarańsk
26 czerwca:
Grupa C: Dania - Francja, godz. 16, Moskwa
Grupa C: Australia - Peru, godz. 16, Soczi
Grupa D: Islandia - Chorwacja, godz. 20, Rostów nad Donem
Grupa D: Nigeria - Argentyna, godz. 20, Sankt Petersburg
27 czerwca:
Grupa F: Meksyk - Szwecja, godz. 16, Jekaterinburg
Grupa F: Korea Płd. - Niemcy, godz. 16, Kazań
Grupa E: Serbia - Brazylia, godz. 20, Moskwa
Grupa E: Szwajcaria - Kostaryka, godz. 20, Niżny Nowogród
28 czerwca
Grupa H: Senegal - Kolumbia, godz. 16, Samara
Grupa H: Japonia - Polska, godz. 16, Wołgograd
Grupa G: Anglia - Belgia, godz. 20, Kaliningrad
Grupa G: Panama - Tunezja, godz. 20, Sarańsk

1/8 finału
30 czerwca
1. w grupie C - 2. w grupie D   (Kazań, godz. 16)
1. w grupie A - 2. w grupie B   (Soczi, godz. 20)
1 lipca
1. w grupie B - 2. w grupie A   (Moskwa, godz. 16)
1. w grupie D - 2. w grupie C   (Niżny Nowogród, godz. 20)
2 lipca
1. w grupie E - 2. w grupie F   (Samara, godz. 16)
1. w grupie G - 2. w grupie H   (Rostów nad Donem, godz. 20)
3 lipca
1. w grupie F - 2. w grupie E   (Sankt Petersburg, godz. 16)
1. w grupie H - 2. w grupie G   (Moskwa, godz. 20)
Ćwierćfinały
6 lipca
I. zwycięzca A1-B2 - zwycięzca C1-D2   (Niżny Nowogród, godz. 16)
II. zwycięzca E1-F2 - zwycięzca G1-H2   (Kazań, godz. 20)
7 lipca
III. zwycięzca F1-E2 - zwycięzca H1-G2   (Samara, godz. 16)
IV. zwycięzca B1-A2 - zwycięzca D1-C2   (Soczi, godz. 20)
Półfinały
10 lipca
zwycięzca meczu I - zwycięzca meczu II     (Sankt Petersburg, godz. 20)
11 lipca
zwycięzca meczu III - zwycięzca meczu IV   (Moskwa, godz. 20)
Mecz o trzecie miejsce
14 lipca, godzina 16, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
Finał
15 lipca, godzina 17, Stadion Łużniki, Moskwa
Godziny meczów według czasu polskiego.

greegarak 

Podziękowania: 33/47
Wysłany: 2018-04-25, 17:35   

Jak Neymar wyzdrowieje to Brazylia zajdzie do finału (razem z Polską).
Do dzisiaj myślałem że Rosja ma słabą grupę, ale Egipt z Salahem i Urugwaj dadzą radę wygrać z "imperium".
Podziękuj autorowi tego posta

michau 

Podziękowania: 1/12
Wysłany: 2018-04-25, 19:37   

Przez brak Holandii mam problem z wybraniem sobie Zespołu Któremu Kibicuję Jak Już Nasi Odpadną :(. Trochę chciałbym żeby Messi wreszcie zdobył coś z kadrą, trochę żeby Modric z kolegami zaskoczył no i trochę liczę na jakiegoś bardzo czarnego konia. Ale ostatecznie pewnie wybiorę sobie kogoś kto gra po holendersku i tyle :).

Ale to nieważne. Przede wszystkim liczę na to że zobaczymy w Rosji odwrócenie trendów w piłce reprezentacyjnej. Trochę więcej odwagi i bramek, trochę mniej murowania, a turniej zostanie zapamiętany na długo.

Nobanion 

Wysłany: 2018-04-25, 19:46   

Cytat:
greegarak
Zauważasz co Mane - Senegalczyk wyprawiał, nasi mogą mieć zgryz z nimi...Senegalem :)
W sumie za wcześnie mówić, bo forma może odejść itd., ale mogą to być MŚ, że któraś z afrykańskich drużyn namiesza, a grają naprawdę dobrze piłkarze z Afryki, choć ja wolałbym inne rozwiązanie odnośnie szans na wygranych.
Pogodzić te medialne zabiegania o Złote Buty itp nagrody dla wiadomo kogo; jakieś dziwne ruchy sędziowskie chociażby podczas eliminacji w Ameryce Południowej, kto oglądał to wie, co się działo w ostatniej kolejce ^^
Ad rem
Finał
Belgia - Anglia
o trzecie miejsce
Serbia - Chorwacja

Katorg 
Wolny scriptor, ponury bard

Podziękowania: 8/23
Wysłany: 2018-04-27, 20:55   

Nobanion napisał/a:
Finał
Belgia - Anglia

Rykłem z tego bardziej niż powinienem. Dwie najbardziej przehajpowane drużyny dla których ćwierćfinał to max.

