Poprzedni temat «» Następny temat
Priorytet w modowaniu + dziennik postępów, cz. II

Który projekt powinien najwcześniej ujrzeć światło dzienne?
Elvanell NPC/Bezdźwięczna ballada
33%
 33%  [ 1 ]
Holnara Waleczna - kobieta krasnolud dla EE
0%
 0%  [ 0 ]
Politeista - podklasa kapłana
33%
 33%  [ 1 ]
Grusham NPC
0%
 0%  [ 0 ]
Inny (jaki?)
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 100/223
Wysłany: 2018-04-20, 09:21   

Cytat:
@Ruffle
Cytat:
Pomysłów mam dużo, ale one się kiedyś wyczerpią, chyba ten moment nadchodzi. Podobnie było z innym serwisem - polter. Wymyślałem, wymyślałem, aż z weny zsiadłem i nie tworzę już niemal nic (raz na 5 lat może coś).

Co do zarzutu, że moja decyzja o kończeniu z modowaniem jest przedwczesna - ja nigdy nie zabiorę się za żaden mega-mod. Nie było tego w planach od samego początku. Zresztą questy to coś, z czym nie miałem w ogóle do czynienia i chyba tylko mini-questy do BNów wchodzą w grę.

Także cóż, wiem, że nawrzucałem za dużo wątków, ale niektóre są zamknięte, a inne to takie projekty, które czekają na rozwój wydarzeń.

Jeśli ktoś chce, to może za jakimś modem się opowiedzieć.

Jak sam zauważyłeś testowałem twoje mody i wiadomo, że różnie to wychodziło w prywatnych rozmowach z moimi ocenami i atakami wściekłości choćby w WoBGu po kilku miesiącach grania, to w końcu Technolog zaczął być "sobą". Kotołak moim zdaniem bomba dla zmiennokształtnych, niekoniecznie sympatyków lasów, co do reszty nie wypowiem się nie mam czasu by grać.
Ad rem, przed chwilą napisałem to w poście u nowusa777, żeby jak zechce zerknąć na twe podklasy szczególnie związane z Gondem, choć o kotołaku nie wspomniałem, ale to już domena szybciej...Nobaniona ^^...
Spróbujcie, co jest często zadaniem karkołomnym i ze względu na różne sprawy wręcz niewykonalnym spróbować zrobić coś razem, troszkę twego udziału i jego, oczywiście nie mam na mysli obecne projekty, bo podejrzewam, ze nowus777 na to nie pójdzie, ale mnie się marzy żeby po aktualizacji WoBGa czy EET nie trzeba było bawić się Keeperami itp...
Teraz nie gram żadną nową podklasą w żadnego Baldura, ale są inni i widać choćby po fanpagu, że ludzie powracający do swiata Zapomnianych Krain są chętni nowości...

Podziękuj autorowi tego posta

Ruffle_truffle 

Podziękowania: 27/80
Wysłany: 2018-04-21, 12:31   

Człowiek chciałby coś oryginalnego dodać, ale konsumenci swoje, a twórcy i krytycy swoje. Np. taka Belaree - postać lubiana i tak, nawet mimo niedociągnięć i krytycznych głosów.

Chyba zacznę oceniać projekty po liczbie wyświetleń...

A co do nowego moda - z miłą chęcią, tylko nie wiem, czy to wypali.

Odpowiedz do tematu