Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt EET - opinie i uwagi
Autor Wiadomość
neuromancer 

Podziękował 25 razy
Wysłany: 2018-03-02, 22:40   

Jestem jeszcze przed instalacją moda (leniwie się za to zbieram) natomiast ciekawi mnie jedna rzecz i nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Widzę, że jest opcja rozpoczęcia przygody od BG2 - co się dzieje wtedy z BG1? To znaczy mamy dostęp do wszystkich lokacji z BG1 + SoD? I co z questami? Wszystkie traktowane są jako skończone?
Podziękuj autorowi tego posta

Nobanion 
kotołak

Podziękowania: 90/198
Wysłany: 2018-07-29, 11:31   

Bądź Pozdrowiony o Mistrzu K4thosie! :sweet:
Mnie pytają się Ludziny i Człeczyny o Icewind Dale EE w EET, na privie się pytają, co mam rzec o Czcigodny? :master:

K4thos 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 61/37
Wysłany: 2018-08-02, 17:16   

Cytat:
Widzę, że jest opcja rozpoczęcia przygody od BG2 - co się dzieje wtedy z BG1? To znaczy mamy dostęp do wszystkich lokacji z BG1 + SoD? I co z questami? Wszystkie traktowane są jako skończone?

Obszary odblokowywane są w miarę postępu przechodzenia gry, więc jak zaczniesz od BG2 to nie będziesz miał odblokowanych obszarów z BG1 i SoD. A skoro nie będzie do nich dostępu z mapy świata to i kwestia ukończenia zadań nie ma znaczenia. Jak chcesz mieć dostęp do wszystkich obszarów do zacznij od kampanii BG1.

Cytat:
Mnie pytają się Ludziny i Człeczyny o Icewind Dale EE w EET, na privie się pytają, co mam rzec o Czcigodny? :master:

Mod przez długi czas był w zawieszeniu ze względu na ograniczenia silnika (problemy z implementacją IWD2). Niedawno wydany patch 2.5 i ficzery implementowane przez Bubb'a (część usprawnień wymieniona w tym temacie: https://forums.beamdog.com/discussion/71798/whos-up-for-some-new-lua-functions ) sprawiły, że w końcu jest szansa dokończyć mod - prace zostały wznowione.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Nobanion, neuromancer
Odpowiedz do tematu