W półfinałach spotkają się cztery drużyny: Francja, Niemcy, Brazylia i ktoś z dwójki Chorwacja/Meksyk. Portugalia nie powtórzy wyniku z Euro bo jakieś granice fartu muszą istnieć. Argentyna skończy jak zwykle z płaczem że Leosiowi znowu niedobry Higuain/Di Maria/dowolne nazwisko zawaliło mundial, bo Buk Futbolu przecież sam od siebie niczego dać nie może. A dysproporcje futbolowe rosną więc wątpie by ktoś inny się wyróznił.

Co do naszej repry wystarczy pyknąć Japonię która ma najgorszy skład od lat, i powalczyć z Senegalem. Kolumbia pokaże naszej obronie ile im brakuje do sensownego poziomu. Oczywiście to wszystko jeśli Adaś Nawałka w końcu nauczy się taktyki i selekcji, czyli szanse małe.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/49
Wysłany: 2018-04-27, 21:11   

Ja bym obstawiał, że w czwórce będą Niemcy, Brazylia, Argentyna i ktoś z trójki Meksyk/Chile/Kolumbia.
Niemcy, bo są zawsze. Tu ma raczej co tłumaczyć.
Argentyna pewnie będzie, bo to dobra drużyna, choć pewnie znowu przewali mistrzostwo, bo taka ich karma. Mimo tego życzyłbym im w końcu tego mistrzostwa.
Brazylia. Hm... cały czas mam w głowie te baty, które dostali od Niemców i stracili całą moją sympatię i szacunek, ale od tego czasu wygrali olimpiadę, niemiłosiernie spuszczali łomot w eliminacjach, więc coś w tym musi być...
Meksyk/Chile/Kolumbia - bardzo mi te drużyny zaimponowały na ostatnich mistrzostwach i w sumie każda z nich miała potencjał i możliwości, żeby dojść do półfinałów. Trochę doświadczenia zdobyły, więc przynajmniej jedna z nich powinna odpalić.
No jest jeszcze Belgia i Chorwacja czyli dwie ekipy, które spokojnie powinny zagrać ze sobą w finale, bo mają chyba największy potencjał ze wszystkich, ale jak historia uczy pewnie przejdą swoje grupy jak burza a potem zawalą jakiś miecz w 1/8 góra ćwierćfinale i będzie jak zawsze. Dlatego wspomniałem o nich, ale w czwórce na pewno (poza "na papierze") nie będą.
Nasi wyjdą z grupy i odpadną w 1/8.

greegarak 

Wysłany: 2018-04-27, 21:22   

Nobanion napisał/a:
Belgia - Anglia
o trzecie miejsce Serbia - Chorwacja

Sam Lukaku nic nie zdziała. Zespół podobny do holenderskiego - gwiazdorzy.
Anglia z Var-em ma jakis szanse- wiele goli anglikom nie uznawano bo sedzia nie zauwazyl ze piłka przekroczyła linie( prześmieszny mecz z niemiecką machiną 4:2 bodajże i dwie nieuznane bramki z tego powodu).
Serbia- a kto tam gra.
Chorwacja - życze im sukcesu- na 3cie miejsce zasługują.
Mane w porównaniu do Salaha wypada słabo.
Senegal taktycznie słaby- Mane na niewiele sie zda. Afrika teams zawsze są chwalone a później gwiazdorzy zespołów nic z kolegami z kraju nie osiągają.
Choć tu niespodzianką moźe być Egipt. Salah to wszechstronny piłkarz. Pórównałbym go do Pirlo i gry Włochów; czyli gramy aby 1 bramkę strzelić i dzięki temu min. nakładem sił daleko dojdziemy w turnieju.
Cytat:

michau 

Wysłany: 2018-04-28, 00:24   

Katorg napisał/a:

Argentyna skończy jak zwykle z płaczem że Leosiowi znowu niedobry Higuain/Di Maria/dowolne nazwisko zawaliło mundial, bo Buk Futbolu przecież sam od siebie niczego dać nie może.

Moim zdaniem na poprzednim turnieju Messi dał od siebie bardzo dużo. A mundial zawaliła - i pewnie znów zawali o ile Sampaoli nie dokona cudu - drużyna. A raczej jej brak. Zrzucanie winy na tego czy innego piłkarza w zespole, który nie ma na grę innego pomysłu niż oddanie piłki Messiemu na środku boiska nie ma większego sensu :D.

Obawiam się że Belgia znów zawiedzie. Mają całe mnóstwo talentu w drużynie, ale Martinez to chyba nie jest odpowiedni człowiek do zarządzania De Bruynem czy Hazardem. No cóż. Poprzednik był od niego z pewnością gorszy więc może tym razem będzie ciut lepiej?

Jako fan Modricia cieszę się z tego że tak wysoko cenicie Chorwatów. Zastanawiam się tylko z czego to wynika. W eliminacjach/meczach towarzyskich pokazali coś extra? Przyznaję że nie widziałem ich od mundialu.

Francuzi to trochę casus Belgi choć jak dotąd mieli nieco więcej szczęścia i - być może - zimnej krwi. Nie widzę ich w roli faworytów. No ale taka Portugalia na dwóch wymienionych powyżej atutach przejechała całe ME więc kto wie? :D

Niemcy to Niemcy.

Anglicy zaś to zupełna niewiadoma. Nie są tacy zupełnie źli kadrowo (Liverpool z trzema Angolami w środku pola szaleje w LM) ale do czołówki im daleko.

Hiszpanie to Hiszpanie. W dodatku powoli wychodzą ze zmian pokoleniowych.

O Brazylii wiem prawdę mówiąc tyle że fajnie wyglądają ich ostatnie wyniki ;).

Strzelałbym na finał Hiszpania - Niemcy gdyby nie to że reprezentacje nauczyły mnie ostrożności. W końcu każdy turniej musi mieć swoje niespodzianki :). A jeśli trend z defensywną grą kadr narodowych się utrzyma to będzie ich pewnie dużo. Łatwiej o sensacje przy wyniku 1:0.

@Katorg
Mógłbyś rozwinąć zarzuty wobec Adasia? Nie twierdzę, że się jakoś szczególnie dobrze znam na temacie, ani że zgadzam się z każdą decyzją selekcjonera, ale trochie ta Twoja ocena mi się wydaje surowa.

Zwłaszcza tego co sądzisz o taktyce bo jeśli o selekcje chodzi to zbyt słabo się orientuję.

Katorg 
Wolny scriptor, ponury bard

Podziękowania: 8/23
Wysłany: 2018-04-28, 14:39   

michau napisał/a:
Mógłbyś rozwinąć zarzuty wobec Adasia? Nie twierdzę, że się jakoś szczególnie dobrze znam na temacie, ani że zgadzam się z każdą decyzją selekcjonera, ale trochie ta Twoja ocena mi się wydaje surowa.

Poczynając od selekcji. Thiago "Nie-Dam-Rady-Więc-Wytne-Kolesia-Na-Czerwoną" Cionek, Taras "Podaj-Do-Najbliższego" Romańczuk, Sławcio "A-sie-nayebaem" Peszko, Krzyś "Mr. Invisible" Mączyński, Makuszewski, Rafałek "Odbiłem-Się-Od-Bari" Wolski,Filip "Wywalili-Mnie-Z-Belgii" Starzyński - sam fakt że te nazwiska pojawiły się w rozpisce i były brane pod uwagę zakrawa na solidny żart. Piłkarsko wszyscy z nich to poziom co najwyżej ligowy, a i to w sytuacji gdy są w formie. Mogą grać najgorszą kupę ale powołanie zawsze wpadnie, mimo że na spokojnie znaleźliby się lepsi na ich pozycję

Co do taktyki to przypomnę Euro 2016. Szwajcaria - pierwsza zmiana 101 minuta. Taktyka w stylu dzida na Lewego i niech on myśli. Strzelimy gola? Super, to teraz murujemy. Stracimy gola? Murujemy jeszcze bardziej. Z Portugalią to samo. Liczenie że uda się prześlizgnąć w karnych to żadna taktyka.
Druga rzecz to stawianie na Krychowiaka. Gość ostatni dobry mecz rozegrał bodajże dwa lata temu. I nie bez powodu odpalili go z PSG i teraz z WBA. Ot, lepsza wersja "Cyca" Lewandowskiego (tego z Szachtara) któej nagle ktoś kazał rozgrywać. Natomiast w tym samym momencie do walki w tyle przeznacza się Zielińskiego czy nawet tego nieszcześnika Mączyńskiego któzyw naszej pomocy jako jedyni potrafią cokolwiek zagrać z polotem.
Na dziś tyle, bo muszę do pracy spadać. :smile:

PS. Szkoda że Italia nie weszła, za to Pan Ventura powinien wiecznie być skazany na oglądanie naszej ligi...

michau 

Wysłany: 2018-04-29, 12:00   

Biorąc pod uwagę to, że - wbrew potężnej fali hurraoptymizmu - nie mamy nadmiaru jeśli o piłkarzy na poziomie ponad ligowym chodzi, szukanie rezerwowych wśród wymienionych nazwisk nie dziwi. No może poza Thiago i Peszkinem. Zresztą jak już pisałem wolę unikać tematu selekcji. To jest zawsze studnia bez dna. W dodatku selekcjoner nie jest od tego by powołać wszystkich indywidualnie najlepszych co dodatkowo utrudnia sprawę.

Kim konkretnie chciałbyś zastąpić Krychowiaka? Gość faktycznie nie jest w dawnej formie (choć nie zgadzam się z tym że zagrał ostatni dobry mecz 2 lata temu, zdarzało mu się to nawet w WBA, które jest zupełnym bajzlem w permanentnym zarządzaniu kryzysowym), ale nadal daje więcej niż inni na jego pozycji. Co swoją drogą wiele mówi o naszych piłkarzach :D. W drugiej linii Zieliński, Linetty, Mąka czy ktokolwiek inny potrzebują Krychowiaka.

O taktyce nie napisałeś wiele. W ostatnich turniejach mniej lub bardziej murowali wszyscy, długie podania na wysokich i silnych napastników też przeżywały renesans, a my wcale nie graliśmy wyłącznie w ten sposób. W odróżnieniu od np takiej Portugalii :D.
Moim zdaniem Nawałka osiągał jak dotąd wyniki ponad stan. Całkiem sprawnie zarządzał ograniczonymi zasobami, powoli wdrażając kilka różnych ustawień (4-4-2, 4-2-3-1, 4-3-3, ostatnio mieliśmy trójkę stoperów i próbę rozwiązania problemów z wyprowadzaniem piłki od bramki) co wśród reprezentacji nie jest częstym widokiem. Wydaje się też że dotarł do głów piłkarzy co w kadrze jest - biorąc po uwagę ograniczony czas z piłkarzami - nawet ważniejsze niż w klubach. Oczywiście nie jest idealnie, zdarzają się zgrzyty, widać było zupełny brak zaufania do rezerwowych (np w meczu ze Szwajcarią o który pisałeś), nadmierne przywiązanie do pewnych nazwisk czy problemy z przestojami w grze. Ale na tle poprzednich lat i tak wszystko wygląda wręcz różowo :D. Nawet pomimo tego że nie uważam byśmy byli faworytem do wyjścia z grupy na mundialu.

Nobanion 

Wysłany: 2018-05-13, 11:15   

Powołał, odczekałem czy to mie spóźniony 1 Kwietnia, ale nie. Dlatego czytając i słuchając pana Nawałki już sugeruję ćwiczyć piosenkę co by nie mówić zapomniana po trochu - Polacy, nic się nie staaałoo!!!! :razz:

Co do innych rzeczy odpowiem, ale widzę że z LM zrobił się wrestling i cięzko mi wyrokować kogo powołają inni, w tym selekcjonerzy kadr, które na przekór trochę sobie, dałem jako potencjalnych faworytów.

edit:
Jest już niby podany skład moich ulubieńców od 1982 roku - Brazylii, kto widział ich grę to na przekór sobie, mógł się nimi zachwycić jak grali i moje marzenie by się w finale z naszymi spotkali, wiadomo było to niemożliwe wg tzw drzewka ustawień drużyn, ale jak naszych nie ma, to sympatyzuję z ich piłkarzami...
Podam teraz - zawsze można zmienić, choć tutaj też dziwnie się dzieje, bo to jeszcze do końca nie jest oficjalnie przyklepane...
Jest to skład najczęściej grany...
PLAYER CLUB AGE POSITION
1 Alisson Roma 25 GK
2 Ederson Manchester City 24 GK
3 Diego Alves Flamengo 32 GK
4 Dani Alves PSG 34 Defender
6 Thiago Silva PSG 33 Defender
7 Marcelo Real Madrid 29 Defender
8 Miranda Inter Milan 33 Defender
9 Marquinhos PSG 23 Defender
10 Alex Sandro Juventus 27 Defender
11 Danilo Manchester City 26 Defender
12 David Luiz Chelsea 30 Defender
13 Willian Chelsea 29 Midfielder
14 Paulinho Barcelona 29 Midfielder
15 Lucas Lima Palmeiras 27 Midfielder
16 Casemiro Real Madrid 26 Midfielder
17 Philippe Coutinho Barcelona 25 Midfielder
18 Fred Shakhtar Donetsk 25 Midfielder
19 Giuliano Fenerbahçe 26 Midfielder
20 Neymar PSG 26 Forward
21 Douglas Costa Juventus 27 Forward
22 Roberto Firmino Liverpool 26 Forward
23 Gabriel Jesus Manchester City 20 Forward

sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/49
Wysłany: 2018-05-13, 13:08   

Byłem fanem Brazylii aż do ostatnich mistrzostw, gdzie po prostu byli żałośni. Jedynie kogo mi było szkoda to Scollariego. Od tamtej pory nie mogę się do nich przekonać z powrotem, więc mam nadzieję dostojny Nobanionie, że dostaną baty ;) Najlepiej od Argentyny lub innej południowoamerykańskiej drużyny :) A tak jeszcze historycznie to według mnie "największa" Brazylia którą pamiętam to ta z 82r. Ale mieli wtedy pakę, żałowałem jak odpadli - przerżnęli bo mieli same mega gwiazdy a nie mieli obrony i co gorsza bramkarza. Za to mistrzowska z Romario i Bebeto to była teoretycznie najsłabsza Brazylia (oprócz tej z ostatnich mistrzostw) jaką widziałem - ale mistrzostwo zdobyli :)

greegarak 

Wysłany: 2018-05-13, 15:11   

Szkoda Daniego Alves że nie zagra przez kontuzje. W obronie Brazylia nigdy nie była za mocna, ale styl brazylijski (najładniejsza piłka) jest nastawiony na kontratak, a skrzydłowi obrońcy zawsze chętni do strzelania bramek . Co najważniejsze że już więcej nie zaryzykują głupiej taktyki jak na mistrzostwach w swoim kraju (pewnie tamtejsza presja ich ogłupiła),

Nobanion 

Wysłany: 2018-05-14, 20:06   

Cytat:
Tite, selekcjoner reprezentacji Brazylii, ogłosił ostateczną kadrę na mistrzostwa świata. Największym nieobecnym w składzie jest Dani Alves, którego z gry na mundialu wykluczyła kontuzja.

najprawdopodobniej zastąpi Danilo z Manchesteru City. O miejsce w składzie będzie z nim walczył Fagner z Corinthians.

Za niespodziankę można uznać tylko obecność Cassio, który wygrał walkę o pozycję trzeciego bramkarza z Neto z Valencii.

Brazylijczycy w fazie grupowej mundialu zagrają ze Szwajcarią, Kostaryką i Serbią.

Jakoby ostateczny skład:
Kadra Brazylii na mistrzostwa świata:

Bramkarze: Alisson (Roma), Ederson (Manchester City), Cassio (Corinthians).

Obrońcy: Marcelo (Real Madrid) Danilo (Man City), Filipe Luis (Atletico Madrid), Fagner (Corinthians), Marquinhos (PSG), Thiago Silva (PSG), Miranda (Inter), Pedro Geromel (Gremio).

Pomocnicy: Willian (Chelsea), Fernandinho (Manchester City), Paulinho (Barcelona), Casemiro (Real Madrid), Philippe Coutinho (Barcelona), Renato Augusto (Beijing Guoan), Fred (Szachtar), Douglas Costa (Juventus).

Napastnicy: Neymar (PSG), Gabriel Jesus (Man City), Roberto Firmino (Liverpool), Taison (Szachtar).

źródło meczyki.pl

greegarak 

Wysłany: 2018-05-15, 07:27   

Nobanion napisał/a:
Bramkarze: Alisson (Roma), Ederson (Manchester City), Cassio (Corinthians).

Obrońcy: Marcelo (Real Madrid) Danilo (Man City), Filipe Luis (Atletico Madrid), Fagner (Corinthians), Marquinhos (PSG), Thiago Silva (PSG), Miranda (Inter), Pedro Geromel (Gremio).

Pomocnicy: Willian (Chelsea), Fernandinho (Manchester City), Paulinho (Barcelona), Casemiro (Real Madrid), Philippe Coutinho (Barcelona), Renato Augusto (Beijing Guoan), Fred (Szachtar), Douglas Costa (Juventus).

Napastnicy: Neymar (PSG), Gabriel Jesus (Man City), Roberto Firmino (Liverpool), Taison (Szachtar).

Czterech Brazylijczyków na różnych pozycjach z Man. City. Będzie dobre zgranie. Pozostali Brazylijczycy z najlepszych europejskich klubów. Tak dobry skład nie może zawieść. Oby daleko zaszli i po drodze wyeliminowali Niemców.

Odpowiedz do tematu